HerdX و UPS گوشت گاو تأیید شده Blockchain را تحویل می دهند

مک کرستین گفت: “مشاهده ادغام حمل و نقل داخلی UPS با فناوری blockchain HerdX در عمل ، در اینجا به صورت محلی تگزاس رستوران ، نیاز این راه حل را در زنجیره های تأمین در سراسر جهان به چشم می اندازد. با پایداری و ایمنی مواد غذایی به عنوان تفکیک کننده مهم ، این شرکت های آینده در زنجیره های عرضه خود را انتخاب می کنند. ”

نمایندگان پیشین ایالات متحده نیز شامل سایر نمایندگان بودند لامار اسمیتنماینده ایالتی کایل بیدرمنو امی استوریرئیس جمهور و مدیر عامل شورای توسعه اقتصادی شهرستان بورن کندال.

“دیدن شرکتی با تأثیر جهانی HerdX که مقر آن در آن است ، بسیار هیجان انگیز است بورن ، تگزاس، “استوری گفت:” تعهد آنها برای ارتقاء فن آوری و فرصت های شغلی با کیفیت در جوامع روستایی ، HerdX را به نمونه ای بی نظیر از امکاناتی که در مناطق روستایی آمریکا وجود دارد ، تبدیل می کند. توانایی HerdX در فراهم کردن مدیریت بهتر دام برای دامداران و شفافیت و اعتماد به نفس مصرف کنندگان ، سطح اعتماد و اطلاعاتی را ایجاد می کند که می توان از آنها در سراسر جهان استفاده کرد. استوری ادامه داد: “این رویداد که در Tavern Richter برگزار شد ، به آنها اجازه داد نوآوری خود را با یک شام شگفت انگیز نشان دهند که زیبایی خدمات ارائه شده آنها را نشان می دهد. ما نمی توانیم از تماشای تأثیر HerdX بر صنعت غذایی جهانی هیجان زده شویم.”

HerdX از مأموریت استوری برای رساندن رشد اقتصادی و پایداری برای شهر کندال پشتیبانی می کند.

گای ساندرز، صاحب تایلند ریشتر گفت: “من خوشحالم که ریشتر می تواند گوشتهای هدیه ای بزرگ HerdX را به عنوان بخشی از تلاش های ما برای تهیه مشتریان با غذاهای تازه ، ایمن و خوشمزه به نمایش بگذارد. میزبانی از گروه HerdX برای تیم من بسیار سرگرم کننده بود و ما سندرز گفت: مشتاقانه امیدواریم که روابط ما را با هم رشد دهیم. ”

درباره HerdX
HerdX ، یک شرکت فناوری و داده های کشاورزی ، اولین راه حل نهایی را از مزرعه تا میز برای محصولات گوشت گاو و گوسفند ایجاد کرد. شروع در مزرعه ، HerdViewTM سیستم حرکت حیوانات را ارائه می دهد بینش و ابزارهای مدیریت گله برای کشاورزان. قطعه ای از آن داده ها برای ایجاد بلاکچین بارگذاری می شود و از طریق کل زنجیره تهیه سفر می کند و در آنجا گوشت در یک رستوران یا فروشگاه مواد غذایی به مشتری ارائه می شود. مشتری قادر است یک کد QR را در منو اسکن کند تا داده های تایید شده سلامتی و استحکام گوشتی را که می خورند مشاهده کند.

SOURCE HerdX Inc.