Excelate Energy تحویل دهمین FSRU خود ، Excelerate Sequoia را می گیرد

“ما از داشتن این موضوع خوشحالیم Exquate Sequoia در ناوگان ما برای ارائه خدمات به مشتریان خود ، به مشتریان خود تغییر دهید. ” استیون کوبوس. “از زمان تحویل اولین FSRU صنعت در سال 2005 ، این فناوری به ما این امکان را داده است که به سرعت و با اطمینان از بازارهای جدید گاز طبیعی در سراسر جهان افتتاح کنیم. ما همچنان به بازارهایی که به آن نیاز دارند ، انرژی ارزان و تمیز می دهیم. “

این کشتی اولین عملیات خنک کننده و خنک کننده خود را در ترمینال Gwangyang LNG POSCO Energy در Jeonnam انجام داد ، کره جنوبی بر 21 ژوئن سال 2020. این ترمینال اولین ترمینال LNG خصوصی کره است و از سال 2005 تاکنون بیش از 150 کشتی را با استفاده از گاز و گاز و خنک کننده / خنک کننده لباس انجام داده است. گازگیری یکی از روشهای اجباری است که شرکت هواپیمایی LNG باید برای ساخت این کشتی انجام دهد. از نظر تجاری آماده دریافت محموله های LNG است.

Exquate Sequoia به ناوگان موجود Excelerate از نه FSRU که همگی توسط DSME ساخته شده می پیوندد. Excelerate Management Technical ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Excelerate ، مدیریت کشتی را برای کشتی ارائه می دهد.

درباره Excelerate Energy L.P.
Excelerate Energy L.P. یک شرکت LNG مستقر در ایالات متحده است که در واقع است وودلندز ، تگزاس. Excelate پیشگام و رهبر بازار در راه حل های نوآورانه LNG شناور است ، ارائه خدمات یکپارچه در کل زنجیره ارزش LNG با هدف ارائه راه حل های سریع LNG سریع به بازار و قابل اعتماد به مشتریان. Excelerate طیف کاملی از خدمات تغییر شکل مجدد شناور را از FSRU تا توسعه زیرساختها تا عرضه LNG ارائه می دهد. Excelate دارای دفاتر در ابوظبی، بوینس آیرس، چیتاگونگ، داکا، دوحه، دبی، ریودوژانیرو، سلام ، سنگاپورو ایالت واشنگتن.

SOURCE Excelate Energy L.P.