Kountable اعدام ESG را راه اندازی می کند

HAGUE ، هلند، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – از آنجا که سازمان های جهانی همچنان به سرمایه گذاری چشمگیر مالی و انسانی در جهت اهداف ESG ادامه می دهند ، Kountable مفتخر است خدمات و راه حل های اجرایی ESG را برای مدیرانی و روسای شرکتهایی که به شرکت های خود موظف کرده اند با مسئولیت پذیری از منابع خود استفاده کنند ، ردپای خود را به حداقل برسانند و برآورده شوند (محیطی استانداردهای ESG در سطح جهان. عملکرد اجرایی ESG Kountable بیش از 24 ماه در حال توسعه است و بیانگر یک تعهد پایدار ، با هدف هدایت به فناوری ، بهترین شیوه ها ، مشاوره و روشهای ارائه خدمات به مشتریان صندوق تأثیرگذاری ESG و شرکای مدیریت دارایی SDG محور است.

Kountable چارچوبی برای پرداختن به ریسک شخص ثالث برای مدیران صندوق و مشتریان خود در سراسر ESG ، تأثیر و سرمایه گذاری پایدار ایجاد کرده است. در محیط سرمایه گذاری امروز ، سرمایه گذاران ESG وظیفه دارند شرکتهای برتر دولتی را شناسایی کنند و از رهبری پایداری ، ارزش و هدف در استانداردهای زیست محیطی ، اجتماعی و دولتی (ESG) برخوردار باشند. این پیشنهاد جدید نرم افزار ، خدمات و ابزارهایی را برای اطمینان از هماهنگی زنجیره های تأمین و شبکه های توزیع Fortune 1000 با این اصول ESG و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG).

سرمایه گذاران تأثیرگذار در سطح جهانی سرمایه گذاری اولیه دارند و سرمایه های بیشتری را در شرکت های خصوصی مستقر با هدف ESG مستقر می کنند و بر اساس معیارهای سرمایه گذاری پایدار اداره می شوند. این به سرعت تأثیر الزامات تأثیر گذار بر سرمایه گذاران ، شرکتهای مدیریت دارایی جهانی و صندوقهای اهدا کننده را برای حاکمیت بیشتر ، اندازه گیری ریسک و انطباق (GRC) در پرتفوی سرمایه گذاری خود افزایش داده است. بنیانگذاران هدایت شده ، SDG و ESG همچنین با نیاز فزاینده ای روبرو می شوند تا شفافیت ، صداقت و شنیداری را برای برنامه ها و پروژه های پایداری خود فراهم کنند. اروپا، خاورمیانه، آفریقا و هند.

Kountable می تواند حاکمیت و انطباق را تحقق بخشد که در صورت عدم وجود ، میزان سرمایه در جریان این ابتکارات را محدود کند. سرمایه گذاران پایدار می خواهند اطمینان حاصل كنند كه سرمایه آنها نتایج اقتصادی احیا كننده را ایجاد می كند و تجزیه و تحلیل داده های كنتابل و هوش تجاری می توانند آن نتایج را در زمان واقعی نسبی اثبات كنند.

به گفته Kountable ، اجرای ESG به این معنی است که کلیه جنبه های پروژه ، بودجه و نظارت به دستورالعمل ها و استانداردهای تعیین شده توسط گروه های سرمایه گذاری و شرکای آنها پایبند هستند ، از جمله:

– یافتن منابع
– کیفیت و یکپارچگی منشأ کالاها
– شبکه های توزیع ، و
– گیرندگان سرمایه

مدیر عامل و موسس Kountable ، کریس هیل، توضیح می دهد ، “شبکه جهانی شرکای اعدام محلی ما از سال 2015 از فناوری ما برای ارائه این نتایج استفاده می کند. پاسخ جهانی به بحران COVID-19 و تقاضای ما از سازمانهای بزرگ جهانی ، شرکتهای چند ملیتی ، بنیادها و داراییها مدیران به ما انگیزه دادند تا تمرین ESG خود را برای خدمت به این مشتریان عملی کنیم. ”

هیل گفت: “گلوبال جنوبی با وجود اینکه با کمبود عمومی زیرساخت های سنتی ، کمبود اطلاعات ، اصطکاک تجاری ، خطرات سیاسی و ارزی و یا حتی فساد روبرو هستیم ، برخی از سریعترین اقتصادهای رو به رشد در کره زمین است. وی ادامه داد: “با این وجود ، مزایای ورود ایمن به میلیارد میلیارد نفر بعدی در اکوسیستم تجارت جهانی برای دستیابی به SDG ها و پیشرفت بهتر پس از فاجعه ، موفقیت در اجباری بودن را فراهم می کند. بستر Kountable برای مدیریت این خطرات و محافظت از تریلیون دلار سرمایه گذاری مورد نیاز وجود دارد. برای دستیابی به این اهداف ، اطمینان حاصل شود که آنها به خوبی هزینه شده اند و سرمایه گذاران می توانند آن را به صورت قانونی اثبات کنند. “

درباره Kountable: Kountable (www.kountable.com) یک پلتفرم تجارت و فناوری جهانی است که تجارت بین المللی بین کارآفرینان محلی و تأمین کنندگان چند ملیتی را به طور فعال مدیریت می کند تا کالاهای باکیفیت خریداری شده توسط دولت ها ، سازمان های مردم نهاد ، شرکت ها و موسسات چند جانبه مانند UNOPS را که به دنبال تکمیل پروژه های بزرگ SDG هستند ، مدیریت کند. کالاهایی که Kountable به تهیه محصولات کمک می کند در زمینه های مراقبت های بهداشتی ، توسعه صنعتی و اتصال ICT متمرکز شده است.

تیج بوخوف
راه حل های Kountable ESG (لاهه)
با ما تماس بگیرید اینجا

منبع Kountable

لینک های مربوطه

http://www.kountable.com