گروه Bristow بازپرداخت سهام را اعلام کرد

هوستون، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Bristow Group (“Bristow”) امروز از ورود به قراردادهای خرید سهام با مذاکره خصوصی برای خرید مجدد 142،721 سهم از سهام مشترک خود و 98،784 سهم از سهام مورد نظر خود با قیمت خرید کل تقریب خبر داد. 4.8 میلیون دلار (در مجموع ، “بازپرداخت”). بستن بازپرداختها تحت شرایط مختلفی قرار دارد از جمله بازپرداخت کلیه مبالغ موجود در آن و خاتمه اعتبار ، وام ترمی Bristow و رضایت یا چشم پوشی از کلیه شرایط برای ادغام مدنظر Bristow با شرکت Era Group Inc. سهام سهام مشترک و مورد علاقه خریداری شده مجدد در رابطه با بازخریدها لغو می شوند. پس از بسته شدن بازپرداختها ، که پیش بینی می شود بلافاصله قبل از اتمام ادغام در نظر گرفته شده ، Bristow 11،092،845 سهم از سهام عادی و 6،725،798 سهم از سهام ممتاز سهام ممتاز داشته باشد.

درباره BRUPOW GRUP INC.

Bristow ارائه دهنده پیشرو در جهان در حمل و نقل نفت ، گاز و دریایی ، جستجو و نجات (“SAR”) و خدمات پشتیبانی هواپیماها به دولت و سازمان های مدنی در سراسر جهان است. ناوگان جهانی استراتژیک Bristow از عملیات در دریای شمال پشتیبانی می کند ، نیجریه و ایالات متحده خلیج مکزیک؛ و همچنین در اکثر مناطق مهم تولید نفت و گاز فراساحلی جهان از جمله استرالیا، برزیل، کانادا، گویان و ترینیداد. Bristow خدمات SAR را برای همه بخش ها به بخش خصوصی در سراسر جهان و بخش عمومی ارائه می دهد انگلستان به نمایندگی از آژانس دریایی و ساحلی. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Bristow به آدرس www.bristowgroup.com مراجعه کنید.

درباره ERA GRUP INC.

شرکت Era Group (“Era”) یکی از بزرگترین اپراتورهای بالگرد در جهان و طولانی ترین سرویس دهنده حمل و نقل هلیکوپتر در ایالات متحده است و علاوه بر سرویس دهی به مشتریان آمریکایی خود ، Era هلیکوپتر و خدمات مرتبط با آن را به مشتریان و هلیکوپتر شخص ثالث ارائه می دهد. اپراتورها در کشورهای دیگر ، از جمله برزیل، شیلی، کلمبیا، هند، مکزیک، اسپانیا، و سورینام. هلیکوپترهای Era در درجه اول برای انتقال پرسنل به ، از و بین سکوهای تولید نفت و گاز دریایی ، دکل حفاری و سایر تاسیسات استفاده می شوند. علاوه بر این ، بالگردهای Era برای انجام خدمات واکنش اضطراری ، آتش نشانی ، ابزار ، حمل و نقل VIP و سایر خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. Era همچنین انواع راه حل های اجاره عملیاتی و پشتیبانی ناوگان فنی را برای اپراتورهای شخص ثالث فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Era به آدرس www.erahelicopters.com مراجعه کنید.


اطلاعات اضافی و از کجا آن را پیدا کنید

در ارتباط با ادغام پیشنهادی Bristow با Era ، در 3 آوریل 2020، عصر بیانیه ثبت مقدماتی را در فرم S-4 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرد ، مطابق با اصلاح شماره 1 آن ، در تاریخ 23 آوریل 2020 (“بیانیه ثبت نام”) ، که عملی شد 5 مه سال 2020. بر 6 مه 2020، عصر مطابق با ماده 424 (ب) (3) حاوی بیانیه درخواست مشترک مشترک و رضایت نامه Era و Bristow ، دفترچه نهایی را به SEC ارسال کرده است که همچنین یک دفترچه نگارشی نهایی Era است (“نهایی نهایی پروکسی مشترک و اعلام رضایت” / دفترچه “). عصر و بریستو شروع به ارسال نامه به نماینده نهایی و توافق نامه رضایت نامه مشترک / خبرنامه برای سهامداران مربوطه در 14 مه 2020. عصر و بریستو همچنین قصد دارند سایر اسناد مربوطه را در رابطه با معاملات پیشنهادی به SEC ارسال كنند. این سند جایگزینی برای پروکسی مشترک نهایی و بیانیه رضایت نامه / دفترچه ، اعلامیه ثبت نام یا هر سندی دیگر که Era یا Bristow ممکن است در رابطه با معامله پیشنهادی ، به SEC بفرستند نیست. سرمایه گذاران و نگهبانان ایمنی مایل به خواندن کلمه نهایی مشترک و بیان گزارشی / مشخصات (شامل همه اصلاحات و لوازم جانبی از طریق) و سایر اسناد معتبر هستند که با استفاده از مشخصات مخفی و با استفاده از لباس در دسترس می باشد. درباره انتقال پیشنهادی ، طرف های انتقال و خطراتی که با انتقال ایجاد شده اند. شما می توانید یک نسخه از Proxy Joint Proxy مشترک و Statement Statement / Prospectus ، بیانیه ثبت نام و سایر اسناد مربوط ثبت شده توسط Era و Bristow را بدون اتهام در وب سایت SEC ، www.sec.gov ، یا با ارسال درخواست در هنگام ارائه چنین پرونده ، دریافت کنید. ساخته شده است به (1) Bristow از طریق پست در 3151 Briarpark Drive ، Suite 700 ، شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، 77042 ، توجه: روابط سرمایه گذار ، از طریق تلفن (713) 267-7600 یا با مراجعه به صفحه سرمایه گذاران در وب سایت شرکت های بریستو در www.Bristowgroup.com. یا (2) عصر از طریق پست در 945 Bunker Hill Rd. ، سوئیت 650 ، شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا 77024، توجه: روابط سرمایه گذار از طریق تلفن (713) -369-4700 یا با مراجعه به صفحه سرمایه گذار در وب سایت شرکت Era به آدرس www.erahelicopters.com.

