FCA Surges در مطالعه کیفیت اولیه قدرت J.D.

داگ با عملکرد خود در مطالعه کیفیت اولیه اولیه قدرت (IQS) در سال 2020 J.D. تاریخ را ساخته است.

داگ در بین 31 رقبا مقام اول را بدست آورد و به اولین برند داخلی تبدیل شد که موفق به کسب رتبه 1 در رده 34 ساله این تحقیق معتبر شد. برند عملکرد FCA از نتایج ضریب هوشی سال گذشته هفت مکان جهش داشت.

رام از نزدیک دنبال شد و از سال بیست و یکم خود در جایگاه سوم قرار گرفت و این کار را با قدرت محصول تازه انجام داد – طراحی مجدد 1500 وانت نیم تن و طراحی جدید و پیشرفته کامیون های سنگین.

از 75 گیاه در قاره ، گیاه مونتاژ تولوکا در مکزیک برنده جایزه طلا برای کیفیت ساخت ، در حالی که کارخانه مونتاژ Belvidere در ایلینویزمدعی دریافت جایزه برنز شد.

عملکرد کلی FCA در پنج گروه از بین 15 شرکت ارزیابی شده توسط J.D. Power ، پنج امتیاز به مقام چهارم رسیده است.

این اولین بار در تاریخ مطالعه است که FCA بهتر از میانگین صنعت است. J.D. Power از مشکلات گزارش شده در هر 100 وسیله نقلیه به عنوان معیار استفاده می کند. در کل 153 FCA 13 پایین تر از میانگین صنعت و 10 کمتر از نزدیکترین رقیب خود بود.

گفت: “این نتایج منعکس کننده نگرش بی امان ، هرچه که باشد می خواهد تیم ما باشد.” مارک شامپاین، رئیس کیفیت ، FCA – آمریکای شمالی. “تمرکز کامل ما مشتری است و این نتایج تقویت می کند که ما در هدف قرار بگیریم. این تیم الهام بخش و با انگیزه است و به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.”

تولوکا و Belvidere SUV های Jeep® نام دارند و به ترتیب قطب نما و Cherokee را تولید می کنند. جیپ با شش امتیاز به رتبه یازدهم صعود کرد – بهترین رتبه خود در مطالعه سالانه ، که عملکرد خودرو را در سه ماه اول مالکیت آنالیز می کند.

قدرت J.D.
J.D. Power یک رهبر جهانی در بینش مصرف کننده ، خدمات مشاوره و داده و تجزیه و تحلیل است. این قابلیت ها J.D. Power را قادر می سازد تا به مشتریان خود کمک کند رضایت مشتری ، رشد و سودآوری مشتری را هدایت کند. J.D. Power که در سال 1968 تأسیس شد دفاتر خدماتی دارد آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه و اروپا.

FCA
Fiat Chrysler Automobiles (FCA) یک خودروساز جهانی است که در سبد خرید مارک های مهیج از جمله Abarth ، Alfa Romeo ، Chrysler ، Dodge، Fiat، Fiat Professional، Jeep®، Lancia، Ram و Maserati وسایل نقلیه جهانی را طراحی ، مهندس ، تولید و فروش می کند. همچنین قطعات و خدمات را با نام موپار به فروش می رساند و در بخش های قطعات و سیستم های تولیدی تحت برندهای Comau و Teksid فعالیت می کند. FCA نزدیک به 200000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به www.fcagroup.com مراجعه کنید.

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcanorthamerica.com