AAA غربی و مرکزی نیویورک صدها کارمند را برای کار در خانه در طول همه گیری با کمک Navisite توانمند می کند

ANDOVER ، توده.، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ناوازی امروز اعلام کرد که به دنبال استقرار سریع دسک تاپ خود به عنوان یک سرویس (DaaS) راه حل ، AAA Western و مرکز نیویورک (AAA WCNY) با موفقیت صدها نفر از کارمندان را قادر به کار در خانه در طول همه گیری های کورو ویروس ، در حالی که اطمینان از خدمات مداوم ، بدون وقفه به بیش از 880،000 عضو خود در Upstate نیویورک است.

این پروژه شتاب در ماه مارس در پاسخ به دستورالعمل ایالتی کار از خانه که باعث شد انجمن خدمات عضو مجبور شود طی روزها راه حلی برای کل نیروی کار خود پیدا کند. AAA WCNY با کمک Navisite ، یک محیط دسکتاپ مجازی بسیار مقیاس پذیر و مدل اثبات شده ایجاد کرد که می تواند مقیاس مورد نیاز آینده را برآورده سازد.

وی گفت: “برنامه پاسخ دهی كرونوویروس ما از اوایل ماه مارس آغاز شد و به محض اینكه فرضیه های كار در خانه دولت را فرا گرفت ، به سرعت گسترش یافت.” پیتر بالستریمعاون رئیس جمهور فناوری اطلاعات در AAA WCNY. وی ادامه داد: “ما باید به سرعت برای حمایت از کارگران از راه دور مقیاس بکنیم و Navisite را به چالش بکشیم تا یک برنامه زمانی تهاجمی را تحقق بخشند. طی یک هفته ، تیم آنها در حال کار گذاشتن دسک تاپ های مجازی برای کارکنان ما در 11 مرکز مسافرتی و بیمه و سایر امکانات با حداقل تأثیر بودند که این امر بسیار مهم بود. موفقیت ما “

به عنوان بخشی از راه حل DaaS ، Navisite زیرساخت دسک تاپ مجازی (VDI) را برای AAA WCNY در مرکز داده میزبان خود ، از جمله ساخت تصاویر دسک تاپ و پشتیبانی از کاربران نهایی مدیریت می کند. از آنجا که سیستم عامل و برنامه های کاربردی به جای رایانه های فیزیکی ، در یک ابر خصوصی قرار دارند ، AAA WCNY مدیریت امنیتی و کنترل بسیار بیشتری بر روی داده های خود و دسترسی به منابع سازمانی دارد.

فرانک دی آریگو ، مدیر فناوری اطلاعات در AAA WCNY گفت: “Navisite کار جمع آوری منابع و تخصص برای دستیابی به راه حل و کار در روزها انجام داد.” “ما اکنون توانایی مقیاس کردن در صورت نیاز را در مقیاس بالا یا پایین داریم ، که در ماههای آینده برای ما بسیار ارزشمند خواهد بود. همانطور که در مورد آنچه که” طبیعی جدید “به نظر می رسد فکر می کنیم ، اکنون الگویی در دست داریم که نشان می دهد چند نقش های اساسی ما می تواند با موفقیت از راه دور کار کند. “

امروز ، AAA WCNY از طریق راه حل DaaS Navisite بیش از 200 نفر از کارمندان خود را – نمایندگان بیمه ، دیسپاچرها ، نمایندگان مسافرتی ، اداری و سایر کارمندان را پشتیبانی می کند. اینها کارمندانی هستند که نقش آنها بطور سنتی در محل انجام می شد و قبلاً مجهز به کار از راه دور نبودند. بقیه تقریباً 750 کارمند سازمان از طریق روتر از راه دور و شبکه های خصوصی مجازی (VPN) پشتیبانی می شوند.

“AAA WCNY نمونه ای عالی از سازمانی است که در تغییر چرخ دنده ها دریغ نکرد و آنچه را که برای پشتیبانی از کارمندان و در نهایت اعضای آنها لازم بود انجام داد.” جینا مورفی، COO از Navisite. “VDI مبتنی بر ابر ، خواه از طریق ابر خصوصی یا عمومی مستقر شود ، می تواند از لحاظ مقیاس ، امنیت و انعطاف پذیری که کسب و کارها برای رسیدگی به واقعیت جدید کار نیاز دارند ، فواید آن را فراهم کند. ما خوشحالیم که AAA WCNY ما را متعهد کرده است تا از آنها در این زمینه پشتیبانی کنیم. ابتکار عمل ، و ما همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به آنها در حرکت در تغییر فناوری اطلاعات خواهیم بود. “

منابع اضافی:

درباره AAA Western و مرکز نیویورک

به عنوان بزرگترین سازمان خدمات عضو Upstate نیویورک ، AAA Western و مرکز نیویورک بیش از 887،000 عضو با خدمات مسافرتی ، بیمه ای ، مالی و خودرو مرتبط می باشد. AAA از زمان تأسیس در سال 1900 ، پیشرو در زمینه ایمنی و امنیت کلیه مسافران بوده است. از AAA به آدرس www.AAA.com یا www.NewsRoom.AAA.com بازدید کنید یا برنامه تلفن همراه ما را در www.AAA.com/mobile بارگیری کنید.

درباره Navisite

Navisite یک ارائه دهنده خدمات مدرن مدیریت شده ابری است که تحول فناوری اطلاعات را برای هزاران مارک جهانی در حال رشد و تأسیس تسریع می کند. ما از طریق دانش عمیق فنی و روابط استراتژیک خود با ارائه دهندگان پیشرو ابر جهان ، روش های تحویل اثبات شده ، رویکرد پلت فرم آگونیستیک و شبکه جهانی متخصصان بسیار تخصصی ، ما این قابلیت ها را ارائه می دهیم و مشتریان باید راهنمایی های عملی را برای موفقیت در پذیرش تغییر IT و پیشبرد مشاغل خود ارائه دهند. . با ما در ارتباط باشید تا در حال حاضر حرکت کنید — اطلاعات بیشتری را در navisite.com کسب کنید.

SOURCE Navisite

لینک های مربوطه

https://www.navisite.com/