شرکت کنندگان در وکالت پروکسی

بریستو ، عصر و برخی از مدیران و مأمورین اجرایی مربوطه ، ممکن است در رابطه با معاملات پراکسی از سهامداران Era و Bristow در رابطه با معاملات پیشنهادی طبق مقررات SEC ، به عنوان شرکت کننده در نظر گرفته شوند. سرمایه گذاران می توانند اطلاعات مربوط به نام ، وابستگی ها و علائق مدیران و کارمندان Bristow را در وب سایت Bristow و Final Joint Proxy and Statement Statement / Prospectus و اطلاعات مربوط به نام ها ، وابستگی ها و علایق مدیران Era و افسران اجرایی در گزارش سالانه Era کسب کنند. فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، که به SEC ارسال شده است 6 مارس 2020 و اعلامیه مشترک توافقنامه مشترک و رضایت مشترک. سایر اطلاعات در مورد شرکت کنندگان در وکالت پروکسی و توضیحات مربوط به علایق مستقیم و غیرمستقیم آنها ، توسط منابع امنیتی یا در غیر این صورت ، در پروکسی مشترک نهایی و بیانیه رضایت نامه / دفترچه ثبت شده به SEC و سایر مطالب مرتبط جهت ارسال به آنها درج شده است. SEC در مورد معامله پیشنهادی در صورت دسترسی و دسترسی آنها. سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری درمورد رای گیری یا تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، نسخه نهایی نماینده مشترک و رضایت نامه / دفترچه را با دقت و به طور کامل بخوانند.

هیچ پیشنهادی یا درخواستی ندارید

این ارتباطات پیشنهادی برای خرید یا درخواست پیشنهاد پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار یا دعوتنامه برای خرید یا اشتراک هرگونه اوراق بهادار یا درخواست هرگونه رأی در هر حوزه قضاییه مطابق معامله پیشنهادی یا در غیر این صورت ، تشکیل نمی دهد. فروش ، انتشار یا انتقال اوراق بهادار در هر حوزه قضایی بر خلاف قانون قابل اجرا. مشروط بر استثنائات خاصي كه مورد تأييد مجرمان مربوطه قرار گيرد و يا حقايق خاصي كه مورد تاييد قرار مي گيرد ، پيشنهاد عمومي مستقيماً يا غيرمستقيم صورت نمي گيرد ، در هر حوزه قضايي يا در هر حوزه قضايي انجام شود ، اين امر نقض قوانين اين صلاحيت است يا با استفاده از نامه های الکترونیکی یا با هر وسیله و ابزار دیگری (از جمله انتقال فکس ، تلفن و اینترنت) تجارت بین المللی یا خارجی یا هرگونه امکان استفاده از بورس اوراق بهادار ملی ، هرگونه صلاحیت این امر را دارد.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات مورد بحث در این نسخه و همچنین در سایر گزارشها ، مطالب و اظهارات شفاهی که Bristow هر از گاهی برای عموم منتشر می کند ، شامل “بیانیه های رو به جلو” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده است. و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. این بیانیه ها شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر معناداری با هر نتیجه ، میزان فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط هر جمله آینده نگر متفاوت باشد. در بعضی موارد ، جملات آینده نگر با استفاده از کلماتی مانند “ممکن” ، “ممکن” ، “اراده” ، “می” ، “باید” ، “” می توان “،” انتظار “،” برنامه “را شناسایی کرد “قصد” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “برآورد” ، “پیش بینی” ، “احتمالی” ، “پتانسیل” ، “ممکن” ، “هدف” ، “ادامه” ، “نگاه به جلو” یا “فرض” و کلمات واردات مشابه گفته های پیشرو ، واقعیت های تاریخی یا ضمانت عملکرد آینده یا نتایج نیستند ، بلکه در عوض فقط اعتقادات مربوط به مدیریت عصر و بریستو را در مورد نتایج یا رویدادهای آینده بیان می کنند ، که بسیاری از آنها ، به ماهیت خود ، ذاتاً نامشخص و خارج از چنین کنترل مدیریتی هستند. این امکان وجود دارد که نتایج و رویدادهای واقعی ، احتمالاً از نظر مادی ، از نتایج یا رویدادهای پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. بریستو به شما هشدار می دهد که به این اظهارات تکیه نکنید. اظهارات به جلو فقط از تاریخ سندی که در آن ساخته شده است ساخته می شود ، و بریستو هیچ تعهدی برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر برای بازتاب اطلاعات جدید یا رویدادها یا شرایط بعد از تاریخ این مسئولیت ندارد. اظهارات آینده نگر در این نسخه باید همراه با بسیاری از ابهامات موثر بر مشاغل بریستو ، به ویژه موارد ذکر شده در “عوامل خطر” در پروکسی مشترک مشترک و بیانیه رضایت نامه / توافق نامه ارزیابی شود.

SOURCE گروه بریستو

لینک های مربوطه

http://www.bristowgroup.com