Rouda Feder Tietjen & McGuinn 13.1 میلیون دلار مسکن در قبال فاجعه زخمی شده فاجعه بار در یك كراس واژگون گرفتند

این تصادف در تقاطع جاده Willow Pass و خیابان بلا ویستا در رخ داده است شهرستان کنترا کوستا. بر 15 ژانویههفتم، 2016 ، شاکی در حال عبور از خیابان در یک چهارراه مشخص و بدون کنترل بود. در حدود 50 فوت جلوی چهارراه ، اتوبوس ECCTA در ایستگاه اتوبوس پارک شده بود. در صنعت ، این ایستگاه اتوبوس از کنار هم در نظر گرفته شده و یک خطر شناخته شده است. ایستگاه های اتوبوس در نزدیکی مانع از دید عابران پیاده و رانندگان می شود که احتمال تصادف را افزایش می دهد. انسداد بینایی در این مورد اتفاق افتاد و منجر به این شد که شاکی توسط یک ون که در 37 مایل در ساعت حرکت می کرد ، در یک منطقه 25 مایل در ساعت مورد ضرب و شتم قرار گرفت. راننده ون به یاد نمی آورد که شاکی را قبل از ضربه دید ، اما اطلاعات ون ضبط شده از ون نشانگر کاهش جزئی ترمزهای خودرو قبل از ضربه بود.

ناخودآگاه در صحنه کشف شد ، شاکی با شکستگی گسترده جمجمه و خونریزی مغز به بیمارستان منتقل شد ، جایی که وی تحت عمل جراحی های متعدد از جمله کرانیوتومی قرار گرفت. او همچنین چندین ماه بعد هیدروسفالی را ایجاد کرد – یک بیماری مزمن که هنگام تجمع مایع مغزی نخاعی در مغز ایجاد می شود. در نتیجه این صدمات جدی ، شاکی تبدیل به یک چهارگوش شد و اکنون به مراقبت 24/7 حضار احتیاج دارد.

دادخواستی علیه راننده ون ، ECCTA و شهرستان کنترا کوستا. علاوه بر سهل انگاری راننده ون ، دادخواست ادعا شده ECCTA و شهرستان کنترا کوستا ایجاد یک وضعیت خطرناک از اموال عمومی در نصب یک ایستگاه اتوبوس در نزدیکی یک چهارراه و عدم حفظ علائم و نشان های هشدار دهنده. در سال 2018 ، سازمان حمل و نقل شرقی کنترا کوستا محدودیت های بیمه نامه را برای آن تعیین کرد 2 میلیون دلار و پرونده علیه خانم گلور و شهرستان کنترا کوستا ادامه داد

شاکی اظهار داشت كه ایستگاه های اتوبوس كنار نزدیك خطری ایمنی شناخته شده صنعت برای عبور عابران را نشان می دهد. علاوه بر این ، کشف شد که شهرستان کنترا کوستا برنامه ریزی کرده بود شش سال پیش از حادثه ایست و گذرگاه و ایستگاه اتوبوس را از بین ببرد ، اما این پروژه باعث شکسته شدن ترک ها شد. این شهرستان همچنین علائم هشدار دهنده و علائم مربوط به ایمنی عبور عابر پیاده را از دست داده است. بعد از قاضی جیل فانین دادخواست برای داوری مختصر از دفاع و یک هفته قبل از محاکمه را رد کرد ، شهرستان کنترا کوستا و راننده ون پرونده را برای جمع آوری اضافی حل و فصل کرد 11.1 میلیون دلار.

تیم حقوقی محور نتایج در Rouda Feder Tietjen & McGuinn مفتخر به نمایندگی از مشتری ما در این مهم بود. این شرکت با احترام در سراسر منطقه خلیج و سراسر کشور به دلیل اقدامات پیشگامانه خود به نمایندگی از قربانیان آسیب فاجعه بار ، این شرکت برنده شد 500 میلیون دلار در مواردی که مربوط به تصادفات وسایل نقلیه موتوری ، حوادث عابر پیاده ، صدمات مغزی ، تصادفات ساختمانی ، مسئولیت محل ، آسیب های نخاعی و مرگ اشتباه است.

برای سوالات مطبوعاتی یا برنامه ریزی ارزیابی اولیه پرونده رایگان ، امروز با Rouda Feder Tietjen & McGuinn در https://www.rftmlaw.com/ تماس بگیرید.

SOURCE Rouda Feder Tietjen & McGuinn

لینک های مربوطه

https://www.rftmlaw.com