گروه ولوو آمریکای شمالی به دلیل تلاش برای کاهش ضایعات توسط ساختمان های بهتر ، برنامه های بهتر گیاهان DOE شناخته شده است

GÖTEBORG ، سوئد، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گروه Volvo Group آمریکای شمالی اخیراً برای جلوگیری و کاهش ضایعات در چندین تأسیسات آمریکای شمالی ، یک جایزه بهتر از گیاهان وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) دریافت کرده است. گروه ولوو در بین تعداد متقاضیان متقاضی دریافت افتخار انتخاب شد.

جایزه Better Practice Award برای دستاوردهای نوآورانه و پیشرو در صنعت در اجرای و ترویج شیوه ها ، اصول و رویه های مدیریت انرژی به شرکا اهدا می شود.

گروه ولوو چندین کار ابتکار عمل را برای کمک به شرکت در جهت دستیابی به وضعیت بدون دفن زباله انجام داد. در حال حاضر ، چهار مرکز تولید ایالات متحده بدون مجوز دفن زباله ، از جمله تاسیسات New River Valley در دوبلین ، ویرجینیا، که در آن همه مدل های کامیون ولوو برای آمریکای شمالی جمع می شوند؛ عملیات دره لیگی در ماکونگی ، پنسیلوانیا، جایی که همه مدلهای سنگین برای Mack وجود دارد آمریکای شمالی صادرات مونتاژ می شود. تولید مجدد میدل تاون ، میدلتاون ، پنسیلوانیا؛ و تجهیزات ساخت و ساز ولوو در شیپنسبورگ ، پنسیلوانیا.

گفت: “کاهش و از بین بردن زباله های دفع زباله برای کمک به حفاظت از بزرگترین منبع ما – محیط زیست ضروری است.” ریک رابینسون، Volvo Group ، مدیر بهداشت ، ایمنی و محیط زیست در آمریکای شمالی. “ما خوشحالیم که تلاشهای ما توسط برنامه Better Buildings، Better Plants” DOE به رسمیت شناخته شده است ، و ما امیدواریم که در همه امکانات ولووی گروه Volvo ولوو در آمریکای شمالی حرکت به سمت دفن زباله ادامه دهیم. “

علاوه بر امکاناتی که قبلاً تأیید شده اند ، گروه Volvo سه سایت دیگر نیز دارد که در مراحل 12 ماهه صدور مجوز برای وضعیت بدون دفن زباله قرار دارند. آنها شامل مرکز توزیع مرکزی ، ممفیس ، تنسی؛ عملیات پیشرانه گروه Volvo ، هاجرستاون ، مریلند؛ و تأسیسات بازسازی شارلوت در شارلوت ، کارولینای شمالی.

گروه ولوو با انجام مطالعات متعدد به منظور شناسایی فرصت های کاهش و ایجاد اقدامات ابتکاری در سطح گیاه برای تسهیل کاهش زباله ، استفاده مجدد و بازیافت ، کار خود را به سمت وضعیت بدون دفن زباله در سایت های آمریکای شمالی آغاز کرد.

گروه Volvo همچنین برای تعیین بهترین روش ها در برابر شرکت های همکار در صنعت تولید محک محک زد و دستورالعمل زباله های عملیاتی بدون امکانات دفن زباله را ایجاد کرد تا تعریفی را برای دفن زباله (کمتر از 1٪ زباله های عملیاتی ارسال شده به دفن زباله) و ایجاد یک فرآیند تأسیسات برای دستیابی به مجوزهای دفن زباله گروه Volvo.

مراحل صدور گواهینامه شامل مستندات و نقشه برداری از انواع زباله ها ، اجرای برنامه های کاهش ضایعات ، استفاده مجدد و بازیافت و پایداری وضعیت بدون دفن زباله برای حداقل 12 ماه است. سایتهای دارای مجوز باید هر سه سال یکبار برای مجوز مجدد به کمیته محیط زیست گروه ولوو مراجعه کنند.

وی گفت: “شرکای بهتر گیاهان در حال اتخاذ راه حل های نوآورانه در مورد بهره وری انرژی در فضای صنعتی هستند که هزینه ها و مصرف انرژی را کاهش می دهند و جوایز Better Practic و Better Project به افتخار رهبری آنها می پردازند.” والری لایتنر، معاون مدیر ، دفتر تولید پیشرفته ، DOE.

گروه ولوو در چالش های ساختمان های بهتر ، بهتر بوته های DOE شرکت می کند ، که از شرکت ها می خواهد تا 10 سال دیگر متعهد به کاهش مصرف انرژی 25 درصد شوند. گروه ولوو از زمان تعهد مجدد این چالش در سال 2015 ، عملکرد انرژی را در 14 تسهیلات ایالات متحده خود با 23.4٪ در مقایسه با پایه 2014 بهبود بخشید. گروه ولوو از زمان پیوستن به این چالش در سال 2012 عملکرد خود را بیش از 50٪ بهبود بخشید.

برای اعلامیه های مطبوعاتی بیشتر ، لطفاً بازدید کنید volvogroup.com/press
گروه Volvo از طریق راه حل های حمل و نقل ، کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای کاربردهای دریایی و صنعتی ، بودجه و خدماتی را افزایش می دهد که باعث افزایش به روز و بهره وری مشتریان می شود. گروه Volvo که در سال 1927 تأسیس شد ، متعهد به شکل دادن به چشم انداز آینده راه حل های حمل و نقل پایدار و زیرساخت ها است. گروه ولوو با دفتر مرکزی آن است گوتنبرگ ، سوئد، 104000 نفر را استخدام می کند و در بیش از 190 بازار در خدمت مشتریان است. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود 432 میلیارد دلار (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در نزدک استکهلم ذکر شده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
جان میس
گروه Volvo آمریکای شمالی
تلفن + 1-336-543-9094
پست الکترونیک [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/volvo-group-north-america-recognized-for-waste-reduction-efforts-by-doe-better-buildings–better-pla،c3142560

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE AB Volvo