Sands چین قیمت 1.5 میلیارد دلار از یادداشت های ارشد ناامن را اعلام کرد

لاس وگاس، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Las Vegas Sands Corp. (NYSE: LVS) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه اکثریت آن ، Sands China Ltd. (“Sands China”) قیمت دارد 800 میلیون دلار از یادداشت های ارشد 3.800٪ به علت 2026 و 700 میلیون دلار از یادداشت های ارشد 4.375٪ به دلیل 2030. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 4 ژوئن سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

ماسه ها چین در نظر دارد از درآمد خالص تقریبی 1.49 میلیارد دلار از این پیشنهاد برای نقدینگی افزایشی و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، یا قوانین اوراق بهادار از سایر حوزه های قضایی ، ثبت نشده اند و ممکن است فقط به سرمایه گذاران حرفه ای ارائه شود و به فروش برسد (همانطور که در فصل 37 قانون تعریف شده است. قوانین حاکم بر لیست اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ محدود (“قوانین لیست کردن هونگ کنگ”) و در بورس اوراق بهادار و معاملات آتی (فهرست 571 قوانین هنگ کنگ) که خریداران نهادی واجد شرایط هستند (با اتکا به قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار) و / یا غیر ایالات متحده. ایالات متحده (با تکیه بر مقررات S طبق قانون اوراق بهادار). هیچکدام از یادداشت ها در این کشور ارائه نشده و یا به آنها عرضه می شود هنگ کنگ و هیچکدام از یادداشت ها در اختیار شخص متصل (همانطور که در قوانین لیست بندی در هنگ کنگ تعریف شده است) قرار نگرفته و یا در اختیار آنها قرار نمی گیرد.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نخواهد بود و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد. تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت این قانون.

ماسه ها چین پیشنهاد می کند به دنبال لیست یادداشت ها در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ باشید و نامه صلاحیت کسب و کار از بورس اوراق بهادار هنگ کنگ را برای لیست یادداشت ها دریافت کنید. پذیرش یادداشت ها در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ به عنوان نشانه ای از شایستگی های Sands چین یا یادداشت ها نیست.

درباره شرکت لاس وگاس ساندز (NYSE: LVS)
لاس وگاس ساندز توسعه دهنده برجسته جهان و اپراتور Resorts Integrated در سطح جهانی است. ما مزایای بی نظیر اقتصادی را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم تحویل می دهیم.

LVS جلسات ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مستقر در مجتمع توچال را ایجاد کرده است. استراحتگاههای مجتمع پیشرو در صنعت ما به جوامع میزبان ما کمکهای چشمگیری از جمله رشد اوقات فراغت و گردشگری تجاری ، ایجاد اشتغال پایدار و فرصتهای مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهد.

خواص ما شامل The Resort Venetic و Sands Expo in لاس وگاس و نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق مالکیت اکثریت در Sands China Ltd. ، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائواز جمله ونیز ماکائو ، هتل Plaza و Four Season Hotel Macao ، Sands Cotai Central و The Paris ماکائو و همچنین Sands ماکائو روی شبه جزیره ماکائو.

درباره Sands چین
دفتر مرکزی در ماکائو، Sands China Ltd. (HKEx: 1928) توسعه دهنده ، مالک و اپراتور پیشرو استراحتگاه های بزرگ مجتمع در مقیاس بزرگ در ماکائو. در سال 2019 ، Sands چین حدود 98 میلیون بازدید از اوقات فراغت و مشاغل در املاک خود در Cotai و در آن انجام داد ماکائو شبه جزیره ماسه ها چین ماکائو ونیزی ، Sands Cotai Central ، پاریسیان ماکائو ، Plaza Macao و Sands Macao را توسعه داده ، صاحب و اداره کرد. ماسه ها چین همچنین نمایشگاه Cotai Expo ، یکی از بزرگترین مراکز نمایشگاه و نمایشگاه در آسیا، همچنین ماکائو بزرگترین مکان سرگرمی ، Cotai Arena. ماسه ها چین این مجموعه ها بیش از 11،700 مجموعه مجلل و اتاقهای هتل ، بیش از 150 رستوران و فروشگاه های مختلف غذا ، اسپا و سالنهای تئاتر برای اجرای زنده و همچنین سایر امکانات تفریحی یکپارچه را در خود جای داده اند.

مخاطب:

جامعه سرمایه گذاری:

دانیل بریگز

(702) 414-1221


رسانه ها:

ران ریس

(702) 414-3607

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این انتشار مطبوعات حاوی بیانیه های آینده نگر است. اظهارات پیشرو شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل دیگر است که ممکن است باعث ایجاد تفاوت های مهم در نتایج واقعی ، عملکرد یا انتظارات دیگر شود. این عوامل شامل ، اما محدود به آن نیست ، تقاضای فعلی بازار برای این نوع اوراق بهادار و اوراق بهادار Sands China ، توانایی Sands چین برای مصرف پیشنهاد در بازه زمانی پیش بینی شده یا اصلاً و مذاکرات بین Sands چین و اولیه است. خریداران اظهارات پیش رو در این بیانیه مطبوعاتی براساس اطلاعات موجود در این زمان در مورد Sands China و Las Vegas Sands است و هرکدام از Sands China و Las Vegas Sands هیچگونه تعهدی برای به روز کردن چنین اطلاعاتی بر عهده ندارند.

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com