کالج جامعه Washtenaw مرکز ملی عالی دانشگاهی در آموزش دفاع سایبری تعیین شده است

ANN ARBOR ، میشی، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کالج جامعه Washtenaw توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) و وزارت امنیت میهن (DHS) مرکز ملی تعالی دانشگاهی در آموزش دفاع سایبر تعیین شده است.

در این اطلاعیه WCC در بین گروه های منتخب موسسات دو ساله ، چهار ساله و فارغ التحصیل در سطح کشور قرار می گیرد تا این تمایز معتبر را دریافت کند. NSA با همکاری گسترده WCC در برنامه کاربردی علمی در کاربرد سایبر در امنیت سایبر تحقیق کرد و تصریح کرد که این کشور دستورالعمل دقیق با جدیدترین روندهای صنعت امنیت سایبر را به دانشجویان ارائه می دهد.

مشاور برنامه گفت: “این یک برنامه مهم برای برنامه سایبر امنیت و دانشکده ما به طور کلی است ، اما واقعاً دانشجویان ما بیشترین سود را خواهند داشت.” سندی میلنز، عضو هیئت علمی و رئیس گروه در علوم کامپیوتر و فناوریهای اطلاعات WCC. “این یک استاندارد سختگیرانه است که ما قادر به دیدار با آن بودیم ، که به کارفرمایان آینده نشان می دهد که دانشجویان ما برنامه ای را اجرا می کنند که مطابق با معیارهای آژانس امنیت ملی است.”

دفتر آمار آمریكا آمریكا پیش بینی كرده است كه تا سال 2028 نرخ رشد 32٪ در صنعت امنیت سایبر پیش بینی شده و اهمیت حیاتی آموزش عالی با كیفیت را در این زمینه برجسته كند.

WCC از زمان تبدیل شدن به اولین موسسه ایالتی که در اوایل دهه 2000 یک برنامه درجه ارائه داده است ، یک رهبر در آموزش امنیت سایبری بوده است. برنامه فعلی ، که در سال 2017 بازسازی شد ، دانشجویان را برای کار در سطح ورودی در حوزه تقاضای بالا یا امکان انتقال به یک موسسه چهار ساله آماده می کند. در حقیقت ، برنامه WCC با هماهنگی طراحی شده است دانشگاه میشیگان شرقی بنابراین فارغ التحصیلان می توانند مستقیماً به برنامه لیسانس تضمین اطلاعات و دفاع سایبر EMU انتقال دهند.

اگرچه این عنوان به ویژه برنامه قدرت سایبری دانشکده را تشخیص می دهد ، اما Millns گفت کل دانشکده در طی فرایند درخواست ماه ها مورد بررسی قرار گرفت. او اعتبار “طرز فکر به عنوان یک نهاد” را برای کمک به برنامه در دستیابی به مرکز ملی مقام تعالی دانشگاهی ، اعتبار داد.

هدف برنامه مرکز تعالی دانشگاهی کاهش آسیب پذیری در زیرساختهای اطلاعات ملی ما و دفاع از بخش های دولتی ، تجاری و زیربنایی ایالات متحده با ارتقاء آموزش عالی و تخصص در دفاع سایبری است.

وی گفت: “توانایی WCC برای برآورده کردن مطالبات فزاینده معیارهای برنامه NSA CAE به کشور کمک خواهد کرد تا در حفاظت از زیرساختهای اطلاعات ملی کمک کند.” کارن لوشنر، مدیر برنامه CAE. “استراتژی ملی سایبر خطاب به کمبود جدی متخصصان با مهارت در امنیت سایبری اشاره می کند و اهمیت آموزش عالی را به عنوان راه حلی برای دفاع از فضای سایبری آمریکا برجسته می کند. یک نیروی کار بسیار ماهر در امنیت سایبری یک مزیت استراتژیک امنیت ملی است.”

منبع کالج جامعه Washtenaw