CLIA تعلیق داوطلبانه عملیات کروز از بنادر ایالات متحده را اعلام کرد

“با توجه به وضعیت موجود در ایالات متحده در رابطه با COVID-19 ، خطوط كروز عضو CLIA تصمیم گرفته اند به طور داوطلبانه مدت زمان فعالیت معلق مسافر را تمدید كنند. دستورالعمل كنونی No Sail صادر شده توسط مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) در تاریخ 24 ژوئیه منقضی می شود ، و گرچه ما امیدوار بودیم که فعالیت های سفر دریایی در اسرع وقت از سر گرفته شوند ، به طور فزاینده ای روشن است که برای رفع موانع از سرگیری مجدد به زمان بیشتری نیاز خواهد بود ایالات متحده.

وی ادامه داد: اگرچه ما اطمینان داریم که سفرهای آینده سالم و ایمن خواهد بود و آخرین اقدامات محافظتی را کاملاً منعکس خواهیم کرد ، اما ما همچنین احساس می کنیم که مناسب است که از جانب احتیاط خطا کنیم تا به بهترین منافع مسافران و خدمه ما کمک کنیم. به همین دلیل تصمیم گرفته شده است که فعالیتهای معلق خود را از بنادر آمریکا تا 15 سپتامبر تمدید کنیم. مدت زمان اضافی همچنین به ما امکان می دهد تا در مورد اقدامات مناسب برای از سرگیری احتمالی سفرهای کروز با CDC مشورت کنیم.

“این سیستم تعلیق داوطلبانه برای کلیه اعضای CLIA اعمال می شود که سفارش No Sail (کشتی هایی با ظرفیت حمل 250 نفر یا بیشتر) اعمال می شود. خطوط کروز عضو CLIA به طور مداوم وضعیت تحول را ارزیابی می کنند و تصمیم می گیرند که آیا یک توسعه بیشتر لازم است یا خیر. “”

در سال 2018 ، صنعت كروز بیش از 421000 شغل در این كشور را پشتیبانی كرد ایالات متحده، با هر 30 رزمنده از بنادر ایالات متحده یک کار آمریکایی را پشتیبانی می کنند. هر روز از تعلیق فعالیت های دریایی در ایالات متحده منجر به از بین رفتن کلی تقریباً می شود 110 میلیون در فعالیت های اقتصادی و حداکثر 800 شغل آمریکایی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر اقتصادی صنعت کروز در ایالات متحدهاز جمله ده ایالت برتر که از فعالیت های سفر دریایی بهره مند هستند ، لطفاً به این مقاله مراجعه کنید: CLIA 2018 Analysis Analysis.

درباره انجمن بین المللی Cruise Lines
انجمن بین المللی كروز خطوط (CLIA) بزرگترین انجمن تجارت صنعت كروز در جهان است كه صدای واحدی و مرجع پیشرو جامعه جهانی كروز را ارائه می دهد. این سازمان به نمایندگی از صنعت ، به همراه اعضای و شرکای خود ، از سیاست ها و رویه هایی حمایت می کند که یک محیط دریایی کشتی ایمن ، ایمن ، سالم و پایدار را تقویت می کند ، و همچنین تجربیات مثبت سفر را برای بیش از 30 میلیون مسافر که سالانه سفر می کنند ، ترویج می کند. . جامعه CLIA معتبرترین خطوط دریایی اقیانوس ، رودخانه و ویژه سفر در جهان است. یک جامعه آژانس مسافرتی بسیار آموزش دیده و دارای مجوز؛ تأمین کنندگان و شرکای خط کروز ، از جمله بنادر و مقصد ، توسعه کشتی ، تأمین کنندگان و خدمات تجاری. دفتر مرکزی این سازمان در واقع است ایالت واشنگتنبا دفاتر منطقه ای واقع در شمال و آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا و استرالیا. برای اطلاعات بیشتر ، به www.cruising.org مراجعه کنید یا در فیس بوک با ما همراه باشید ، توییتر و لینکدین

SOURCE International Cruise Lines انجمن بین المللی

لینک های مربوطه

www.cruising.org