کلمبیا عاشقان موسیقی را دعوت می کند تا در روز جهانی موسیقی یکشنبه ، 21 ژوئن 2020 احساس ریتم درحال تغییر آن را احساس کنند

“قصد سرگرمی و الهام بخشیدن روز موسیقی درست کنید شرکت کنندگان از راحتی در منازل خود ، ما خوشحال می شویم که از طریق موسیقی ، نشاط ، انرژی ، شور و روح مردم کلمبیا را به جهانیان نشان دهیم که برای فرهنگ و سنت کلمبیا لاینفک است. ” فلاویا سانتورورئیس جمهور ProColombia. “از باسن ، صحنه موسیقی مستقل در بوگوتا تا سنت های غنی موسیقی عامیانه کارائیب ساحل ، از جمله شامپتا ، کامبیا و والناتو ، و یادداشت های سنتی کلمبیا اقیانوس آرام ، موسیقی در قلب همه زندگی محلی در کلمبیا و ما می خواهیم مردم را به اجرای ، ایجاد و به اشتراک گذاری ریتم خود دعوت کنیم. ”

آرون فریدمن ، رئیس اتحاد موسیقی ، گفت: “در این زمان از فاصله اجتماعی ، نقش قدرتمند موسیقی برای گردآوری ما به عنوان یک جامعه از هر زمان دیگری مهمتر است.” “در حالی که ممکن است در حال حاضر اجتماعات عمومی فیزیکی در دسترس نباشند ، ما هنوز می توانیم در روز 21 در ارتباط باشیم و موسیقی را با مردم در سراسر جهان جشن بگیریمخیابان ژوئن.”

کسانی که سرگردان هستند ممکن است نیاز داشته باشند کمی بیشتر صبر کنند تا بتوانند بازدید از کشور را تجربه کنند ، اما روزگاران هنوز می توانند تنوع هزار ریتم را کشف کنند کلمبیا با اتصال به ویدیوی livestream که در طول روز پخش می شود. همه روز موسیقی درست کنید پیوستن به رویدادها رایگان است کل جریان زنده تقریباً ادامه خواهد داشت 8 صبح تا نیمه شب (شرقی آمریکا) / 1 بعد از ظهر تا 5 صبح (BST) و برنامه کامل رویدادها برای مشاهده در www.makemusicday.org در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی احساس ریتم در کلمبیا، از جمله دسترسی به لیست های پخش لیست های Spotify در اینجا ، ویدئو و موارد دیگر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://colombia.travel/feel-the-rhythm/en.

پیوند برای بارگیری تصاویر در اینجا (برای هفت روز معتبر است): https://we.tl/t-n3GLciPLMv

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1193766/ProColombia_Video.mp4

SOURCE ProColombia

لینک های مربوطه

https://procolombia.co