گروه موتور هیوندای با مطالعه کیفیت اولیه در ایالات متحده J.D. 2020 ، به گروه برتر اتومبیلرانی بدل شد.

سئول، کره جنوبی، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گروه موتور هیوندای بیشترین جوایز مربوط به مدل را در مطالعه کیفیت اولیه ایالات متحده J.D. Power 2020 (IQS) دریافت کرد ، به عنوان هفت مدل در بخش های خود بالاترین رتبه را کسب کردند.

شرکت کیا موتورز با داشتن 136 مشکل در هر 100 وسیله نقلیه (PP100) با بالاترین کیفیت اولیه کیفیت ، گره خورده و آن را برای ششمین سال متوالی به عنوان بهترین مارک بازار انبوه معرفی کرده است. این برنده چهار بخش و برنده جایزه در سطح برند – بیشترین امتیاز برای یک برند خاص است. کیا فورته (ماشین جمع و جور)، کیا سدونا (مینی بوس) ، کیا سورنتو (SUV متوسط ​​متوسط) و کیا Soul (SUV کوچک) هر کدام بالاترین در بخش های خود قرار گرفتند.

هیوندای و جنسیس به ترتیب در دو بخش و یک بخش برنده شدند.

برای هیوندای ، J.D. Power هیوندای توسان را به عنوان بهترین SUV کامپکت در کیفیت اولیه ، رتبه بندی کرد ، در حالی که هیوندای ولستر نیز در بخش اتومبیل اسپرت جمع و جور بهترین امتیاز را کسب کرد. علاوه بر این ، Hyundai Accent و Elantra هر دو در بخش های خود در رده دوم به پایان رسیدند ، در حالی که سانتافه در رده سوم قرار گرفت.

پیدایش به مدت چهار سال متوالی بخش حق بیمه را به عنوان برترین نام برتر حق بیمه هدایت کرد. G70 129 PP100 را به دست آورد تا به عنوان برترین اتومبیل کامپکت پریمیوم برای دومین سال پیاپی رتبه بندی شود.

مطالعه کیفیت اولیه ایالات متحده در سال 2020 بر اساس پاسخ 87 هزار و 282 خریدار و اجاره نامه از وسایل نقلیه مدل جدید 2020 است که پس از 90 روز از مالکیت مورد بررسی قرار گرفتند. این مطالعه ، اطلاعاتی را در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد تا بتوانند مشکلات را شناسایی کرده و محصول را بهبود بخشند ، از فوریه تاکنون انجام شد مه 2020.

مطالعه 2020 که مجدداً برای نسل پنجم خود طراحی مجدد شده است ، اکنون براساس پرسشنامه 223 پرسشنامه ای است که شامل 9 دسته خودرو می باشد: ویژگی ها ، کنترل ها و نمایشگرها. خارجی؛ کمک رانندگی (جدید برای سال 2020)؛ داخلی؛ پیشرانه؛ صندلی؛ تجربه رانندگی؛ و آب و هوا

درباره گروه موتور هیوندای
Hyundai Motor Group یک شرکت جهانی است که زنجیره ای ارزش را مبتنی بر خودرو ، فولاد و ساخت و ساز ایجاد کرده و شامل لجستیک ، امور مالی ، IT و خدمات می باشد. با حدود 250،000 کارمند در سراسر جهان ، مارک های خودرو گروه شامل Hyundai Motor Company و Kia Motors Corp و Genesis است. ما با داشتن تفکر خلاق ، ارتباطات مشارکتی و اراده برای به چالش کشیدن همه ، تلاش می کنیم آینده ای بهتر برای همه ایجاد کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Motor Group ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.hyundaimotorgroup.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Motor و محصولات آن می توانید در:
world.hyundai.com یا globalpr.hyundai.com

برای اطلاعات بیشتر به مرکز رسانه جهانی کیا موتورز مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از لوکس ، لطفاً به آدرس https://www.genesis.com مراجعه کنید

سلب مسئولیت: گروه موتور هیوندای معتقد است که اطلاعات موجود در این مقاله در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت ممکن است در صورت لزوم اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض می کند که مسئولیت صحت اطلاعاتی که توسط خواننده تفسیر و استفاده شده است ، نیست.

SOURCE گروه موتور هیوندای

لینک های مربوطه

http://www.hyundaimotorgroup.com