TYM تراکتور با مرکز تراکتور و تراکتور به عنوان مرکز فروش و خدمات غربی آن در ایالات متحده همکاری می کند

ققنوس، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – تیم تراکتور رانچ (تیم تراکتور تیم) از ققنوس ، آریزونا اعلام کرد که از طرف TYM America منصوب شده است تا به عنوان نماینده مجاز تراکتور و تجهیزات TYM در ​​غرب ایالات متحدهدر درجه اول با تمرکز بر بازارها آریزونا، نیومکزیکوو جنوب کالیفرنیا. تیم تراکتور اخیراً سهام کاملی از محصولات TYM از جمله تراکتور ، پیاده سازی ، پیوست را دریافت کرده است و اخیراً ساخت زیرساخت پشتیبانی محصول برای محصولات TYM از جمله قطعات و خدمات را به پایان رسانده است. دفتر مرکزی نمایندگی تیم تراکتور در واقع است ققنوس ، آریزونا در 1100 W Happy Valley Rd ، ققنوس ، آریزونا 85085. teamtractor.com

“ما خوشحالیم که این گام مهم را در ارائه و پشتیبانی کاملاً از محصولات برجسته TYM در ​​اینجا برداشته ایم آریزوناگفت: ” شان Raimbeault، مدیر عامل تیم تراکتور. “تاریخ طولانی TYM در ​​ارائه کیفیت برای بیش از شصت و نه سال صحبت می کند برای خود. ما به سادگی نمی توانستیم شریک بهتری را انتخاب کنیم.”

“با خوشحالی است که ما از تیم تراکتور به عنوان شریک زندگی و توزیع کننده تراکتورهای TYM و محصولات غربی خود استقبال می کنیم. ایالات متحده. این رابطه نمی توانست در زمان بهتری به وجود بیاید. “گفت: هیونگ کیم ، رئیس و مدیر عامل شرکت TYM Co. Ltd.

خطوط ماشین آلات TYM شامل تراکتور ، ترکیب کشاورزی ، پیوند برنج ، بیل مکانیکی و لوازم سنگین است. علاوه بر ساخت ماشین آلات ، این شرکت همچنین تولید کننده پیشرو قطعات و قطعات سنگین در صنایع کشاورزی ، خودرو و تجهیزات سنگین از جمله مجموعه های انتقال سنگین ، قطعات فولادی ، چرخ دنده ها و شفت ها است. TYM یک تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) در زمینه تولید جان دیر ، موتور کامینز ، مهیندرا ، ایسکی و IHI است.

درباره تیم تراکتور Corp.
Team Tractor Corp (dba) Team Tractor Ranch یک شرکت نمایندگی تجهیزات و خدمات است که مقر آن در آن است آریزونا. این شرکت در ابتدا در سال 1998 تأسیس شد و بیش از 8000 مشتری در آن فعالیت می کند. این شرکت برای فروش های متمرکز و قابلیت های پشتیبانی محصول ، شهرت جدی ایجاد کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد Team Tractor Corp. ، محصولات و خدمات آن را می توان در teamtractor.com یافت.

تیم تراکتور رانچ
1100 W Happy Valley Rd
ققنوس ، آریزونا 85085 ایالات متحده

درباره TYM
TYM America در 4734 Potato House Ct واقع شده است. ویلسون ، کارولینای شمالی 27893 که به عنوان دفتر مرکزی شرکت آمریکای شمالی فعالیت می کند. شرکت TYM ، آموزشی ویبولیتین در سال 1951 تاسیس شد و مقر آن در آن است سئولکره جنوبی در طی شصت و نه (69) سال گذشته ، TYM به عنوان یک رهبر جهانی در تولید ماشین آلات ، فلزات و فیلتر مواد تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه حل های TYM ، لطفاً به www.tym.co.kr مراجعه کنید

شرکت TYM با مسئولیت محدود
Dae Yong B / D، 7، Eonju-ro 133-gil،
Gangnam-gu ، سئول، کره

در باره آریزونا
با جمعیت 7.378.494 ، آریزونا در رتبه چهاردهمین کشور از نظر جمعیت ، با ققنوس آریزونا در رتبه 5 قرار گرفتهفتم بزرگترین شهر در ایالات متحده. وضعیت آریزونا واقع در منطقه جنوب غربی شهر ایالات متحده و منطقه چهار گوشه را با آنها به اشتراک می گذارد یوتا، کلرادوو نیومکزیکو؛ کشورهای همسایه آن هستند نوادا و کالیفرنیا به غرب ، و ایالات مکزیک از سونورا و باجا کالیفرنیا.

تماس با رسانه:
آنا دورفمن
[email protected]

عکس:
https://www.prlog.org/12827830

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

SOURCE Team Tractor Corp.

لینک های مربوطه

https://www.teamtractor.com