Avcorp از انتخاب مدیران خبر داد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت صنایع Avcorp (TSX: AVP) (“شرکت” ، “Avcorp” یا “گروه Avcorp”) امروز اعلام کرد که در جلسه سالانه سهامداران خود در 15 ژوئن سال 2020 (“جلسه”) ، تمام مدیرانی که در تاریخ بخشنامه پروکسی مدیریت ذکر شده اند ، معرفی شده اند 12 مه 2020 انتخاب شدند جزئیات به شرح زیر است:


رای برای (گرد)

خودداری از رای

مدیر

#

٪

#

٪

دیوید لوی

274،338،669

99.91٪

260،117

0.09٪

الیزابت اوتیس

274،598،669

100.00٪

117

0.00٪

جیپ روزن ژاکوبسون

274،598،669

100.00٪

117

0.00٪

کن رابرتسون

274،593،669

100.00٪

5،117

0.00٪

آماندهپ کالر

274،348،669

99.91٪

250،117

0.09٪

شرکت همچنین گزارشی از نتایج رای گیری در مورد کلیه قطعنامه های دیگر که در این نشست در www.sedar.com رأی داده شده است ، ارائه کرده است.

درباره Avcorp

گروه Avcorp برای برخی از شرکتهای مطرح هواپیمای جهان از جمله BAE Systems ، Boeing ، Bombardier ، Lockheed Martin و شرکت Subaru سازه های اصلی قاب هوا را طراحی و ساخته است. گروه Avcorp بیش از 60 سال تجربه ، بیش از 700 کارمند ماهر و 636،000 فوت مربع از امکانات دارد. سازه ها و ادغام Avcorp واقع در Delta بریتیش کلمبیا ، کانادا اختصاص داده شده به مونتاژ و ادغام ساختارهای فلزی و کامپوزیت. کامپوزیت های مهندسی Avcorp واقع در برلینگتون انتاریو ، کانادا اختصاص داده شده است به طراحی و ساخت آیرو سازه های کامپوزیت ، و ساخت کامپوزیت Avcorp واقع در گاردنا کالیفرنیا، آمریكا دارای قابلیت ساخت پیشرفته ساخت و سازهای مرکب در ساخت و سازهای مرکب است. گروه Avcorp سازه های هواپیما کامپوزیت و فلزی یکپارچه را به سازندگان هواپیماها ارائه می دهد ، یک مزیت مشخص در پی انجام قراردادها برای طراحی هواپیماهای جدید ، که به ساختارهای کم هزینه ، سبک وزن ، قوی و قابل اعتماد نیاز دارند. Comtek Advanced Structures Ltd. ، در ما برلینگتون ، انتاریو ، کانادا موقعیت مکانی همچنین خدمات ترمیم کننده اجزای ساختاری هواپیما را برای هواپیماهای تجاری به اپراتورهای هواپیما ارائه می دهد.

شرکت کامپوزیت Avcorp کاملاً متعلق به Avcorp US Holdings Inc. است. هر دو شرکت در این شرکت عضو هستند ایالت دلاور ، ایالات متحده آمریکاو شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به شرکت صنایع Avcorp هستند.

Comtek Advanced Structures Ltd. ، گنجانیده شده در استان انتاریو ، کانادا، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت صنایع Avcorp است.

شرکت Avcorp Industries Inc یک شرکت گزارش دهی فدرال است که در آن فعالیت می کند کانادا و در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله شد (TSX: AVP).

AMANDEEP KALER
افسر اجرایی CHIEF
گروه AVCORP

بیانیه های رو به جلو

این نسخه باید در رابطه با صورتهای مالی نظارت نشده شرکت موجود در گزارش سالانه شرکت و با صورتهای مالی سه ماهه و یادداشتهای همراه با سدر (www.sedar.com) خوانده شود.

برخی از اظهارات موجود در این نسخه و سایر اظهارات شفاهی و کتبی که هر از گاهی توسط شرکت انجام می شود ، جملات آینده نگرانه ای هستند ، از جمله مواردی که در مورد استراتژی ها ، اهداف ، چشم انداز یا سایر موارد غیرتاریخی بحث می کنند. یا پیش بینی درآمد ، درآمد ، بازده یا سایر اقدامات مالی. این بیانیه های آینده نگر منوط به خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ موجود با اظهارات متفاوت باشند ، از جمله موارد زیر: (الف) تغییر در شرایط اقتصادی و سیاسی در سراسر جهان که بر بهره و نرخ ارز تأثیر می گذارد. (ب) وقوع توقف و اعتصاب کار در امکانات اصلی شرکت یا مشتریان یا تأمین کنندگان شرکت. ج) بودجه دولت و مصوبات برنامه تأثیرگذار بر محصولاتی که تحت برنامه های دولت تولید یا فروخته می شوند. (د) هزینه و عملکرد تحویل تحت برنامه های مختلف و قراردادهای توسعه؛ ه) کفایت برآورد هزینه برای برنامه های مختلف مراقبت از مشتری از جمله ضمانت های سرویس دهی. (f) توانایی کنترل هزینه ها و اجرای موفقیت آمیز برنامه های مختلف کاهش هزینه؛ (ز) زمان صدور گواهینامه محصولات جدید هواپیما. (ح) وقوع رکود در بازارهای مشتری که محصولات شرکت به آنها فروخته می شود یا عرضه می شود و یا شرکت در آنجا بودجه ارائه می دهد. (i) تغییرات در برنامه تحویل هواپیما یا لغو سفارشات. (j) توانایی شرکت برای جبران ، از طریق کاهش هزینه ها ، افزایش قیمت مواد اولیه و فشار قیمت گذاری شده توسط مشتریان تولید کننده تجهیزات اصلی. (k) در دسترس بودن و هزینه بیمه؛ (l) توانایی شرکت برای حفظ کیفیت اعتبار پرتفوی. (م) دسترسی شرکت به تأمین اعتبار بدهی با نرخ رقابتی؛ (ت) عدم اطمینان در برآورد بدهی های احتمالی و ایجاد ذخایر متناسب با مقابله با چنین شرایط احتمالی. و (o) ادغام عملیات تازه اکتسابی و هزینه های مرتبط ممکن است بر سودآوری تأثیر منفی بگذارد.

SOURCE Avcorp Industries Inc.

لینک های مربوطه

http://www.avcorp.com