O-CITY به برنامه Visa آماده برای ترانزیت می پیوندد تا بتواند پرداخت های بدون تماس سیستم های حمل و نقل انبوه را در سطح جهان انجام دهد

لندن، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – بخش پرداخت شهری هوشمند BPC ، O-CITY ، به برنامه Visa Ready for Transit برای سیستم های حمل و نقل انبوه پیوسته است. برنامه ویزا آماده برای ترانزیت برای شرکت هایی مانند O-CITY طراحی شده است ، که محصولات فناوری و قابلیت های آن به آژانس های حمل و نقل و سواران کمک می کند تا مزایای بهره برداری را برای سوار شدن با کارت بدون تماس یا کیف پول دیجیتال درک کنند. پذیرش در این برنامه بدان معنی است که O-CITY یک شریک اکنون دارای مجوز است و در سطح جهان در دسترس شهرها است تا تحول دیجیتالی آنها را تسریع کند.

با ویزا آماده ، O-CITY بر چالش های حمل و نقل عمومی سنتی غلبه خواهد کرد

مقامات ترانزیتی به طور سنتی از سیستم های اختصاصی خود استفاده می کنند تا هزینه های اتوبوس ، مترو ، قطار یا تراموا را بپردازند. این سیستم ها از کارتهای حلقه بسته استفاده می کنند که صرفاً برای یک حالت حمل و نقل خاص ساخته شده اند و برای پرداخت سایر موارد نمی توان از آنها استفاده کرد. چنین سیستم هایی گران و انعطاف پذیر نیستند و آژانس های حمل و نقل را مجبور می کنند که بانکدار خودشان باشند.

Visa Ready همه بازیکنان موجود در اکوسیستم را گرد هم می آورد تا سیستم های حلقه باز را به خدمت بگیرند. برای آژانس های حمل و نقل ، اتخاذ یک سیستم حلقه باز ، آنها را از دردسر ساخت و ساز و نگهداری یک سیستم پرداخت پیچیده رها می کند و به آنها امکان می دهد تا روی ارائه بهترین تجربه مسافرتی متمرکز شوند ، زیرا مسافران می توانند با تلفن همراه یا کارت خود که قبلاً در اختیار دارند پرداخت کنند.

انتقال به پرداخت بدون حلقه بدون تماس ، تأثیر مثبت بر زندگی روزانه میلیون ها مسافر در سراسر جهان خواهد گذاشت. آژانس های حمل و نقل و مشتریان هم برنده خواهند شد و هم کرایه ها کاهش می یابد و امکان ورود و دسترسی بیشتر به وسایل حمل و نقل عمومی را فراهم می آورد.

Tokhir Abdukadyrov ، SVP از راه حل های هوشمند شهری و راه حل های حمل و نقل ، BPC ، اظهار داشت: “جهان به سرعت در حال پذیرش پرداخت های بدون تماس در تمام حمل و نقل عمومی است ؛ وضعیتی که تنها با همه گیر جهانی COVID-19 تسریع می شود و با پرداخت های بدون تماس ، همه برنده می شوند. تجربه مسافر به طور قابل توجهی بهبود یافته است و شما شاهد افزایش قابل توجهی در پذیرش پرداختهای دیجیتال بدون تماس برای دسترسی به سیستم های حمل و نقل در سطح شهر هستید. بلیط های دیجیتال می تواند وفاداری و درآمد را افزایش دهد پذیرش در برنامه Visa Ready بیانگر یک نقطه عطف مهم در برنامه های O-CITY برای رانندگی است. تحول دیجیتال با همکاری اپراتورهای حمل و نقل در سراسر جهان. “

اپراتورهای حمل و نقل از فناوری و تخصص تجاری معتبر بهره مند می شوند

Visa Ready روند شناسایی شریک مناسب برای جمع آوری کرایه اتومبیل را ساده تر کرده و O-CITY را برای تسریع در تحول دیجیتال آنها انتخاب می کند. O-CITY آماده همکاری با اپراتورهای حمل و نقل در سراسر جهان در POC و پروژه های نوآورانه برای هدایت بیشتر و تسریع در قبال پرداخت های دیجیتالی و بدون تماس است.

