Boeing نام D’Ambrose به عنوان رهبر منابع انسانی

شیکاگو، 18 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – بوئینگ [NYSE: BA] امروز مایکل دی امبروز را به عنوان معاون اجرایی منابع انسانی ، مؤثر معرفی کرد 6 ژوئیه. او موفق خواهد شد وندی لیوینگستون، که از ماه آوریل در یک سرویس موقت خدمت کرده است.

در این نقش ، D’Ambrose مسئولیت رهبری و یادگیری شرکت ، برنامه ریزی استعداد ، روابط کار و کار ، کل پاداش ها و ابتکارات متنوع و گنجاندن را بر عهده خواهد گرفت. وی گزارش خود را به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بوئینگ ارائه می دهد دیوید کالهون، در شورای اجرایی شرکت خدمت کرده و در آن مستقر باشید شیکاگو.

مایکل کالهون گفت ، “او در این زمان بحرانی به بویینگ پیوسته است ، زیرا ما نیروی کار خود را با آنچه صنعت هوایی کوچکتر و رقابتی تر در سالهای آینده رقم خواهد زد ، پیوستیم.” حمایت پرشور از تنوع و گنجاندن ، و تعهد به شناسایی ، توسعه و حفظ استعداد برتر صنعت.

کالهون افزود: “من همچنین می خواهم از وندی بخاطر رهبری شگرف وی در ماه های اخیر تشکر کنم ، به ویژه که تأثیر اولیه این بیماری را بر روی کار و مردم خود جستجو کردیم.” “من مشتاقانه منتظر پشتیبانی و موفقیت او هستم ، زیرا تیم منابع انسانی خود را در سطح جهانی تقویت می کنیم و موقعیت بوئینگ را به عنوان یک کارفرمای جهانی انتخاب می کنیم.”

D’Ambrose به ADE ، یکی از بزرگترین تجارت های تجاری جهان و یک رهبر جهانی در تغذیه انسان و حیوان با شرکت Boeing پیوست. 60 میلیارد دلار در درآمد سالانه وی از سال 2006 به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس ارشد منابع انسانی در ADM مشغول به فعالیت بوده است. دههی گذشته.

در زمان ADM ، D’Ambrose تأسیس و رهبری کرد با هم رشد می کنیم، گروهی از سازمان های صنعتی ، آموزشی ، سازمان های غیردولتی و شرکای قانونگذاری بر تمرکز رانندگی و گنجاندن – و ایجاد یک خط لوله استعداد قوی – در کل بخش های غذایی و کشاورزی ایالات متحده متمرکز شدند.

D’Ambrose بیش از چهار دهه تجربه تجارت در صنایع مختلف دارد و 14 سال گذشته را در ADM می گذراند. پیش از آن ، وی تیم های جهانی منابع انسانی را در شرکت هایی مانند Citigroup ، First Data و Toys ‘R’ Us هدایت می کرد.

D’Ambrose دارای مدرک لیسانس در روابط صنعتی و کارگری از دانشگاه کرنلاو در آنجا ریاست هیئت مشاوره در مرکز مطالعات پیشرفته منابع انسانی را بر عهده دارد. در سال 2016 ، وی به عنوان همکار آکادمی ملی منابع انسانی القا شد. او همچنین یک خلبان تفریحی معتبر است.

لیوینگستون قبل از از سرگیری نقش قبلی خود به عنوان معاون رئیس جمهور ، منابع انسانی شرکت ، از انتقال کامل مسئولیت ها پشتیبانی خواهد کرد.

بوئینگ بزرگترین شرکت هوافضا در جهان و ارائه دهنده پیشرو هواپیماهای تجاری ، دفاعی ، فضایی و امنیتی و خدمات جهانی است. این شرکت به عنوان صادرکننده برتر ایالات متحده ، در بیش از 150 کشور جهان از مشتریان تجاری و دولتی پشتیبانی می کند. بوئینگ بیش از 160،000 نفر در سراسر جهان را استخدام می کند و از استعدادهای یک پایگاه تأمین کننده جهانی استفاده می کند. بوئینگ با تکیه بر میراث رهبری هوافضا ، همچنان به رهبری فناوری و نوآوری ، ارائه به مشتریان خود و سرمایه گذاری در مردم و رشد آینده خود ادامه می دهد.

مخاطب
ارتباطات بوئینگ
[email protected]

منبع بوئینگ

لینک های مربوطه

http://www.boeing.com