گزارش TBRC تأثیر COVID-19 را در بازار اجاره اتومبیل و لیزینگ 240 میلیارد دلاری خودرو برجسته می کند

لندن، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – صنعت خودروسازی در اواخر ماه مارس با تأثیر کوراو ویروس روبرو شد ، زیرا کشورها به حالت کامل قفل شدند و سفرهای درون شهری باید به شدت کاهش یابد. بسیاری از شهرها محدود کردن حرکت را به طور کامل شروع کردند که این امر بر صنعت کرایه اتومبیل تأثیر گذاشت. سهام شرکتهای بزرگ خودروسازی مانند جنرال موتورز ، شرکت فورد موتور و فیات کرایسلر بیش از 60 درصد کاهش یافته است. محدودیت های سفر بین المللی صنعت صنعت اجاره فرودگاه را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. در ایالات متحده ، با بسته شدن پارک های تفریحی و سایر مناطق تفریحی ، اجاره اتومبیل برای این خدمات نیز تحت تأثیر منفی قرار گرفته است.

تأثیر بر پایه های تولید خودرو

شرکت های تولید خودرو به دلیل کمبود کارمندان و کم کاری در شهر مجبور به توقف کار شدند. بیش از 80٪ زنجیره تأمین خودرو در جهان از این کشور ناشی شده است چین، از آنجا که coronavirus سرچشمه گرفته و به سخت ترین ضربه رسیده است. هوبئی، یکی از چهار پایگاه اصلی تولید خودرو در چینمجبور شد کارخانه های عرضه خودرو خود را تعطیل کند و این شرکت افت شدید فروش خودرو را تجربه کرد. با این حال ، طبق اعلام انجمن تولید کنندگان خودرو در چین (CAAM) ، تا آخرین هفته فوریه ، بیش از 90٪ از بیش از 300 تامین کننده قطعات خودرو در خارج از کشور هوبئی تولید از سر گرفته شد ، زیرا اوضاع به تدریج بهتر می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد گزارش بازار اجاره و اجاره خودرو شرکت تحقیقاتی کسب و کار:

https://www.thebusinessresearchcompany.com/report/automobile-rental-and-leasing-market

تأثیر ویروس در بازار اجاره و لیزینگ خودرو در آسیا و اقیانوس آرام

به دلیل برخورد Covid-19 ، امکانات تولید ماشین در سراسر کشور وجود دارد ژاپن، کره جنوبی، هند، اندونزی و چین شاهد کاهش ناگهانی تولید بوده ایم. دولت های چندین کشور آسیایی اعلام کرد که این اقدامات شامل خاتمه است چین، هندو فیلیپین. که در ژاپن وضعیت اضطراری اعلام شده است ، که بر بازار کرایه اتومبیل تأثیر منفی می گذارد. در کشورهایی مانند هندبا توجه به شیوع COVID-19 ، مردم در سراسر جهان از خانه کار می کنند ، در نتیجه کاهش رفت و آمد و مسافرت غیر ضروری ، که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است هند تجارت اجاره اتومبیل شخصی. خدمات کرایه اتومبیل در هند توسط بیش از 23.8 میلیون نفر استفاده می شود ، و تقریبا 53 شرکت اجاره اتومبیل خودران فعال وجود دارد. این تعداد از زمان همه گیر به شدت کاهش یافته است. خدمات زیرساخت خودکار ORIX ، یک شرکت لیزینگ و کرایه اتومبیل تجاری به تجارت (B2B) ، از کاهش 40 تا 50 درصدی در رزروهای خود در ماه مارس ، تنها در ماه مارس ، در کلیه مکان های موجود در هند.

