پیش از این ، قبل از فیلتر درون خطی ، باعث تحول در فیلتر آب برای RVers خواهد شد

میرامار ، فلا.، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – CLEAR2ای® امروز از معرفی جدیدترین محصول تصفیه آب خود ، DirtGUARD داد. به عنوان اولین فیلتر رسوب درون خطی ، این محصول تصفیه آب برای جامعه RV یک تغییر دهنده بازی است. DirtGUARD که برای استفاده با اکثر فیلترهای کربن درون خطی RV طراحی شده است ، یکی از رایج ترین مواردی که کاربران RV با کیفیت آب خود تجربه می کنند – رسوب را از بین می برد.

با این حال ، محصولات معدودی در حافظه اخیر قادر به ارائه دامنه مزایا و همچنین تأثیر کلی آن هستند که DirtGUARD قول ارائه آن را داده است. با تحقق این وعده ها ، DirtGUARD به عنوان یک محصول “انقلابی” در صنعت تصفیه آب RV مشاهده می شود.

“RVers به ​​محصولی مانند DirtGUARD احتیاج داشته است تا مدتی ، “گفت کیت برناردمدیر عامل شرکت CLEAR2O و طراح DirtGUARD. وی گفت: “آب اردوگاه به دلیل داشتن مقادیر زیادی رسوب ، به عنوان ذره ای ، شن ، زنگ زدگی و ذرات دیگری که می توانند فیلترها و لامپهای لوله کشی RV را مسدود کنند ، بدنام است. اگر کربن موجود در فیلتر توسط رسوبات پوشانده شود ، آب نمی تواند به درستی عبور کند. از طریق ، و فیلتر دیگر قادر به انجام کار خود نیست.

“DirtGUARD رسوبات را در سطح 20 میکرون مسدود می کند ، عمر فیلتر درون خطی شما را طولانی تر می کند تا بتوانید پاکترین آب ممکن و بیشترین استفاده را از فیلتر خود بدست آورید. DirtGUARD به گونه ای طراحی شده است که با بیشتر مارک های فیلتر تصفیه آب درون خطی سازگار باشد. مناسب شیلنگ آب استاندارد است. با ترکیب یک فیلتر RV درون خطی با DirtGUARD ، RVers یک سیستم تصفیه RV بسیار پیشرفته ، دو مرحله ای درون خطی خواهد داشت که هم مقرون به صرفه است و هم برای ذخیره سازی و نگهداری آسان. “

ماندگار طراحی ثبت اختراع CLEAR2O DirtGUARD توسط یک فیلتر سفت و سخت ساخته شده از پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMWPE) ، که به دلیل سختی ، استحکام ، چقرمگی ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و رطوبت شناخته می شود ، تقویت شده است.

DirtGUARD همچنین می تواند تا سه برابر تمیز و شستشو داده شود تا هرگونه رسوب سست از بین برود و به بهبود جریان در مناطق با رسوب بالا کمک کند و باعث افزایش بیشتر عمر DirtGUARD شود.

برنارد خاطرنشان كرد كه افزودن DirtGUARD ، جنبش چشمگيري را به شركت “جنبش سبز” مي دهد.

وی گفت: “ما شعار” به جنبش سبز بپیوندید “برای دعوت از RVers برای تجربه محصولات ما برای خود استفاده کرده ایم.” “ما اطمینان داریم که DirtGUARD نه تنها در بین مشتریان فعلی ما محبوب خواهد شد ، بلکه RVers را با استفاده از محصولات رقابتی ترغیب می کند تا نگاه دیگری به ما نشان دهند.”

MSRP از DirtGUARD RV رسوب گذرگاه رسوبی ، که شامل فیلتر ، آچار ، آداپتورهای پشتی و شلنگ جایزه می باشد. 39.99 . در دسترس خواهد بود ژوئن سال 2020 روی CLEAR2وب سایت O ، Amazon ، Walmart ، Camping World و سایر خرده فروشان آنلاین.

تماس با رسانه:

آرتور سسنوویچ

پاک کن2ای

(508) 485-0776

[email protected]

تصاویر مرتبط

clear2o-dirtguard.jpg
CLEAR2O DirtGUARD
جدید CLEAR2O DirtGUARD اولین فیلتر رسوب درون خطی برای RVs است.

لینک های مربوطه

DirtGUARD پیش سفارش

ویدیو مرتبط

http://www.youtube.com/watch؟v=sFOZqf2wJe8

SOURCE CLEAR2O