MySky توافقنامه استراتژیک را با S&P Platforms Global امضا می کند تا دارای اطلاعات پیشرو در صنعت سهامداران هواپیمایی باشند.

نیویورک، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – MySky ، تنها پلت فرم مدیریت هزینه صرف AI که به منظور ایجاد نظم به صنعت حمل و نقل هوایی خصوصی طراحی شده است ، امروز یک توافقنامه استراتژیک با S&P Global Platts ، پیشرو ارائه دهنده مستقل اطلاعات ، قیمت های معیار و تحلیلی برای انرژی و بازار کالاها طبق شرایط توافق ، مشتریان MySky قادر خواهند بود به پایگاه داده جامع S&P Global Platts از ارزیابی قیمت سوخت جت جهانی ، در تلاش برای ساخت دقیق ترین ابزار معیار در هزینه های سوخت برای دارندگان حمل و نقل هوایی خصوصی ، اپراتورها و مشاوران دسترسی پیدا کنند. این قابلیت جدید ، بستر موجود MySky را تقویت کرده و آن را به مطمئن ترین منبع اطلاعات در دسترس تبدیل می کند.

پلت فرم MySky برای اولین بار شفافیت مالی را برای صنعت به ارمغان می آورد و ابزارهای اختصاصی فناوری اطلاعات را برای كاربران فراهم می كند كه وظایف اساسی از جمله مدیریت داده ، معیار ، بودجه و گزارش را به صورت خودکار انجام می دهند. در حال حاضر با حمایت از 15 میلیون نقطه داده ، پایگاه داده پلت فرم مدیریت هزینه به عنوان نتیجه این همکاری بصورت نمایی گسترش خواهد یافت. به نوبه خود ، کاربران MySky کنترل و دید در نحوه خرج کردن پول خود را افزایش داده و به آنها این امکان را می دهند که تصمیم های مالی هوشمندانه تری بگیرند. علاوه بر این ، درج داده های ارزیابی قیمت سوخت جت S&P Global Platts به ایجاد منظره رقابتی عادلانه تر و پویاتر برای عرضه کنندگان صنعت کمک می کند و به آنها امکان می دهد هزینه های سوخت را به طور دقیق محک بزنند.

“در MySky ، این ماموریت ما این است که مشتریان خود را به ابزارهای پیشرفته برای مدیریت به طور موثر و کارآمد هزینه های دارایی های خود مجهز کنیم.” کریل کیم، بنیانگذار و مدیرعامل MySky. “توافق ما با S&P Global Platts سطح جدیدی از شفافیت را در صنعت حمل و نقل هوایی خصوصی ایجاد می کند ، بانک اطلاعاتی ما را تقویت می کند تا بتوانیم اطلاعات لازم را برای دستیابی به موفقیت مالی طولانی مدت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و صنعت را به جلو سوق دهیم.”

در میان عدم قطعیت جهانی فعلی ، صاحبان ، اپراتورها و مشاوران علاقه خود را به ابزارهای مدیریت هزینه مانند MySky نشان می دهند تا به ثبات مالی و موفقیت برای آینده کمک کند. اوضاع اقتصادی امروز ، همراه با فقدان طولانی مدت نظم مالی ، باعث شده است تا MySky همچنان به ارتقاء قابلیت های خود بسیار مهم باشد.

“هوش اساسی S&P Global Platts به نوآوری در صنایع انرژی و کالاهای بیشمار کمک کرده است ، و ما خوشحالیم که با MySky همکاری کنیم تا این قابلیت های مشابه را در حمل و نقل هوایی خصوصی به وجود آورد تا تأثیر طولانی مدت و مثبتی بر صنعت بگذارد.” سیلوینا آلدکو-مارتینز، رئیس مدیریت محصول ، S&P Platts Global.

کار در سراسر اروپاMySky 60٪ رشد خود را در سه ماهه اول سال 2020 گزارش داده است. موقعیت بی نظیر آن به عنوان یک بازیکن مستقل و شخص ثالث ، آن را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای کلیه سهامداران صنعت ایجاد کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MySky ، به https://mysky.com/ مراجعه کنید.

درباره MySky
MySky تنها پلت فرم مدیریت هزینه است که برای صنعت هواپیمایی خصوصی ساخته شده است. MySky با استفاده از هوش مصنوعی ، تشخیص شخصیت نوری و یادگیری ماشین ، استانداردسازی و شفافیت را برای یک صنعت کنترل نشده به ارمغان می آورد. این بستر ، یک راه حل اختصاصی مدیریت مالی ، به کاهش هزینه ها و بهینه سازی زمان برای دارندگان جت خصوصی ، اپراتورها و مشاوران کمک می کند. بیش از 5 سال فعال است و بیش از 350 هواپیما را در سراسر جهان سرویس می کند ، MySky به عنوان یک بازیکن مستقل و شخص ثالث فعالیت می کند و بیشترین هزینه بانک اطلاعات را در صنعت ارائه می دهد. دفتر مرکزی این شرکت است سوئیس و فعال است اروپا، آمریکا و CIS. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://mysky.com/ مراجعه کنید.

درباره S&P Platts Global
در S&P Platts Global ، ما بینش هایی را ارائه می دهیم. شما با اعتماد به نفس تصمیم گیری در مورد تجارت و تجارت بهتر می کنید. ما پیشرو و مستقل ارائه دهنده اطلاعات و قیمت های معیار برای کالاها و بازارهای انرژی هستیم. مشتریان در بیش از 150 کشور جهان برای ارائه شفافیت و کارآیی بیشتر در بازار به تخصص ما در زمینه اخبار ، قیمت گذاری و تجزیه و تحلیل مراجعه می کنند. پوشش پلاستیک جهانی S&P شامل نفت و گاز ، نیرو ، پتروشیمی ، فلزات ، کشاورزی و حمل و نقل است. S&P Global Platts بخشی از S&P Global (NYSE: SPGI) است ، که اطلاعات اساسی را برای افراد ، شرکت ها و دولت ها برای تصمیم گیری با اطمینان فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.spglobal.com/platts/en مراجعه کنید.

مخاطب: مایکل پادوانوو، [email protected]

منبع MySky

لینک های مربوطه

https://mysky.com