گراند کانیون وست پیشنهاد عمومی پذیرش عمومی برای کارگران خط مقدم را تا 15 ژوئن گسترش می دهد

بهار هلو ، Ariz.، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گراند کانیون وست اعلام کرده است که از پیشنهاد شما برای پذیرش عمومی تعریف برای لیست گسترده ای از کارگران واجد شرایط مقدم جبهه ، تشکر کرده است.

از طریق 15 ژوئن، این شرکت در حال پذیرش عمومی عمومی برای پلیس ، آتش نشانی ، تکنسین های فوریت های پزشکی ، کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارمندان فروشگاه های مواد غذایی ، کارمندان نگهبان ، کارمندان تعمیر و نگهداری ، رانندگان کامیون یا اتوبوس و معلمان است. این یک تشکر کوچک از گراند کانیون وست برای کار خارق العاده ای است که کارگران جبهه برای کمک به جوامع در همه جا از این بحران COVID دارند.

وی گفت: “خوشحالیم که اعلام کنیم پیشنهاد پیشنهادی برای پذیرش عمومی را گسترش داده ایم تا در ادامه ضمن ابراز سپاس و قدردانی از خدمات شجاعانه کارگران خط مقدم ،” کالین مک بیاتمدیرعامل شرکت گراند کانیون توچال.

از طریق 15 ژوئن سال 2020، کارکنان خط مقدم پذیرش عمومی در گراند کانیون غرب در پیشخوان بلیط در محل دریافت می کنند وقتی که شناسه کار را برای تأیید نشان می دهند ، آنها یک افسر پلیس ، آتش نشان ، EMT ، کار بهداشت و درمان ، کارگر فروشگاه مواد غذایی ، کارگر نگهبان ، کارگر نگهداری یا کامیون یا راننده اتوبوس

بر 1 ژوئن، گراند کانیون وست نیز برای جشن بازگشایی ، قیمت گذاری های ویژه ای را نیز آغاز کرد. برای بزرگداشت این مناسبت مهم – از حالا تا کنون 31 ژوئیه سال 2020، میهمانان می توانند فقط بلیط بلیط پذیرش عمومی و بسته نرم افزاری Skywalk را دریافت کنند 59 دلار. این پیشنهاد با زمان محدود را می توان در grandcanyonwest.com یا با تماس با شماره 1-888-868-WEST رزرو کرد.

گرند کانیون وست در مراحل باز است. Skywalk مشهور جهان ، Eagle Point و Guano Point در Grand Canyon West افتتاح شدند اول ژوئن سال 2020. Runners River Hualapai مجدداً تورهای قایقرانی با آب سفید و پیشنهادات کرایه ای کاملاً جدید را در 8 ژوئن سال 2020.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استقبال بازدید کنندگان از گرند کانیون غربی با پروتکل های جدید بهداشتی و ایمنی دقیق ، به آدرس grandcanyonwest.com/reopening-inform/ مراجعه کنید.

درباره شرکت گراند کانیون توچال و گراند کانیون وست

شرکت Grand Canyon Resort یک شرکت کاملاً متعلق به قبیله Hualapai است. از ویژگی های این شرکت می توان به Grand Canyon West ، Grand Canyon Skywalk ، Hunnapai River Runners ، Zipline در Grand Canyon West ، Hualapai Lodge و Walapai Market اشاره کرد.

تماس با رسانه:
Phylicia میدلتون | مدیر بازاریابی
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE Grand Canyon Resort Corporation

لینک های مربوطه

http://grandcanyonwest.com