Ascend اولین هتل آماده سفر با جاده را در مسافت رانندگی از مناطق اصلی مترو آغاز کرد

وی گفت: “تحقیقات نشان می دهد که بیش از دو سوم مصرف کنندگان سفر خود را از دست می دهند و نمی توانند منتظر بمانند تا دوباره به جاده بروند و بسیاری از افراد به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 سفرهای بیشتری را با ماشین طی می کنند.” دایان تیلور، رئیس برند ، مجموعه هتل های Ascend ، هتل های منتخب. “هتل های Ascend به عنوان برند برتر صنعت ، تخصص در ایجاد سفرهای خاطره انگیز دارند ، چه میهمانان به دنبال فرار سریع یا یک تعطیلات نیرومند باشند. هر هتل Ascend سفرهای میهمانان را با تجربیات یکپارچه و مجلل تقویت می کند که آنها را در آن غوطه وری می کند. بهترین ها از هر مقصد. “

  • باشگاه ساحل ویسکانسین: واقع در 276 روستای ویکتوریا دکتر در دریاچه الخارت ، ویسکانسین، این هتل که به تازگی بازسازی شده است ، امکان دسترسی راحت و جذاب به جاذبه های جذاب اطراف ساحل را فراهم می کند و دارای 600 پا ساحل خصوصی است. میهمانان می توانند از کنار دریاچه ساحل بنشینند یا تعدادی از ورزشهای تفریحی سرگرم کننده مانند شبانه روزی دست و پا ، کایاک ، اسکی روی آب ، بیدرنگ یا لوله را امتحان کنند. Cottonwood اجتماعی و مشهور جهان Tiki Bar همچنین میهمانانی که به دنبال نوشیدن یا نیش خوردن برای غذا هستند در محل هستند.
  • هتل مسافرخانه: در 15 Dam Rd یافت شد. که در پارک آرنولدز ، آیووااین هتل تاریخچه پیشینیان ساختمان را هدایت می کند ، که از اواخر سال 19 ، مرکز زندگی اجتماعی در کنار دریاچه اوکوبوجی بود.هفتم قرن تا 2018. هتل جدید به سبک Art Deco تکیه می کند که میهمانان را به سمت Roaring ’20 منتقل می کند ، در حالی که هنوز امکانات جدیدی را که مسافران تفریحی امروزی به دنبال آن هستند ارائه می دهد. هتل مسافرخانه یک دریاچه واقعی در میان غربی است که در سه طرف واقع شده و از دریاچه های آرام برخوردار است.
  • پن پنود: واقع در 700 خیابان اصلی در استراودبورگ ، پنسیلوانیا، این هتل نزدیک به 200 سال تاریخ را نشان می دهد در حالی که امکانات جدیدی را در یک مکان پریمیوم به دنبال نوسازی چند میلیون دلاری در مهمانان ارائه می دهد. Penn Stroud که در قلب کوه های Pocono واقع شده است ، نزدیک به دنباله Appalachian – یکی از پرکارترین مسیرهای پیاده روی کشور است. مرکز شهر استراسبورگ دارای چندین گالری هنری ، کافه و مکان های تاریخی است و هتل نیز به جاذبه های تفریحی از جمله Mountain View Vineyard و کوهپیمایی کوهستانی آلپ نزدیک است.

“اضافه شدن این هتل ها به مجموعه هتل های Ascend ما تأیید می کند که جاده رو به جلو با فرصت آسفالت شده است – هم برای میهمانان آماده بازگشت به سفر و هم برای دارندگان هتلهایی که آماده استقبال از آنها هستند”. مارک شالالا، معاون ارشد توسعه ، مارک های مجلل ، هتل های منتخب. “میهمانان هم از امنیت برندهایی که به آنها اعتماد دارند و هم از نظر فردی بودن اهمیت می دهند ، و برند Ascend بهترین ها را از هر دو به ارمغان می آورد. پشتیبانی از فناوری پیشرو در صنعت Choice ، کانال های توزیع و توزیع قوی و جامع است. تعهد به پاکسازی ابتکار عمل ، هتل های Ascend برای ادامه موفقیت در ماه ها و سال های آینده آماده هستند. “