استراتژی هایی که شرکت های کرایه اتومبیل می توانند برای به حداقل رساندن تأثیر COVID-19 اتخاذ کنند

برای مهار تأثیر COVID-19 بر مشاغل خود ، شرکتهای کرایه اتومبیل می توانند برای صرفه جویی در هزینه ها ، تمرکز بر تحویل و خدمات لجستیکی ، استراتژیهای مختلفی را از قبیل دزدی دریایی اتخاذ کنند ، و تمرکز خود را بر روی تحویل و خدمات لجستیکی انجام دهند تا نیازهای تجدید نظر مشتریان را برآورده سازند و خدمات اجاره بلند مدت ارائه دهند. ممکن است مشتریان آن را گزینه ای امن تر از اجاره کوتاه مدت بدانند. شرکت های موجود در بازار همچنین می توانند برنامه های لغو و رزرو مجدد را برای سفرهای آینده که پس از همه گیری مورد تقاضا قرار می گیرد ، ارائه دهند. استراتژی دیگر ارائه تحویل رایگان و بدون تماس اجاره خودرو در انتخاب مشتری محل انتخاب وانت است.

درخواست نمونه رایگان گزارش اجاره اتومبیل و اجاره خودرو در بازار:

https://www.thebusinessresearchcompany.com/sample.aspx؟id=809&type=smp

رشد و رانندگی بازار اجاره و اجاره خودرو جهانی

بازار جهانی اجاره اتومبیل و لیزینگ از آن رشد خواهد کرد 366.9 میلیارد در سال 2019 تا 421.3 میلیارد دلار در سال 2023 با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) 3.5٪. با وجود کاهش اولیه در سال 2020 ، هنگامی که بازار به یک مقدار رسید 239.6 میلیارد دلار با توجه به COVID-19 ، انتظار می رود که بازار کرایه و اجاره خودرو با رشد فروش وسایل نقلیه برقی در دوره پیش بینی شده هدایت شود. لیزینگ به طور فزاینده ای به عنوان یک روش اصلی برای هدایت فروش وسایل نقلیه برقی بخصوص در بازارهای توسعه یافته مورد استفاده قرار می گیرد. با ارائه گزینه های رقابتی ماهانه پرداخت و بازگشت وسیله نقلیه ، لیزینگ در مقایسه با سایر روش های خرید به طور قابل توجهی نگرانی های مصرف کننده راجع به هزینه وسیله نقلیه الکتریکی و منسوخ فناوری را کاهش می دهد. در سال 2018 ، 80٪ وسایل نقلیه برقی از طریق لیزینگ در آمریکا فروخته می شدند. انتظار می رود نفوذ اجاره در وسایل نقلیه برقی جدید بیشتر شود ، بنابراین بازار را به حرکت در می آورد.

در اینجا لیستی از گزارشات مشابه شرکت تحقیق و تفسیر تجارت:

لیزینگ تجهیزات خودرو گزارش بازار جهانی 2020-30: تأثیر و بازیابی Covid 19

گزارش اجاره بازار جهانی 2020-30: تأثیر و بازیابی Covid 19

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درباره شرکت تحقیقات تجاری کسب کنید؟

شرکت تحقیقات تجاری یک شرکت اطلاعاتی بازار است که در تحقیقات شرکت ، بازار و مصرف کننده برتری دارد. این کشور در سطح جهانی دارای مشاوره ویژه ای در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساخت ، مراقبت های بهداشتی ، خدمات مالی ، مواد شیمیایی و فناوری است.

جامع ترین پایگاه داده جهان

محصول پرچمدار شرکت تحقیقات اقتصادی ، Global Market Model ، یک بستر اطلاعاتی بازار است که شاخص ها و معیارهای مختلف کلان در 60 جغرافیا و 27 صنعت را در بر می گیرد. مدل بازار جهانی شامل مجموعه داده های چند لایه است که به کاربران آن کمک می کند تا شکاف های تقاضای عرضه را ارزیابی کنند.

اطلاعات تماس

شرکت تحقیقات تجاری
اروپا: + 44-207-1930-708
آسیا: + 91-8897263534
آمریکا: + 1-315-623-0293
پست الکترونیک: [email protected]
با ما در لینکدین دنبال کنید: https://in.linkedin.com/company/the-business-research-company
ما را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/tbrc_Info

منبع شرکت تحقیقات تجاری