GA Telesis از گسترش چشمگیر و برندسازی گروه راه حل های پرواز تازه تاسیس خود خبر می دهد

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گروه راه حل های مؤلفه GA Telesis (CSG) اخیراً یک گسترش و تحول پنج ساله را به اتمام رسانده است و به عنوان رهبر جهانی در راه حل های بعدی برای حمل و نقل هوایی یکپارچه از جمله هواپیما و موتور سوخت ، فروش قطعات ، توزیع ، خدمات ساعت پرواز ، لیزینگ موجودی ، مدیریت APU و مدیریت تعمیر به پایان رسیده است. با رشد اقتصادی حدود 300٪ نسبت به دوره اخیر ، CSG به بخشی جدایی ناپذیر از هواپیمایی جهانی و زنجیره تأمین MRO تبدیل شده است.

وی گفت: “رشد خط تولید ما ، رشد مشتری ، اشتغالزایی و متعاقباً رشد درآمد و حاشیه در پنج سال گذشته برجسته بوده است.” جیسون رید، رئیس CSG. وی گفت: “اعتبار بسیار زیادی برای این سخت کوشی و رشد استعدادی که در طول دوره به نمایش گذاشته ایم می رود. بهترین بخش این است که ما تازه کار را آغاز کرده ایم و من خوشحالم که ایجاد گروه تازه حل شده پرواز (FSG) را تازه اعلام کرده ام. ) “

FSG شامل همه موارد خواهد بود گروه راه حل های مؤلفهو همچنین دو بخش تازه ایجاد شده. ادغام و گسترش خط محصولات توسط مشتریان ما در سراسر جهان تقاضا می شود. این دو واحد تجاری جدید هم راه حل های لجستیکی و انبارداری را کنترل می کنند و هم تجهیزات و ابزار پشتیبانی و پشتیبانی زمینی (GSE). گروه های جدید به عنوان مارک تجاری شناخته می شوند گروه راه حل های لجستیک GAT (LSG) و گروه راه حل های Tarmac (TSG) به ترتیب. آنها در ابتدا از خارج مستقر خواهند شد فورت لادردیل ، فلوریدا.

گروه Solutions Flight که به تازگی ایجاد شده است قادر خواهد بود حضور جهانی GA Telesis را ، مشتریان ، دسترسی به سرمایه ، تجربه و طیف وسیعی از خدمات پس از فروش به بیش از دو برابر درآمد جدید گروه FSG تازه ایجاد شده تا سال 2023 اهرم کند. مشتریان FSG اکنون خواهند داشت. گزینه ای برای مدیریت کلیه جنبه های زنجیره تأمین و نیازهای نگهداری آنها ، اطمینان از بالاترین سطح کارایی عملیاتی موجود در بازار.

درباره GA Telesis

GA Telesis یک رهبر جهانی است که راه حل های یکپارچه ای را برای صنایع هواپیمایی و هوافضا ارائه می دهد. GA Telesis با هدف پیشبرد “موفقیت مشتری” ، با بیش از 3،000 مشتری از جمله خطوط هوایی ، OEM ، MRO و تأمین کنندگان در سراسر جهان با 31 لیزینگ ، فروش ، توزیع و عملیات MRO در 19 کشور جهان در GA Telesis، تجارت اصلی شرکت راه حل های حمل و نقل هوایی یکپارچه است و رسالت آن موفقیت مشتری است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید: [email protected]

SOURCE GA Telesis، LLC

لینک های مربوطه

www.gatelesis.com