HGC راه حل ترکیبی سیستم رادیویی Trunked زمینی با قابلیت LTE را برای ترمینال های بین المللی هنگ کنگ مستقر کرد

هنگ کنگ، 23 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – HGC Global Communications Limited (HGC) ، یک اپراتور خط کاملاً ثابت و ارائه دهنده خدمات ICT با پوشش گسترده شبکه ، خدمات و زیرساخت های محلی و بین المللی ، امروز اعلام کرد که مجموعه کاملی از راه حل های فناوری اطلاعات و ارتباطات را به هنگ کنگ ارائه می دهد پایانه های بین المللی (HIT). HIT یک اپراتور بندر مهم در بندر است آسیا و اقیانوسیه منطقه ، و راه حل HGC می تواند با استفاده از Airbus ، راه حل ترکیبی Trunked Trunked Radio System (Tetra) را با استفاده از ایرباس به کار گیرد و سیستم ارتباطات دیجیتال فعلی HIT را تقویت کند.

HGC دارای یک کلاس جهانی گسترده ، هنگ کنگشبکه مستقر ، و استقرار شرکت از محلول ترکیبی Airbus ‘Tactilon Agnet 800 با شبکه های ثابت خودش یکپارچه شده است که یک راه حل شبکه ترکیبی TETRA Hybrid با امنیت بالا و مقیاس پذیر برای HIT ایجاد می کند. HGC همچنین به عنوان بخشی از کل راه حل ها ، پشتیبانی از اتصال را که مدیریت امنیت سایبری پیشرفته را به HIT ارائه می دهد ، ارائه می دهد که در آن دامنه شامل مدیریت پروژه ، اجرای ، تعمیر و نگهداری خط اول ، نظارت و پشتیبانی HONOH ، Airbus محلی ارزش افزوده نیز می شود. -فروشنده در هنگ کنگ.

شبکه با مقاومت بالا HGC تمامی پایانه های موجود در بندر کانتینر Kwai Tsing را که یکی از شلوغ ترین جهان است به علاوه بیش از 21 ایستگاه کاری توزیع کننده و ایستگاه های کاری مدیریت شبکه تحت پوشش قرار می دهد. سرانجام ، قابلیت اطمینان کلی شبکه HIT بهبود خواهد یافت ، در حالی که تطبیق پذیری و مقیاس پذیری شبکه باعث گسترش تجارت بیشتر یا اتخاذ فناوری مهار برنامه های 5G و IOT در آینده می شود. HIT همچنین از بهره وری عملیاتی بیشتری بهره مند می شود ، این امکان را می دهد تا ضمن اطمینان از قابلیت اطمینان و افزایش ایمنی در محل ، وظایف روزانه را آسان تر مدیریت کنید.

راه حل جدید امکان برقراری ارتباط صوتی و پیام حرفه ای بین کاربران تلفن های هوشمند و رادیو Tetra و همچنین با اتاق کنترل را فراهم می آورد. بنابراین ، می توان آن را یکپارچه در شبکه HGC از طریق یک دستگاه واحد به منظور بهبود بهره وری عملیاتی کلی. ویژگی های Tetra مانند تماس های اضطراری و ردیابی موقعیت مکانی نیز موجود است و کیفیت و امنیت بالایی را ارائه می دهد.

Rainbow Wong ، معاون رئیس جمهور ، شرکت های تجاری ، HGC ، گفت: “ما خوشحالیم که به اولین اپراتور مخابراتی در هنگ کنگ برای ارائه راه حل شبکه ترکیبی Airbus Tetra به HIT. رویکرد راهنمایی مشاوره HGC بخش مهمی از راه حل کل ما برای ارائه خدمات به محور مشتری است. HGC متعهد شده است تا در مشاغل مختلف در صنایع مختلف برای غلبه بر موانع ارتباط از راه دور و فناوری ، بهبود کارآیی عملیاتی و پیشرفت کسب و کار در سفر تحول دیجیتال توانمند کند. “

“ما بسیار مفتخریم که فناوری پیشرفته ترکیبی خود را به ترمینال های بین المللی Hongkong ارائه می دهیم،“می گوید مارکو تیزماکیرئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه برای ارتباطات اراضی ایمن در ایرباس. پلت فرم همکاری Tactilon Agnet ما با کمک یک دکمه ، ضمن کمک به اپراتورها و کاربران نهایی ، بهره وری عملیاتی ، قابلیت اطمینان و امنیت را برای انجام کارهای روزانه خود ، به صورت ایمن و شخصی فرد یا گروهی فراهم می کند.،“Tiesmaki می افزاید.

درباره HGC ارتباطات جهانی محدود

HGC ارتباطات جهانی محدود (HGC) پیشرو است هنگ کنگ و اپراتور خط بین المللی ثابت. این شرکت صاحب یک شبکه و زیرساخت گسترده در کشور است هنگ کنگ و در خارج از کشور و خدمات متنوعی ارائه می دهد. HGC دارای 23 دفتر در خارج از کشور است که بیش از 5 قاره مشاغل دارند. این سرویس زیرساخت های مخابراتی را به دیگر اپراتورها ارائه می دهد و به عنوان ارائه دهنده خدمات به شرکت ها و خانواده ها خدمت می کند. این شرکت ارتباطات تمام عیار ، خدمات مرکز داده ، راه حل های فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات باند پهن را برای بازارهای محلی ، خارج از کشور ، شرکت ها و انبوه ارائه می دهد. HGC دارای یک شبکه گسترده فیبر نوری ، پنج مسیر مخابراتی مرزی است که در اپراتورهای مخابراتی ردیف یک در سرزمین اصلی سر و کار دارد. چین و با صدها اپراتور ارتباطات بین المللی در سطح جهانی ارتباط برقرار می کند. HGC یکی از این موارد است هنگ کنگ بزرگترین ارائه دهنده خدمات Wi-Fi ، بیش از 29،000 کانون مهم Wi-Fi را در آن کار می کنید هنگ کنگ. این شرکت متعهد به سرمایه گذاری بیشتر و غنی سازی زیرساخت های فعلی خود است و به موازات آن ، بر جدیدترین فناوری ها افزوده و خدمات و راه حل های زیربنایی خود را توسعه داده است. HGC یک شرکت نمونه کار از I Squared Capital است ، یک مدیر مستقل سرمایه گذاری در زیرساخت های جهانی با تمرکز بر انرژی ، آب و برق و حمل و نقل در آمریکای شمالی، اروپا و اقتصادهای با رشد سریع را انتخاب کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت HGC مراجعه کنید به: www.hgc.com.hk

SOURCE HGC Global Communications Limited (HGC)

لینک های مربوطه

http://www.hgc.com.hk