InventHelp Inventor ابزاری برای تمیز کردن وسایل نقلیه و سایر مناطق (SVH-183) ایجاد می کند

پیتزبورگ، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من در زمینه جزئیات و ترمیم اتومبیل کار می کنم و می خواستم برای تمیز کردن بهتر خاک و لکه های تنگ ، ابزار تمیزکاری بهتری ایجاد کنم.” آلما ، گا.، “بنابراین من تحقیق و تحقیق MITT را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای تمیز کردن و تمیز کردن خاک و لکه بر روی وسیله نقلیه یا سطوح دیگر فراهم می کند. همچنین باعث می شود لکه های تنگ به راحتی تمیز شود. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. این اختراع دارای یک طراحی کاربر پسند است که کاربردی مناسب و آسان است ، بنابراین برای نمایندگی ها و علاقه مندان به خودرو ، خدمات نظافت حرفه ای و خانوار ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من لزوم مبارزه با ابزارهای نظارتی سنتی را از بین می برد.”

طرح اصلی به دفتر فروش Savannah از InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SVH-183 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.InventHelp.com