OU برنامه های کارشناسی ارشد هوافضا و دفاع را راه اندازی می کند

نورمن ، اوکلا.، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کالج تجارت مایکل F. قیمت در دانشگاه اوکلاهما برای برآوردن تقاضای نیروی کار در سراسر کشور ، برنامه های جدیدی را برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در هوافضا و دفاع راه اندازی می کند. دانشکده یک مدرک MBA اجرایی و یک مدرک تحصیلات تکمیلی در هوافضا و دفاع را از طریق دانشکده کارشناسی ارشد Business Gene Rainbolt ، با شروع پاییز سال 2020 ارائه می دهد. اطلاعات مربوط به این برنامه ها را می توانید در http://www.ou.edu/price/mba/ اجرایی-نگه داشتن در هوافضا و دفاع یا با حضور در یک خانه باز مجازی با جلسات اطلاعاتی که در آن برگزار می شود ظهر و 5:30 CDT بر 16 ژوئن سال 2020.

MBA اجرایی در هوافضا و دفاع یک مدرک یک ساله و 32 ساعته است و مدرک تحصیلات تکمیلی در هوافضا و دفاع یک برنامه شش ماهه و 12 ساعته است. هر دو برنامه به طور خاص برای افراد شاغل طراحی شده است تا مهارت های مدیریتی و رهبری نیروی کار A&D را توسعه دهند ، از جمله آنهایی که بدون آموزش تجاری هستند. این برنامه درسی با ورودی رهبران صنعت در هوافضا و دفاع تدوین شده است.

وی گفت: “ما از راه اندازی مدرک MBA اجرایی و همچنین گواهینامه تحصیلات تکمیلی در این زمینه بسیار مورد نیاز هیجان زده ایم.” وین توماسمعاون موقت کالج تجاری قیمت. “شرکت کنندگان در جلسات آنلاین مستقیم توسط رهبران صنعت A&D و دانشکده مشهور OU تدریس می شوند.”

MBA اجرایی شامل 20 ساعت به صورت آنلاین و 12 ساعت کار اقامت دیگر می باشد. دوره های آنلاین در ماژول های هشت هفته ای ارائه می شود و سه هفته اقامت وجود خواهد داشت: دو دوره شهر اوکلاهما، و سومین دوره بین المللی برگزار می شود. این برنامه از یک مدل کوهورت استفاده می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا روابط محکمی با دیگران در صنعت برقرار کنند.

برنامه گواهینامه 12 ساعته تحصیلات تکمیلی کاملاً آنلاین و با دستورالعمل زنده است. دانشجویان شش دوره مشاغل خاص برای صنعت را در زمینه هایی مانند مدیریت مالی ، محیط قانونی ، فناوری اطلاعات و امنیت سایبری ، مدیریت زنجیره تأمین و تدارکات ، مدیریت پروژه و استراتژی جهانی A&D انتخاب می کنند. کلیه دروس مربوط به گواهینامه به برنامه MBA اجرایی ، با تحویل آنلاین و انعطاف پذیر قابل انتقال است.

وی گفت: “برنامه های ما برای هدایت جهان در تهیه رهبران لازم برای اطمینان از قدرت پایدار هوافضا و عملیات دفاعی کشورمان تهیه شده است.” ادی ادواردزمدیر اجرایی برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده بازرگانی فارغ التحصیل ژن Rainbow.

کمک های مالی محدود برای کسانی که در نیروهای مسلح خدمت می کنند ، در دسترس است. اطلاعات ثبت نام و سوالات اضافی در مورد برنامه های تجاری اجرایی در هوا و فضا می تواند به آنها هدایت شود Shad Satterthwaite در [email protected] یا میشل براون در [email protected].

منبع دانشگاه اوکلاهما کالج قیمت بازرگانی

لینک های مربوطه

http://www.ou.edu/price