پیش بینی می شود که بازار جهانی مواد اصلی لانه زنبوری در اندازه صنعت حمل و نقل از 210 میلیون دلار در سال 2020 به 338 میلیون دلار در سال 2025 ، با CAGR 10.0٪ رشد کند.

نیویورک، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / –

بازار مواد اصلی لانه زنبوری آرام در صنعت حمل و نقل پیش بینی می شود CAGR 10.0٪ را در دوره پیش بینی به ثبت برساند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05917839/؟utm_source=PRN

پیش بینی می شود که بازار جهانی مواد اصلی لانه زنبوری در اندازه صنعت حمل و نقل رشد کند 210 میلیون دلار در سال 2020 تا 338 میلیون دلار تا سال 2025 ، در CAGR 10.0٪ در همین مدت. مواد اصلی لانه زنبوری آرام دارای خواص استثنایی مانند وزن کم ، سفتی ، مقاومت ، تحمل ، چگالی ، هدایت حرارتی و الکتریکی ، خستگی و مقاومت در برابر خوردگی هستند. با توجه به این خواص برجسته ، مواد معمولی مانند آلومینیوم و فولاد در برنامه های با کارایی بالا مانند هواپیما و کشتی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، بیماری همه گیر جهانی COVID-19 ، هواپیماها ، خودروها و تولیدکنندگان کشتی را وادار کرده است که عملیات خود را خاموش کنند که انتظار می رود در سال 2020 تقاضا برای مواد اصلی لانه زنبوری آرام در صنعت حمل و نقل کاهش یابد.

انواع دیگر مواد اصلی لانه زنبوری آرام در صنعت حمل و نقل از نظر ارزش سریعترین بخش است.
مواد اصلی لانه زنبوری آرام در بخش دیگر به دلیل قیمت نسبتاً پایین و ویژگیهای عملکرد معادل آن ، رشد سریع تری را در مقایسه با Nomex ثبت می کنند. پیش بینی می شود شرکت های ژاپنی و کره جنوبی که این مواد دیگر لانه زنبوری را ارائه می دهند سهم قابل توجهی را در بازار در دوره پیش بینی به دست آورند.

بازار مواد اصلی لانه زنبوری پارامریدی در صنعت حمل و نقل از نظر ارزش ، نوع آرامشی با رشد سریع تر است.
مواد اصلی لانه زنبوری پارامریدی در مقایسه با مواد اصلی متابرید لانه زنبوری در طول دوره پیش بینی به دلیل استحکام بالا ، عملکرد بهتر و عمر طولانی تر نسبت به مواد اصلی متبلید لانه زنبوری سریعتر رشد می کنند. برای مواد اصلی لانه زنبوری پارامریدی در اجزای هواپیما ، مانند ناسل موتور ، تیغه های روتور ، درب های دنده فرود ، جعبه های بال و سایر موارد ، پیش بینی می شود که به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

هزینه بالا همراه با شیوع COVID-19 باعث کاهش نفوذ مواد اصلی لانه زنبوری پارامامید در صنایع دریایی ، اتومبیل و راه آهن می شود.
.
جاده ها به لحاظ ارزش ، سریعترین نوع حمل و نقل ، از نظر ارزش ، در بازار مواد اصلی لانه زنبوری آرام هستند.
پیش بینی می شود که جاده ها سریعترین نوع حمل و نقل باشند. لانه زنبوری اصلی لانه زنبوری در انواع برنامه های جاده ای از جمله اتومبیل ، وسایل نقلیه نظامی ، اتوبوس ، وسایل نقلیه تجاری و موتورسواری از جمله فرمول 1 و اتومبیل های تور استفاده می شود.

هسته لانه زنبوری آرام روی پانل های داخلی و بدنه ، اسپویلرها ، کف و اجزای شاسی از جمله موارد دیگر استفاده شده است. از نظر قابلیت های سبک و استحکام بالای هسته لانه زنبوری آرام ، باعث کاهش وزن خودرو ، مصرف سوخت می شود و اجازه می دهد OEM ها مطابقت داشته باشند مقررات سختگیرانه محیط زیست.

بنابراین ، در صنعت خودرو و وسایل نقلیه سنگین تقاضای زیادی برای مواد اصلی لانه زنبوری آرام وجود دارد. علاوه بر این ، به دلیل COVID-19 ، احساس مسافر برای مسافرت در اتومبیل های شخصی به دلایل ایمنی باعث افزایش فروش خودروها می شود و بازار مواد اصلی لانه زنبوری آرام را در معابر راهنمایی می کند.

پیش بینی می شود که APAC سریعترین ماده در حال رشد هسته اصلی لانه زنبوری در صنعت حمل و نقل است.

پیش بینی می شود APAC سریعترین رشد بازار مواد اصلی لانه زنبوری آرام در دوره پیش بینی باشد. منطقه شامل کشورهایی مانند ژاپن، چینو هند، داشتن پتانسیل قابل توجه به دلیل وجود تأمین كنندگان تأمین كننده مواد اولیه ، تولیدكنندگان محصول و نصب كننده های مصرف كننده مواد اصلی لانه زنبوری آرام در محصولات نهایی آنها.

