Leidos برای شرکت در کنفرانس بینش بینایی بخش Stifel 2020

RESTON ، Va.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Leidos (NYSE: LDOS) ، یک شرکت علمی و فناوری FORTUNE 500® ، در کنفرانس بینش بینش بین المللی Stifel 2020 Virtual Cross Sector شرکت خواهد کرد.

جیمز سی ریگانمعاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی لیدوس ، در یک سؤال شرکت خواهد کرد و “گفتگوی آتش نشانی” را پاسخ می دهد چهارشنبه 10 ژوئن 2020 در 10:40 دقیقه صبح. ET.

پخش زنده صوتی این رویداد در وب سایت روابط سرمایه گذار لیدوس به آدرس http://ir.leidos.com در دسترس خواهد بود ، جایی که مطالب مرتبط قبل از ارائه ارسال می شود. پخش مجدد از پخش اینترنتی به دنبال ارائه در همان پیوند ذکر شده در بالا به مدت 30 روز پس از آن در دسترس خواهد بود.

درباره لیدوس

Leidos یک Fortune 500 است® رهبر راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات ، مهندسی و علوم برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت میهن ، مدنی و بهداشت تلاش می کند. 37000 کارمند شرکت از ماموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی در رستون ، ویرجینیا، لیدوس درآمد سالانه تقریباً را گزارش داد 11.09 میلیارد دلار برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه نمایید.

مخاطب:

منبع لیدوس

لینک های مربوطه

http://www.leidos.com