کیا موتورز رتبه اول برند در صنعت را در مطالعه کیفیت اولیه J.D. US در ایالات متحده کسب کرد

موفقیت مداوم کیا در IQS با داشتن دو مدل – Forte و Soul – در بین 10 خودرو برتر این صنعت قرار گرفت. کیا همچنین بهترین عملکردها را از بخش های Forte (ماشین کامپکت) ، Sedona (مینیوان) ، سورنتو (SUV بالایی متوسط) و Soul (SUV کوچک) داشت.

وی ادامه داد: “بازگشت به شماره یک در صنعت و صدر بررسی کیفیت اولیه J.D. Power در ایالات متحده در بین همه مارک های بازار انبوه برای ششمین سال متوالی یک افتخار عظیم و یادآوری است برای ادامه تلاش برای رسیدن به بهترین چیزی است که می توانیم باشد.” شان یون، رئیس جمهور و مدیر عامل ، کیا موتورز آمریکای شمالی و کیا موتورز امریکا. “با 4 برنده سگمنت – و 4 مدل اضافی در بین سه گروه برتر در بخش های مربوط به خود قرار دارند – فلسفه برند” Give It Everything “به کیا همچنان در بازار کاملاً رقابتی اتومبیل بارور می شود.”

گزارش سالانه پاسخ 87 872 پاسخ دهندگان را با توجه به 189 سری وسایل نقلیه در 26 بخش بررسی کرده است. وسایل نقلیه بر اساس تجربه رانندگی ، عملکرد موتور و گیربکس و طیف گسترده ای از مسائل مربوط به کیفیت گزارش شده توسط دارندگان وسایل نقلیه مورد بررسی قرار گرفت.

درباره Kia Motors America

دفتر مرکزی در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان به نظرسنجی با کیفیت برتر ادامه می دهد و به عنوان یکی از 100 برند برتر جهانی و 50 برند برتر سبز جهانی توسط Interbrand شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی اتومبیل” NBA فعالیت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه را که از طریق شبکه نزدیک به 800 نمایندگی در ایالات متحده فروخته می شود ، شامل اتومبیل و SUV با افتخار مونتاژ می کند. وست پوینت ، جورجیا. *

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکس ، به www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشار مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/en/newsalert مشترک شوید.

* تلورید ، سورنتو و اپتیما (به جز ترکیبی و پلاگین هیبرید) در مونتاژ شده اند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی منبع.

1 گره خورده با دوج.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com