تقاضای زیادی برای مواد اصلی لانه زنبوری آرام از صنایع هوافضا و خودرو در منطقه وجود دارد. با این وجود ، COVID-19 بر صنعت خودروسازی منطقه APAC تأثیر منفی گذاشته است.

به دلیل شیوع ویروس ، فروش خودرو در چین در نیمه اول فوریه 92 درصد کاهش یافته است. انتظار می رود با کاهش فروش خودروهای سبک و وسایل نقلیه برقی ، تقاضا برای مواد اصلی لانه زنبوری آرام در منطقه تا سال 2020-2021 کاهش یابد.
این مطالعه از طریق مقدماتی که توسط کارشناسان مختلف صنعت ، در سطح جهان انجام شده ، تأیید شده است. این منابع اصلی به سه دسته زیر تقسیم می شوند:
• بر اساس نوع شرکت- ردیف 1- 40٪ ، ردیف 2-33٪ و ردیف 3- 27٪
• با تعیین- سطح C- 50٪ ، سطح کارگردان – 20٪ و دیگران 30٪
• براساس منطقه- آمریکای شمالی– 20٪ ، اروپا– 50٪ ، APAC – 15٪ ، آمریکای لاتین-5٪ ، MEA-10٪ ،

این گزارش یک تجزیه و تحلیل جامع از پروفایل های شرکت ذکر شده در زیر ارائه می دهد:
• شرکت Hexcel (ایالات متحده)
• صنایع Toray ، Inc. (ژاپن)
• Plascore ، Inc. (ایالات متحده)
• شرکت گیل (ایالات متحده)
• Euro-Composites S.A. (لوکزامبورگ)
• Argosy بین المللی ، شرکت (ایالات متحده)
• شرکت صنایع هوایی Showa ، Ltd. (ژاپن)
• Schütz GmbH و شرکت KGaA (آلمان)
• فن آوری های پیشرفته عسل (ایالات متحده)
• شرکت کامپوزیت های آرامکوور با مسئولیت محدود (چین)

پوشش تحقیقات
این گزارش بازار جهانی مواد اصلی لانه زنبوری را در صنعت حمل و نقل پیش بینی می کند و اندازه بازار را تا سال 2025 پیش بینی می کند. گزارش شامل تقسیم بازار – نوع (Nomex ، دیگران) ، آرامید نوع (متا و پارا) ، کاربرد (داخلی و خارجی) ، نوع حمل و نقل (راه های هوایی ، راه آهن ، آبراه ها ، و جاده های جاده ای) و منطقه (اروپا، آمریکای شمالی، APAC ، آمریکای لاتین، و MEA).

تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، همراه با رانندگان ، محدودیت ها ، فرصت ها و چالش ها ، در این گزارش بحث شده است. همچنین پروفایل های شرکت و استراتژی های رقابتی اتخاذ شده توسط بازیگران اصلی مواد اصلی هسته لانه زنبوری در صنعت حمل و نقل را ارائه می دهد.

مزایای اصلی خرید گزارش:

این گزارش به رهبران بازار / شرکت کنندگان جدید در این بازار به روش های زیر کمک می کند:
1. این گزارش به طور جامع بازار مواد اصلی لانه زنبوری عربی را در صنعت حمل و نقل بطور جامع تقسیم می کند. این نزدیکترین تقریبی از درآمدها را برای کل بازار و زیر مجموعه ها در مناطق مختلف و عمودی ارائه می دهد.
2. این گزارش به ذینفعان کمک می کند تا نبض مواد اصلی لانه زنبوری را در صنعت حمل و نقل درک کنند و اطلاعاتی را در مورد محرک های اصلی بازار ، محدودیت ها ، چالش ها و فرصت ها در اختیار آنها قرار دهند.
3. این گزارش به ذینفعان کمک می کند تا رقبا را بهتر بشناسند و بینش بیشتری برای بهتر شدن موقعیت خود در مشاغل خود کسب کنند. بخش چشم انداز رقابتی شامل اکوسیستم و گسترش رقابت است.

دلایل خرید گزارش:
این گزارش به رهبران بازار / شرکت کنندگان جدید در این بازار با ارائه نزدیکترین تقریبی از درآمدها برای کل بازار اصلی مواد اصلی لانه زنبوری در صنعت حمل و نقل و زیر بخش ها کمک می کند. این کمک خواهد کرد تا ذینفعان در درک منظر رقابتی و بینش بیشتری برای موقعیت بهتر مشاغل و استراتژی های بازار به دست آورید.

این گزارش همچنین به ذینفعان کمک می کند تا نبض بازار را درک کنند و اطلاعاتی را در مورد محرک های اصلی بازار ، محدودیت ها ، فرصت ها و چالش ها در اختیار آنها قرار دهند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05917839/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

SOURCE Reportlinker

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com