“35 مقصد پروتکل هایی را برای سفرهای ایمن اتخاذ می کنند”

میامی، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گلوریا گوارامدیرعامل و رئیس شورای جهانی سفر و جهانگردی (WTTC) اعلام كرد كه 35 مقصد قبلاً همان پروتكل ها را برای كاهش خطرات اتخاذ كرده اند و از ماه ژوئیه می توانند با خیال راحت سفر كنند.

گوارا در گفت: “ما از مسافران می خواهیم بدانند كه ما برای كاهش خطرات ، همه تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانند با خیال راحت مسافرت كنند. ایده این است كه این تجربه در همه بخش ها یکسان باشد.” از طریقبرنامه rtual با ارتباط و استراتژیست ، اسماعیل کالا.

از جمله کشورهایی که پروتکل ایمنی WTTC را پذیرفته اند ، هستند ایسلند، کشور پرتغال، جامائیکا، پاناما و مکزیک (لغو)

وی افزود: “دو مرحله وجود دارد. قبل و بعد از واکسن Covid-19. و برخی از پروتکل ها حفظ می شوند ، مانند گرفتن درجه حرارت افراد در فرودگاه ها.”

گلوریا گوارا، از جانب مکزیک، اولین لاتینا و اولین زنی است که رئیس شورای جهانگردی و جهانگردی ، مستقر در آن است لندن.

گوارا گفت: “ما در زمان های بی سابقه ای زندگی می کنیم. ما از تجربیاتی که پس از 11 سپتامبر به دست آوردیم بهره می بریم ، زیرا برای به دست آوردن اعتماد به نفس ، پروتکل های استاندارد جهانی لازم است.”

“ما می خواهیم اطلاعاتی را برای شما به ارمغان بیاوریم که باید سطح ترس و استرس را کاهش دهد ، بنابراین شما می توانید با خیال راحت به اصطلاح” عادی جدید “ما سفر کنید.”

اسماعیل کالا در آغاز فصل جدید تولید Cala Mundos ، برنامه سفر خود ، با رهبر تأثیرگذار مصاحبه کرد. وی اکنون برنامه را با موضوعی به روز و الهام بخش از سر می گیرد: Cala Mundos: “نسخه امن سفر”

وی ادامه داد: این نسخه جدید گواهی بر حمایت از میل و احساسات ماجراجویانه هر مسافر است که مانند من باید از اقدامات و اقدامات احتیاطی جدیدی که جهان توریستی انجام داده است به خوبی آگاه شویم تا بتوانیم شروع به بازگشت به محبوب ترین مقصد کنیم در سراسر جهان،” اسماعیل کالا گفت

Cala Mundos یک همکاری جدید بین Cala Enterprises ، تولید کننده است گروه RealFiction و تهیه کننده / کارگردان آن دیوید بارسکیچ و گروه تحلیل سیگما –و مدیر استراتژی فروش و بازاریابی ، ریتا هرناندز.

برخی از مقصد های این فصل هستند اروپا، جمهوری دومینیکن، تایلند، کانادا، کاستاریکا، آرژانتین، استرالیا، ایسلند، پاتاگونیا ، یونان، اسرائيل، کلمبیا، مکزیک، و هفت شهر در ایالات متحده است.

Cala Mundos: “نسخه سفر ایمن” در هوا شروع خواهد شد سپتامبر 2020 در امریکا، آمریکای لاتین، اروپا و آسیا.

مصاحبه کامل را با گلوریا گوارا:
https://www.facebook.com/IsmaelCala/videos/580139836023471/؟v=580139836023471

SOURCE Cala Enterprises

لینک های مربوطه

http://www.ismaelcala.com