Trawick International همکاری های استراتژیک جدیدی را با Crum & Forster SPC و در فراخوان بین المللی اعلام کرد

FAIRHOPE ، علا.، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Trawick International (TI) امروز همکاری های استراتژیک جدیدی را با Crum & Forster SPC و On Call International برای بهینه سازی بیشتر تجربه مشتری اعلام کرد. TI یک مدیر برنامه و توزیع کننده پیشرو در بیمه سفر ، بیمه پزشکی مسافرتی ، بیمه دانشجویی و برنامه های مربوط به بیمه خطر ویژه است. Crum & Forster (C&F) با بهترین امتیاز “A” رتبه بندی شده است. On Call International (On Call) یک شرکت مدیریت و کمک به ریسک مسافرتی جهانی است که خدماتی را برای محافظت از میلیونها مسافر ، خانواده و سازمانهایشان ارائه می دهد. این توافق نامه سه ارائه دهنده خدمات تأثیرگذار را که از طریق ادغام سریع ، در زمان واقعی سیستم های فناوری ، فرایندها و اطلاعات ، در خدمت ریسک سفر هستند ، گرد هم آورده است.

داریل ترویک ، رئیس جمهور Trawick International گفت: “ما از این همکاری های جدید بسیار هیجان زده هستیم که تأثیر انقلابی در رشد شرکت ما خواهد گذاشت.” “Crum & Forster و On Call International بهترین شرکای کلاس برای ارائه خطرات خط مشی ، خطرات مسافرتی و مدیریت کمکهای اضطراری هستند. هر دو شرکت دیدگاه TI از رویکرد مراقبت از مشتریان ، فن آوری پیشرو و تماس لمسی شخصی متناسب با آنها را به اشتراک می گذارند. مشتریان. ما مشتاقانه منتظر همکاری با C&F و On Call هستیم تا ویژگی های محصول جدید و خدمات گسترده ای را توسعه دهیم که برخی از آنها به زودی اعلام خواهیم کرد. “

توماس دیویدسون گفت: “به عنوان بخشی از ماموریت ما برای کمک به مسافران ، هر روز تمرکز ما این است که با ارائه راه حل های نوآورانه و سفارشی برای تراز کردن و رشد با نیازهای همیشگی مشتریان ، تجربه مشتری خود را به سطح بعدی برسانیم.” رئیس جمهور در تماس بین المللی. وی گفت: “از طریق همکاری ما با TI و C&F ، ما در حال تصور مجدد این هستیم که چگونه صنعت ما می تواند با اعمال نفوذ فناوری ، مصرف کنندگان را به خود جذب و حفظ کند تا به سرعت اطلاعاتی را در زمینه صرفه جویی در زندگی برای افراد فراهم کند که چه موقع و جایی که آنها به آنها نیاز بیشتری دارند. من شک ندارم که این نوآوریهای قدرتمند مشتری های ما را در موقعیتی حتی قوی تر قرار دهند تا پروتکل های سریعتر و ساده تری را برای محافظت از سلامتی ، ایمنی و رفاه مسافران خود به تعهد خود نسبت به وظیفه مراقبت نشان دهند. ”

“این همکاری استراتژیک نمی توانست در زمان بهتری در تاریخ خدمات ما به وجود بیاید.” گری مک گدی، رئیس حوادث و سلامتی C&F. “ما با هم قرار است به خدمت بی شمار و در حال تغییر نیازهای مسافران بپردازیم و به طور مشترک راه حلهای برتر صنعت را ارائه دهیم.”

درباره Trawick International
Trawick International بیش از 20 سال است که ارائه دهنده پیشرو در بیمه مسافرتی و سایر خدمات کمک است. این شرکت مجموعه کاملی از بیمه مسافرتی نوآورانه ، بیمه پزشکی مسافرتی ، بیمه دانشجویی و خدمات کمک اضطراری را ارائه می دهد. موفقیت ما بر پایه و اساس اعتماد ساخته شده است که مشتریان در توانایی ما برای کمک به آنها در سخت ترین شرایط ممکن قرار داده اند. برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید: www.trawickinternational.com.

درباره تماس بین المللی
هنگام مسافرت ، هر مشکلی منحصر به فرد است – یک بحران پزشکی ، یک تهدید سیاسی ، حتی یک تصادف معمول مانند پرواز از دست رفته. اما همه راه حل ها با مراقبت های سفارشی شروع می شود که مسافران را ایمن و محافظت می کند. به همین دلیل بیش از 20 سال است که On Call International خدمات مدیریت و کمک به ریسک سفر کاملاً سفارشی ارائه داده است که از میلیون ها مسافر ، خانواده و سازمان هایشان محافظت می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.oncallinternational.com.

درباره Crum & Forster Accident & Health

Crum & Forster ، دارای رتبه A (عالی) توسط A.M. Best (2019) ، یک گروه تجاری و دارایی ملی از شرکت های بیمه است که کاملاً متعلق به شرکت Fairfax Financial Holdings Limited است. از سال 2000 ، Crum & Forster’s Accident & Health پرتفوی قوی از محصولات خاص بیمه و بیمه اتكایی را در سراسر كشور ارائه داده است ، از جمله این موارد از دست دادن پزشکی ، حیوان خانگی ، مسافرت و سایر مزایای داوطلبانه و وابستگی است.

در سال 2019 ، این تقسیم بندی شامل قابلیت های محصول بین المللی از طریق امکانات اسیر کاملاً دریایی آن ، شرکت پرتفوی جداشده Crum & Forster Segregated (SPC) ، همچنین دارای رتبه A (عالی) توسط A.M. بهترین. واقع در جزایر کیمن و ثبت شده در مرجع پولی جزایر کیمن ، Crum & Forster SPC یک است جزایر کیمن شرکتی که از طریق شرکت Crum & Forster Holdings گزارش می دهد. روابط جهانی اضافی با سایر نهادهای Fairfax ، انعطاف پذیری وسیع تری را در راه حل های تحریریه فراهم می کند.

ما تمرکز جدی بر روی توسعه محصول و روش های توزیع خلاق ، همراه با خدمات و پشتیبانی عالی مشتری دارد. ویژگی ها و قابلیت های Crum & Forster Accident & Health نشان از فلسفه ما در ایجاد مشاركتهای معنی دار ، طولانی مدت و ارادت ما به ارائه راهكارهای جایگزین در بازار بیمه ای در حال تغییر و تحول دارد.

تماس با رسانه
کورت کارلسون
+1 317 374 3562
[email protected] ، www.trawickinternational.com ، www.facebook.com/trawickinternational

SOURCE Trawick International

لینک های مربوطه

www.trawickinternational.com