Axalta مجموعه جدید محصولات تولیدی پودر پودر را در مکزیک راه اندازی کرد

“ما خوشحال هستیم که این مجموعه محصول جدید و نوآورانه و پایدار را به مشتریان خود وارد کنیم مکزیک، گفت: “ایزابل آلاناس ، مدیر پوشش پودر ، آکسالتا مکزیک.” علاوه بر ویژگی های مهم زیست محیطی ، Alesta BE + همچنین از خوردگی برتر بر روی فلز ارائه می دهد ، که به کاربران نهایی مزایای طولانی مدت محصولی را می دهد که به نظر می رسد خوب و طول می کشد.”

آگالتا متعهد است تا در کل طیف فعالیتهای تجاری خود تأثیرات زیست محیطی جهانی خود را به حداقل برساند. محصولات Alesta BE + بدون استفاده از فلزات سنگین تولید می شوند و از فناوری رایگان Triglycidyl Isocyanurate (TGIC) استفاده می کنند. فراتر از تولید ، فعالیتهای تحقیق و توسعه شرکت بر روی راههای ارائه محصولات به طور فزاینده پایدار و فناوریهای کاربردی ارائه شده است که مزایای بهره وری را برای مشتریان خود فراهم می کند.

درباره Axalta

Axalta یک شرکت پیشرو جهانی است که منحصراً روی پوشش ها تمرکز دارد و راه حل های نوآورانه ، رنگی ، زیبا و پایدار را به مشتریان ارائه می دهد. از وسایل نقلیه سبک OEM ، وسایل نقلیه تجاری و کاربردهای اتمام ، گرفته تا موتورهای برقی ، ساختمانها و لوله ها ، روکش های ما به منظور جلوگیری از خوردگی ، افزایش بهره وری و اجازه می دهد تا موادی که پوشش می دهیم طولانی تر باشد. با بیش از 150 سال تجربه در صنعت پوشش ، 14000 نفر از آکسالتا همچنان با یافتن بهترین راه حل ها ، سیستم های کاربردی و فناوری ، روزانه راه هایی برای خدمت بهتر به بیش از 100000 مشتری ما در 130 کشور جهان پیدا می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به axalta.mx مراجعه کرده وAxaltaLATAM را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

سیستم های پوشش آکسالتا

صنعت الکتریکا 10 ،

Tlalnepantla de Baz، Estado de México،

www.axalta.mx

مخاطب رسانه ای:

کارن پرز

[email protected]

د +55 5068 2894

SOURCE Axalta Systems Coating Systems Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.axalta.mx