Seadrill قصد حذف از بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)

همیلتون ، برمودا، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Seadrill Limited (“Seadrill” یا “شرکت”) امروز قصد خود را برای جدا کردن از بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) اعلام کرد.

بر 26 مارس 2020، Seadrill اخطار کتبی از NYSE دریافت کرد که مطابق با حداقل لیست قیمت NYSE با توجه به حداقل قیمت متوسط ​​موردنیاز ، مطابقت ندارد ، زیرا میانگین قیمت بسته شدن سهام مشترک آن پایین تر است 1.00 دلار به ازای هر سهم در مدت 30 روز معامله متوالی. بر 8 آوریل 2020این شرکت اعلامیه مورد نیاز را به NYSE ارائه داد ، که در آن شرکت قصد خود را برای یافتن درمانی برای عدم رعایت آن با استاندارد لیست NYSE در آن زمان اعلام کرد.

با توجه به تغییر مادی در محیط کلان و تأثیر COVID-19 بر روی شرکت و با در نظر گرفتن سایر عوامل مرتبط با حفظ لیست NYSE ، هیئت مدیره تعیین کرده است که حذف لیست از NYSE به نفع شرکت.

این شرکت از تصمیم هیات مدیره NYSE برای پیگیری لیست حذف ، به NYSE اطلاع داده است. این شرکت در نظر دارد یک فرم 25 را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در مورد یا درباره آن ارسال کند 11 ژوئن سال 2020 به منظور از بین بردن سهام مشترک خود از NYSE ، که پس از گذشت ده روز از کارآیی فرم 25 رخ خواهد داد. بر این اساس ، شرکت پیش بینی می کند که آخرین روز معاملات NYSE در تاریخ یا حدود آن باشد. 19 ژوئن سال 2020، که آخرین روز معاملات قبل از اثربخشی فرم 25 است.

Seadrill Limited لیست خود را در اسلو بور تحت عنوان نماد “SDRL” حفظ خواهد کرد. سهامداری که مایل به انتقال سهام خود بین NYSE و بورس اورسلو است باید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارگزار خود تماس بگیرد. شركت پیش بینی می كند كه اگر یك یا چند كارگزار تصمیم بگیرد كه برای سهام عادی ما بازاری ایجاد كند ، سهام عادی آن در بازار فرابورس (“فرابورس”) معامله خواهد شد. این شرکت انتظار ندارد که انتقال به فرابورس بر عملکردهای تجاری تأثیر بگذارد. تصمیم گیری برای حذف ، تأثیر نمی گذارد تا شرکت بتواند پرونده های لازم را با SEC تهیه کند.

اظهارات پیش رو

این شامل بیانیه های مشتاقانه است. چنین اظهاراتی عموماً ماهیت تاریخی ندارند و بطور خاص شامل اظهاراتی در مورد برنامه های شرکت ، استراتژی ها ، چشم انداز مشاغل ، تغییرات و روند فعالیت در آن ، بازارهایی که در آن فعالیت می کنند و تلاشهای بازسازی آن را شامل می شوند. این اظهارات بر اساس برنامه های فعلی مدیریت ، انتظارات ، فرضیات و عقاید مربوط به رویدادهای آینده تأثیرگذار بر شرکت ساخته می شود و بنابراین شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه بیان شده یا دلالت بر آینده دارد متفاوت باشد. بیانیه هایی که فقط از تاریخ انتشار این صحبت می کنند. در نتیجه ، هیچ بیانیه آینده نگر را نمی توان تضمین کرد. هنگام بررسی این اظهارات آینده نگر ، باید خطرات شرح داده شده هر از گاهی در پرونده شرکت را با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله گزارش سالیانه آن در فرم 20-F (فایل شماره 333-224459) در نظر داشته باشید. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظر در آینده برای منعکس کردن وقایع یا شرایط پس از تاریخی که چنین بیانیه ای بیان شده یا نشان دهنده وقایع غیرقابل پیش بینی نیست. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و پیش بینی همه این عوامل برای شرکت امکان پذیر نیست. بعلاوه ، شرکت نمی تواند تأثیر هر یک از این عوامل را در تجارت خود یا میزان تأثیر هر یک از عوامل یا ترکیبی از عوامل ، باعث شود که نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد موجود در هر بیانیه منتظر باشند.

این اطلاعات منوط به الزامات افشای طبق ماده 5-12 قانون تجارت اوراق بهادار نروژ است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/seadrill-limited/r/sdrl—seadrill-limited-intention-to-delist-from-the-new-york-stock-exchange–nyse-،c3125699

SOURCE Seadrill Limited