میهمانان هتل Ascend می توانند در برنامه وفاداری برنده جایزه Choice Privileges شرکت کنند و دارای یک برنامه برتر وفاداری در هتل از طرف هر دو باشد ایالات متحده امروز جوایز انتخاب بهترین خوانندگان 10 و اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی. عضویت در حق امتیازات رایگان است و برای کسانی که مستقیماً در سایت www.choicehotels.com رزرو می کنند ، پاداش سریع و نرخ انحصاری اعضا را ارائه می دهد.

همه هتل های دارای مارک انتخاب در شرکت می کنند تعهد به پاکسازی، این رویکرد جهانی و کل نگر شرکت برای تهیه حق رای دادن به کارمندان و کارکنان آنها با ابزار مورد نیاز برای دستیابی به سطوح برتر پاکیزگی و رفع نگرانی های بهداشتی و ایمنی در ارتباط با بیماری همه گیر COVID-19 است. این ابتکار عمل بهترین راه حل موجود را برای تمیز کردن عمیق ، ضد عفونی کننده ، بهداشت و دوری اجتماعی فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعهد به پاکسازی، به https://www.choicehotels.com/about/commitment-to-clean-hotels مراجعه کنید.

مجموعه هتل Ascend®: اجازه دهید مقصد به شما برسد.
مجموعه ای از هتل های Ascend Hotel مجموعه ای از هتل های مستقر ، تفریحی و تاریخی ، تفریحی ، بخشی از هتل های منتخب ، یکی از بزرگترین شرکتهای برتر هتل در جهان است. به عنوان اولین مفهوم “نام تجاری نرم” در صنعت هتل شناخته شده است ، بیش از 315 ویژگی مجموعه هتل Ascend در سطح جهان وجود دارد که در سراسر جهان باز و فعال هستند ، از جمله در فرانسه، انگلستان، دانمارک، فنلاند، ایرلند، نروژ، اسپانیا، سوئد، بوقلمون، استرالیا، کانادا، اکوادور، و در سراسر مکزیک، کارائیب و آمریکای مرکزی. عضویت با مجموعه هتل های Ascend ، خصوصیات متمایز و مستقل را قادر می سازد ضمن حفظ جذابیت های محلی ، حضور جهانی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.choicehotels.com/ascend مراجعه کنید.

درباره هتل ها انتخاب کنید®
Choice Hotels International، Inc. (NYSE: CHH) یکی از بزرگترین فروشندگان پروانه مسکن در جهان است. با وجود بیش از 7،100 هتل ، نمایندگی بیش از 590،000 اتاق ، در بیش از 40 کشور و سرزمین تا 31 مارس 2020 ، گزینه® خانواده مارک های هتل طیف وسیعی از گزینه های اقامتی با کیفیت را از خدمات محدود تا هتل های تمام خدمات در بخش های مجلل ، میان رده ، اقامت طولانی و اقتصادی ارائه می دهند. جوایز برگزیده برگزیده® برنامه وفاداری اعضا از مزایای روزمره گرفته تا تجارب استثنایی ، مزایای اعضا را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.choicehotels.com مراجعه نمایید.

ضمیمه
این یک پیشنهاد نیست. هیچ پیشنهاد یا فروش یک حق رای دادن نمی تواند انجام شود مگر توسط یک سند افشای حق رای دادن که ابتدا در مقامات دولتی قابل اجرا ثبت و ثبت شده است. نسخه ای از سند افشای حق رای دادن را می توان از طریق تماس با هتل های بین المللی با شماره 1 هتل ، حلقه ، سوئیت 400 ، راکویل ، MD 20850 ، [email protected].

© 2020 Choice Hotels International، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE Choice Hotels International، Inc.

لینک های مربوطه

www.choicehotels.com