Stena Bulk برای معرفی گزینه های حمل و نقل کم کربن

GÖTEBORG ، سوئد، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با پیگیری آزمایش موفقیت آمیز سوخت های زیستی Stena Bulk در ماه آوریل ، این شرکت اکنون در حال معرفی گزینه های حمل و نقل کم کربن برای مشتریان خود است.

سوخت بیو سوخت پتانسیل را دارد که حمل و نقل را در مسیرهای کاهش هدف کاهش گازهای گلخانه ای IMO قرار دهد ، بدون اینکه منتظر بمانید تا فناوری جدید و سوخت های کربن صفر به عنوان گزینه های سودمند تجاری ظاهر شوند. محاکمه اخیر ما ، جایی که یک سفر بین المللی اقیانوس اطلس با سوخت های زیستی 100٪ مبتنی بر زباله انجام شد ، اثبات امکان فنی و عملیاتی استفاده از سوخت های زیستی در عملیات معمولی نفتکش را نشان داد و Stena Bulk اکنون با معرفی مجموعه ای از سطح پایین ، آن را یک قدم جلوتر گرفته است. گزینه های حمل و نقل کربن برای مشتریان خود این گزینه ها از 20٪ تا 100٪ سوخت های زیستی متغیر خواهند بود و براساس برنامه جبران خسارت که در آن از سوخت های زیستی در ناوگان Stena Bulk استفاده می شود. این امر به مشتریان امکان می دهد بدون توجه به در دسترس بودن سوخت در مسیر خاص ، از گزینه های حمل و نقل کم کربن استفاده کنند. همچنین تضمین می کند که عملیات بدون هیچ گونه مزاحمت در حمل و نقل انجام می شود.

اریک هانل ، رئیس و مدیر عامل Stena Bulk می گوید: “عملکرد مطابق انتظارات مشتریان بالاترین اولویت ما است و این مجموعه به ما امکان می دهد تا ضمن ارائه خدمات ، به انجام این کار ادامه دهیم.” “این یکی از اقدامات برای تحقق نیازهای آینده خواهد بود. این نوع سوخت یک قدم در بسیاری از راه حلهای پایدار ترکیبی است که باید در نظر گرفته شود و امروزه قابل استفاده است.”

ارائه گزینه های حمل و نقل کم کربن در ابتدا یک اقدام بلندپروازانه است ، اما نشانگر جاه طلبی Stena Bulk برای کاهش اثرات زیست محیطی عملیات نفتکش از طریق نوآوری است. سوخت های جدید و فن آوری جدید مانند طراحی کشتی Sto Bulk که اخیراً ارائه شده IMOFlexMAX است نیز از این نظر مهم هستند که می توانیم از طریق چالش ها تست و یاد بگیریم و بنابراین گام های دیگری در تحولات برای آینده برداریم. همکاری در داخل صنعت نیز یک عنصر کلیدی خواهد بود و شرکت به تدوین راه حلهای جدید به همراه مشتریان ، شرکا و تأمین کنندگان ادامه خواهد داد.

اریک هانل می گوید: “ما باید به عنوان یک صنعت جمع شویم تا راه حل هایی را پیدا کنیم که مطابق با قوانین آینده باشد.” “با همکاری مشترک ، به اشتراک گذاری تجربیات ، خطرات و الهام بخشیدن به یکدیگر ، ما اطمینان داریم که اهداف را محقق خواهیم کرد و اطمینان می دهیم که حمل و نقل کارآمدترین و پایدارترین روش حمل و نقل خواهد بود.”

کشتی Stena Bulk MR Stena Immortal طی یک کارآزمایی 10 روزه در دریا سوخت 100٪ سوخت زیستی را اجرا کرد.
https://youtu.be/r5ARF2aEDdg

درباره Stena Bulk

با دفاتر هفت کشور ، استنا بولک یکی از شرکت های برتر حمل و نقل نفتکش در جهان است. این شرکت کنترل ناوگان ترکیبی از حدود 115 تانکر را کنترل می کند. Stena Bulk بخشی از Stena Sphere است که دارای بیش از 20،000 کارمند و فروش سالانه از آن است 8 میلیارد دلار. www.stenabulk.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
اریک هانل
رئیس جمهور و مدیر عامل
موبایل + 46-704-855-002
[email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/stena-bulk/r/stena-bulk-to-introduc-low-carbon-shipping-options،c3138991

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

زیرنویسها برای عکسهای فوق:
1. پناهگاه سوخت زیستی Stena Immortal
2. سوخت زیستی بانکرینگ Stena Immortal

منبع استنا فله