Guilin S. در چین به مناسبت روز میراث فرهنگی و طبیعی میزبان رویدادهایی است

در طول این رویدادها ، شهر شاهزاده های جینجیانگ از شرکت کنندگان در این نمایشگاه تحت تأثیر قرار گرفته است که از آن محافظت می شود.

شهر شاهزاده های جینجیانگ ، که در ابتدا در سال 1372 ساخته شده است ، مساحتی حدود 200000 متر مربع را در بر می گیرد. این محل سکونت شاهزادگان در سلسله مینگ (1668-1668) بود. در مجموع 14 شاهزاده در سلسله مینگ در اینجا زندگی می کردند.

وی گفت: “برای بازگرداندن شهر شاهزاده های Jingjiang ، گیلین تمیزکاری باستانی و خاکبرداری و اصلاح محیط زیست را بر روی مقبره های 11 شاهزاده انجام داده است. کلیه بناهای غیرقانونی ساخته شده در برابر دیوار شهر تخریب شده است ، به طوری که دیوار شهر باستانی در معرض دید قرار گرفته است. ، “یک مقام از دولت محلی گفت.

علاوه بر تلاش های دولت برای حمایت از آثار طبیعی و فرهنگی ، افراد نیز در حمایت از میراث فرهنگی به این کمپین پیوسته اند.

در جریان این رویدادها ، همچنین مراسم اهدای جوایز به منظور پاداش دادن افراد به دلیل سهم خود در حمایت از میراث فرهنگی.

تنگ ییجین ، روستایی 76 ساله در گیلین ، سالها است که از هیچ گونه تلاشی برای محافظت از آثار فرهنگی صرف نکرده است. در سال 2009 ، وی گروهی از ساختمانهای مسکونی باستانی را با مشخصات ساختمانهای سنتی در شمال خریداری کرد گوانگشی و اجتناب از انهدام آنها به دلیل گسترش راه آهن ، آنها را جابجا كرد.

وی در هنگام دریافت جایزه ، با هیجان گفت: “این افتخار هم پاداش است و هم باعث تشویق است و من مثل همیشه در آینده علت حفاظت از آثار و میراث فرهنگی را ادامه خواهم داد.”

در طول این رویدادها ، یک سالن تجربه میراث فرهنگی نامحسوس در گیلین افتتاح شد و با تمرکز بر اپرا و هنرهای محلی برگزار شد.

در سالهای اخیر ، جنوب چین منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ به طور مداوم حمایت و سرمایه گذاری از میراث فرهنگی را افزایش داده است.

از سال 2018 ، گوانگشی ساخت موزه های ویژه را آغاز کرده است. به گفته یک مقام مسئول اداره فرهنگ و گردشگری منطقه ، تعداد موزه های منطقه تا 252 نفر بوده است و سالانه نزدیک به 20 میلیون بازدیدکننده دارد. (ویرایش شده توسط هو پینگچائو با جاده ابریشم شین هوا) ، [email protected])

منبع جاده ابریشم Xinhua