MSA برای ارائه در همایش های سرمایه گذار مجازی آینده

پیتزبورگ، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ایمنی MSA Incorporated (NYSE: MSA) ، رهبر جهانی در توسعه ، تولید و عرضه محصولات ایمنی که از مردم و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند ، امروز اعلام کرد که نیش وارتانیان ، رئیس ، رئیس جمهور و رئیس اجرایی و کنت Krause ، معاون رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار ، در کنفرانس های سرمایه گذار مجازی زیر حضور خواهد داشت:

  • ویلیام بلر 40هفتم کنفرانس سهام سالانه رشد روز سه شنبه ، 9 ژوئن 2020 از ساعت 12:20 بعد از ظهر. – 12:50 p.m. EDT
  • کنفرانس بینش بینش Stifel 2020 بین المللی چهارشنبه 10 ژوئن 2020 از جانب 10:40 دقیقه صبح. – 11:ساعت 10 صبح EDT.

این رویدادها به صورت زنده پخش می شوند و به http://investors.MSASafety.com قابل دسترسی هستند. پس از ارائه ها ، پخش مجدد به مدت 90 روز در پیوند ذکر شده در بالا ، در زیر فهرست “اخبار و رویدادها” قرار خواهد گرفت.

درباره ایمنی MSA

MSA Safety Incorporated که در سال 1914 تأسیس شد ، رهبر جهانی در توسعه ، تولید و عرضه محصولات ایمنی است که از مردم و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند. بسیاری از محصولات MSA ترکیبی از لوازم الکترونیکی ، سیستم های مکانیکی و مواد پیشرفته را برای محافظت از کاربران در برابر شرایط خطرناک یا تهدید کننده زندگی ادغام می کنند. خط تولید جامع این شرکت توسط کارگران در سراسر جهان در طیف گسترده ای از بازارها از جمله صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ، خدمات آتش نشانی ، صنعت ساخت و ساز ، معدن و ارتش استفاده می شود. محصولات اصلی MSA شامل دستگاه تنفس خودمختار ، سیستم های دفع گاز و شعله ثابت ، ابزار تشخیص گاز قابل حمل ، محصولات محافظت از سر صنعتی ، کلاه ایمنی آتش نشانی و پوشاک محافظ و دستگاه های محافظت در برابر سقوط است. MSA با درآمدهای 1.4 میلیارد دلاری در سال 2019 ، تقریباً 5000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با مرکزیت شمال پیتسبورگ در Cranberry Township در ایالت پنسیلوانیا ، و عملیات تولیدی در ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین دارد. MSA با بیش از 40 مکان بین المللی ، تقریبا نیمی از درآمد خود را از خارج از آمریکای شمالی متوجه می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت MSA به آدرس www.MSAsafety.com مراجعه نمایید.

SOURCE MSA Safety

لینک های مربوطه

http://www.MSAsafety.com