Danke برنامه جدید و پخش شده خود را با جریان زنده جدید ، Danke Roast اعلام کرد

پیاده کردن، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Phoenix Tree Holdings Limited (“دانک” یا “شرکت”) (NYSE: DNK) ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های زندگی مشترک در چین با سریعترین رشد ، از برنامه جدید پخش شده با نام تجاری جدید خود پرده برداری کرد ، دانک کباب، که هدف آن پرداختن به سؤالات متداول و نگرانی کاربران در مورد صنعت اجاره مسکونی است. این اولین بار پخش زنده پخش شده در است چین صنعت زندگی مشترک.

با فرمت sitcom ، دانک کباب سه خانه دار حرفه ای دانک را در موقعیت هایی قرار می دهد که سؤالات متداول و نگرانی کاربران در مورد صنعت مشترک زندگی را نشان می دهد. این برنامه ضمن ارائه توضیحات و پاسخ های تفصیلی برای این سؤالات ، نحوه استفاده موثر از برنامه آپارتمان Danke را نشان می دهد. این برنامه تعاملی است ، با پاسخگویی به زمان واقعی به سوالات مخاطبان ارسال شده در چت های آنلاین در مورد موضوعاتی از جمله اجاره زود هنگام ، اجاره آپارتمان و بودجه اجاره ، در عین حال جوایز نقدی “بسته قرمز” و هدایای نقدی نیز ارائه می شود. اولین دانک کباب جریان زنده در 23 ژوئن با بیش از 17000 پخش برنامه 42 دقیقه ای طولانی ، تعداد 9000 بیننده را به خود جلب کرد.

دانک کباب فرصتی فراهم می کند تا کاربران Danke ، سیستم عامل و جامعه را برای بحث و گفتگوی زنده درباره سؤالات و نگرانی های پرسیده شده مخاطبان گرد هم آورد. برای هر مسئله ای که در جریان پخش نمی شود ، مخاطب می تواند برای گرفتن جواب از خانه داران حرفه ای دانک پیگیری کند.

Guangjing He ، رئیس برندسازی و روابط عمومی دانک گفت: “مستقیم ترین راه برای حل یک مشکل ، مواجهه با آن است.” “ما این رویکرد را با دانک کباب همه سوء تفاهم ها و چالش های مربوط به صنعت ما را روی میز بگذاریم ، به طور مستقیم و شفاف با آنها گفتگو کنیم. هنگامی که افراد از طریق آنها صحبت می کنند ، چیزهایی قابل ویرایش خواهند بود. این به افراد کمک می کند تا دریابند که مسائل ممکن است کاملاً متفاوت از آنچه فکر کرده بودند “.

Danke قصد دارد دانک کباب یک سری معمولی نه تنها برای افزایش شفافیت با انتقال اطلاعات و دانش در مورد صنعت اجاره مسکونی به عموم ، بلکه برای تقویت تعامل ساکنین ، که منجر به ایجاد ارتباطات کارآمد تر و ارتباطی عمیق تر می شود. Danke با گرفتن نیازها و نگرانی های کاربران از طریق بازخورد زنده ، قادر به بهبود فعالیت های تجاری خود ، ارائه خدمات تصفیه شده و مؤثرتر و ادامه ماموریت خود “برای کمک به مردم بهتر برای زندگی” است.

به عنوان یک بستر پیشرو زندگی مشترک در چینDanke پیشگام یک مدل تجاری “اجاره ای جدید” نوآورانه ، که شامل تمرکز ، استاندارد سازی و تجربه آنلاین برای پرداختن به نقاط درد بیشماری است که هم صاحبان دارایی های شخصی و هم اجاره دهنده ها متحمل آن می شوند. Danke که در سال 2015 تأسیس شد ، هم اکنون در 13 شهر بزرگ سراسر کشور فعالیت می کند و آپارتمان های مقرون به صرفه ، راحت و شیک را برای ساکنان جوان و فرهیخته فراهم می کند.

درباره DANKE

دانک ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های زندگی مشترک در چین با سریعترین رشد ، در حال تعریف دوباره بازار اجاره مسکونی از طریق فناوری است و هدف آن کمک به افراد بهتر برای زندگی بهتر است. توانمندسازی داده ها ، فناوری ها و یک شبکه آپارتمانی در مقیاس بزرگ ، اکوسیستم پر جنب و جوش و در حال گسترش دنک صاحبان املاک ، ساکنین و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث را متصل کرده و از آنها سود می برد و از طریق اجاره ای نوآورانه “خدمات و کیفیت عالی را ارائه می دهد. “مدل تجاری شامل تمرکز ، استاندارد سازی و یک تجربه آنلاین یکپارچه. Danke در سال 2015 تأسیس شد و مقر آن در آن است پکن، چین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ir.danke.com مراجعه کنید.

مخاطب

دانک PR
پست الکترونیک: [email protected]

ادموند لوکو
ICR ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 138-1079-1408

SOURCE Phoenix Tree Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://ir.danke.com