Grupo Aeromexico اطلاع می دهد

مکزیکوسیتی، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با توجه به بحران اقتصادی ناشی از همه گیر جهانی Covid-19 ، صنعت حمل و نقل هوایی جهانی بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است ، وضعیتی که در ماه های آینده ادامه خواهد یافت. ما به کار خود ادامه می دهیم ، بهترین خدمات را به دنبال پروتکل های بهداشتی با بالاترین استانداردهای بین المللی ارائه می دهیم و به موازات ما گزینه های دیگری را برای ارزیابی بهتر وضعیت اقتصادی بعد از تأثیر این بحران که همه خطوط هوایی در سرتاسر جهان با آن روبرو هستند ، ارزیابی می کنیم.

در طول چهار ماه گذشته ، ما با حمایت و همبستگی همه کارمندان ، تهیه کنندگان کلیدی و ارائه دهندگان خدمات ، اقدامات سازنده ای را برای محافظت و حفظ جریان کار و جریان وجوه نقد ، همیشه در اولویت خدمات رسانی به مشتری ، انجام داده ایم.

بدین وسیله شرکت اطلاع می دهد كه نه آغاز كرده و نه تصمیمی برای شروع ، یك روش تجدید ساختار تحت فصل 11 قانون ورشكستگی ایالات متحدین گرفته است. در حال حاضر ما منابع مالی بیشتری را برای تقویت جریان نقدی عملیاتی در حال شناسایی هستیم. ما همچنین گزینه های مختلفی را برای دستیابی به موفقیت ، در کوتاه مدت و میان مدت ، یک بازسازی منظم از تعهدات مالی ، بدون تأثیرگذاری یا مختل کردن عملیات ، در دست داریم. موارد فوق با هماهنگی کامل با اتحادیه ها ، طلبکاران ، اجاره دهنده ها و در راستای تعهدات ناشی از مجوزها و امتیازات ما.

هر یک از اعضای تیم بزرگی که Aeroméxico را تشکیل می دهد ، یقین دارد که با حمایت سرمایه گذاران ، طلبکاران مالی و تأمین کنندگان اصلی ، ما قوی تر ظاهر می شویم و حقوق مسافر را در هر زمان حفظ خواهیم کرد ، با این کار مشاغل که به عنوان یک دغدغه مداوم ، خدمات عمومی و منبع فعالیت می کنند. اشتغال

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که منعکس کننده دیدگاه های فعلی یا انتظارات شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” ، “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم. “باید” و سایر اصطلاحات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر ، اما آنها تنها راهی نیستند که چنین گزاره هایی را شناسایی کنیم. چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات ، ابهامات و فرضیات قرار دارد. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف مندرج در این نسخه متفاوت باشد. Grupo Aeroméxico هیچگونه مسئولیتی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده و چه در غیر این صورت ، خودداری می کند.

درباره Grupo Aeromexico

Grupo Aeromexico ، S.A.B. د C.V. (BMV: AEROMEX) یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه آن در حمل و نقل هوایی تجاری در آن فعالیت می کنند مکزیک و ارتقاء برنامه های وفاداری مسافر. Aeromexico ، هواپیمایی جهانی مکزیک ، بیش از 570 پرواز روزانه را انجام می دهد و قطب اصلی آن در ترمینال 2 در مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد این کشور دارای بیش از 80 شهر در سه قاره ، از جمله 42 مقصد در آن است مکزیک، 17 در ایالات متحده، 15 in آمریکای لاتین، 4 در کانادا، 5 در اروپا و 2 در آسیا.

ناوگان عملیاتی این گروه از 119 فروند هواپیما شامل هواپیماهای هواپیمای جت بوئینگ 787 و 737 و نسل بعدی Embraer 170 و 190 مدل است. در سال 2012 ، هواپیمایی اعلام کرد مهمترین استراتژی سرمایه گذاری در تاریخ حمل و نقل هوایی در مکزیک، برای خرید حداکثر 100 هواپیمای بوئینگ شامل 90 فروند هواپیمای جت MAX B737 و 10 فروند B787-9 Dreamliner.

Aeromexico به عنوان عضو موسس اتحاد هواپیمایی SkyTeam ، بیش از 1000 مقصد را در 179 کشور جهان ارائه می دهد که توسط 19 شرکای هواپیمایی SkyTeam در خدمت 19 نفر از شرکای هواپیمایی SkyTeam است که به مسافران با مزایایی از جمله دسترسی به 790 سالن فرودگاهی پریمیوم در سراسر جهان پاداش می دهد. شرکت Aeromexico همچنین با پروازهای دلباز کدکد خود با Delta Air Lines ، Air France-KLM ، Avianca ، کوپا ایرلاینز و WestJet امکان ارتباط گسترده ای را در کشورهایی مانند ایالات متحده، برزیل، کانادا، کلمبیا و پرو.

www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico ، S.A.B. د C.V.