Aeromexico رابطه با Aimia را تقویت می کند

مکزیکوسیتی، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeromexico S.A.B. د C.V. (“Aeromexico”) (BMV: AEROMEX) ابراز خرسندی می کند که توافق نهایی را با Aimia Inc. امضا کرده است (TSX: AIM) ، یک شرکت هلدینگ سرمایه گذاری که منعکس کننده توافق قبلی اعلام شده طرفین برای ایجاد برخی تغییرات در توافق سهامداران بین آنها و توافق تجاری (CPSA) بین Aeromexico و PLM Premier ، SAPI (PLM) ، مجری برنامه وفاداری Club Premier.

تغییرات ایجاد شده در CPSA شامل 20 سال تمدید مدت فعلی به 13 سپتامبر 2050. گسترش قراردادهای تجاری چند ساله روابط بین آئرومكسیكو و PLM را تقویت می كند ، برای رشد و پیشرفت برنامه و تركیب منافع سهامدار PLM در مورد سودآوری و ارزش PLM.

به دنبال اولیه 50 میلیون دلار آمریکا وام به آئرومكسیكو توسط PLM كه پس از امضای نامه قصد بین آیمیا و آئرومكسیكو در زیر تسهیلات موجود وام بین شركت ایجاد شده است 12 مه 2020، اضافی 50 میلیون دلار پیشبرد PLM از طریق پیش خرید بلیط های جایزه با Aeromxico توسط اجرای اصلاحات در CPSA ارائه شد. این حمایت مالی بالغ می شود 100 میلیون دلار آمریکا و توسط سهام Aeromexico در PLM تضمین شده است. با توجه به شرایط بازار ، Aimia و Aeromexico گزینه های دیگری را برای اهرم کردن ترازنامه بدون بدهی PLM و جریان وجوه نقد قوی برای کشف منابع اضافی برای سهامداران ، از جمله بازپرداخت مجدد احتمالی ترازنامه PLM مورد بررسی قرار می دهند.

Aeromexico و Aimia همچنین موافقت خود را برای اصلاح توافق نامه سهامداران برای اعطای گزینه Aeromexico به 7 سال گزینه خرید سهام 9٪ 48.9 در سهام Aimia در PLM در حداقل طبقه 400 میلیون دلار آمریکا یا در تعدیل EBITDA تعدیل شده 7.5 برابر ، هر کدام بیشتر باشد ، به علاوه سهم طرفدار Aimia از پول نقد و خالص بدهی مالی شخص ثالث.

مدیرعامل شرکت Aimia فیل میتلمن، اظهار داشت: “من از اعلام امضای توافقنامه قطعی با Aeromexico که در نتیجه همکاری تقویت و همکاری ما امکان پذیر است ، ابراز خرسندی می کنم. ما بسیار خوشحالیم که در موقعیتی هستیم که بتوانیم از جریان قوی پول نقد و خصوصیات مالی استفاده کنیم. PLM برای پشتیبانی از شریک هواپیمایی ما در این زمان چالش برانگیز.با نگاه به آینده ، ما معتقدیم PLM نقش مهمی در کمک به Aeromexico برای تشویق بهترین مشتریان تولیدکننده درآمد خود برای ادامه پرواز با آنها و همچنین ارائه تمایز رقابتی برای جذب و کسب جدید خواهد داشت. مشتریان ”

مدیرعامل Aeromexico ، آندرس کونزا، با ذکر اشاره شد. وی گفت: “شرایط توافق برای هر دو طرف مفید است. اما مشتری در مرکز روابط توسعه یافته قرار دارد. مشتریان از یک برنامه مرتبط و چابک تر بهره مند می شوند که بهترین گزینه برای پاداش وفاداری هم در زمین و هم در هوا است. که در مکزیک و در سراسر جهان در سراسر مقصد Aeromexico در خدمت شماست. ما مشتاقانه منتظر اجرای شرایط جدید توافق شده برای ایجاد وفاداری بیشتر مشتری هستیم و به نفع هر دو شرکت است. ”

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که منعکس کننده دیدگاه های فعلی یا انتظارات شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” ، “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم. “باید” و سایر اصطلاحات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر ، اما آنها تنها راهی نیستند که چنین گزاره هایی را شناسایی کنیم. چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات ، ابهامات و فرضیات قرار دارد. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت باشد. Grupo Aeroméxico هیچگونه مسئولیتی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده و چه در غیر این صورت ، خودداری می کند.

درباره Grupo Aeromexico

Grupo Aeromexico ، S.A.B. د C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکتهای تابعه آن در حمل و نقل هوایی تجاری در سال فعالیت می کنند مکزیک و ارتقاء برنامه های وفاداری مسافر. Aeromexico ، هواپیمایی جهانی مکزیک ، بیش از 570 پرواز روزانه را انجام می دهد و قطب اصلی آن در ترمینال 2 در مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد این کشور دارای بیش از 80 شهر در سه قاره ، از جمله 42 مقصد در آن است مکزیک، 17 در ایالات متحده، 15 in آمریکای لاتین، 4 در کانادا، 5 در اروپا و 2 در آسیا. ناوگان عملیاتی این گروه از 119 فروند هواپیما شامل هواپیماهای جت بوئینگ 787 و 737 و نسل بعدی Embraer 170 و 190 مدل است. در سال 2012 ، هواپیمایی اعلام کرد مهمترین استراتژی سرمایه گذاری در تاریخ حمل و نقل هوایی در مکزیک، برای خرید حداکثر 100 هواپیمای بوئینگ شامل 90 فروند هواپیمای جت MAX B737 و 10 فروند B787-9 Dreamliner. Aeromexico به عنوان عضو موسس اتحاد هواپیمایی SkyTeam ، بیش از 1000 مقصد را در بیش از 170 کشور جهان ارائه می دهد که توسط 19 شرکای هواپیمایی SkyTeam در خدمت مسافرین با مزایایی از جمله دسترسی به 790 سالن فرودگاه برتر در سراسر جهان است. شرکت Aeromexico همچنین با پروازهای دلباز کدکد خود با Delta Air Lines ، Air France-KLM ، Avianca ، کوپا ایرلاینز و WestJet امکان ارتباط گسترده ای را در کشورهایی مانند ایالات متحده، برزیل، کانادا، کلمبیا و پرو.

www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico S.A.B. د C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com