O-CITY در حال حاضر در سراسر جهان توسط بیش از 100 شهر در همه اندازه استفاده می شود ، از بوگوتا به نور سلطان ، بیشکک و مسکو. تخصص و تجربه به دست آمده توسط O-CITY در زمینه عملیات ، فناوری و راهبردهای بازار را می توان به سایر اپراتورهای حمل و نقل منتقل کرد که در یک سفر مشابه با افتتاح سیستم خود تا پرداختهای بدون تماس می روند.

تجربه سفر عالی

O-CITY با استفاده از کارت ویزا موجود ، تلفن همراه یا دستگاه پوشیدنی مانند ساعت هوشمند ، امکان پرداخت هزینه پرداخت را برای مسافران فراهم می کند. استفاده از پرداخت های بدون تماس در دروازه های حمل و نقل عمومی در سطح جهان رو به افزایش است و نیاز مسافرین به حمل بلیط کاغذی ، داشتن کارت مسافرتی اضافی یا صف در پیشخوان برای بالا بردن کارت یا خرید بلیط را از بین می برد. با استفاده از O-CITY ، مسافران می توانند به راحتی با لمس تلفن همراه ، کارت یا پوشیدنی خود حرکت کنند و جریان افراد را در نقاط ورودی و خروجی بهبود بخشند. علاوه بر این ، از آنجا که پرداخت بدون تماس بدون پین است ، مسافران نیازی به توقف در دروازه ندارند و به آنها اجازه می دهد تا از عزیمت به مقصد خود ، یک تجربه بی نظیر را تجربه کنند.

درباره O-CITY

O-CITY که در سال 2018 تاسیس و توسط بیش از 100 شهر در سراسر جهان پذیرفته شده است ، یک راه حل ابتکاری خودکار جمع آوری کرایه است که توسط BPC ، یک شرکت پیشرو در امور بانکی و پرداخت با بیش از 230 مشتری در بیش از 80 کشور جهان طراحی شده است. O-CITY از دیدگاه دیجیتالی کردن پرداخت های خرد به عنوان محرک اصلی اقتصاد بدون پول در عین بهبود رفاه شهروندان متولد شد. با O-CITY ، دولت ، اپراتورها و بازرگانان حمل و نقل عمومی می توانند یک تجربه پرداخت بدون اصطکاک را در هر نقطه لمسی با استفاده از فناوری های هوشمند ، دیجیتال و باز ارائه دهند. (تلفات ، اتوبوس ، قطار ، مترو ، پارکینگ ، اجاره دوچرخه یا جاذبه گردشگری در شهر). شهروندان می توانند آزادانه حرکت کرده و با استفاده از کارت بانکی تلفن همراه یا موجود خود ، پرداخت سریع انجام دهند و نیاز به پول نقد یا صف فروشی در پیشخوان بلیط را برطرف کنند. www.bpcbt.com

درباره BPC

25 سال پیش تأسیس شد ، BPC Banking، Payments: زمینه چیزی است که سازمان را تعیین می کند. این شرکت طی سالها تبدیل به ارائه راه حل های نوآورانه و مربوطه که مطابق با سبک زندگی مصرف کننده امروزی در هنگام بانکداری ، خرید یا جابجایی در مناطق شهری و روستایی است ، شده و زندگی واقعی را به صورت دیجیتالی در آورده است. با داشتن 230 مشتری در 80 کشور در سطح جهان ، BPC با کلیه بازیکنان اکوسیستم اعم از یک ردیف بانک تا نئون بانکی ، ارائه دهندگان خدمات پرداخت (PSP) گرفته تا پردازنده های بزرگ ، غول های تجارت الکترونیکی برای شروع تاجران ، ارگان های دولتی تا شرکت های محلی سواری تگرگ همکاری می کند. مجموعه SmartVista BPC شامل راه حل های مهم بانکی ، تجارت و تحرک از جمله بانکداری دیجیتال ، دستگاه خودپرداز و سوئیچینگ ، پردازش پرداخت ، مدیریت کارت و کلاهبرداری ، شمول مالی ، پرتال های تجاری ، حمل و نقل و راه حل های شهرهای هوشمند است. www.bpcbt.com

SOURCE BPC / O-CITY