U-Haul برنامه هایی برای 600 اتاق ذخیره سازی در محل Mansfield را نشان داد

استفاده مجدد از مجموعه 83308 فوت مربع تقریباً 600 واحد ذخیره سازی داخلی را در اختیار شما قرار می دهد و به مشتریان امکان دسترسی به اتاق های تحت کنترل آب و هوا با ویژگی های امنیتی پیشرفته در نقاط قیمت مناسب را می دهد. این تسهیلات باید تا سال 2021 آماده باشد.

پروپان ، نصب و راه اندازی مشكلات حرفه ای ، ظروف قابل حمل U-Box® قابل حمل ، محوطه بار / بارگیری درایو ، دسترسی به مدت زمان طولانی برای ذخیره سازی ، محیط زیست Take A Box ، برنامه A Box ، برنامه های دیگر را ذخیره كنید و خیلی زود موارد دیگر نیز به زودی در دسترس عموم خواهد بود.

وی گفت: “U-Haul مشتاق است تا فروشگاه قبلی Big Lots را نوسازی کند و یک مرکز ذخیره سازی تمیز ، ایمن و مدرن را فراهم کند.” کوری هالشرکت U-Haul از NW اوهایو رئيس جمهور. “این ساختمان سالها خالی از سکنه بود. این امر در حال تبدیل شدن به جامعه بود. ما می خواهیم آن را مجدداً تغییر دهیم و آن را به عنوان یک لنگر تجاری برای مانسفیلد. ما از دیگران نیز برای سرمایه گذاری در اینجا دعوت می کنیم. “

با U-Haul Moving & Storage از تماس بگیرید مانسفیلد در (419) 989-6209 یا توقف برای دیدن پیشرفت ما. ساعت کار است 8 صبح.-4 بعد از ظهر. دوشنبه جمعه و 8 بامداد-3 بعد از ظهر. شنبه یکشنبه. تجهیزات رزرو را در uhaul.com رزرو کنید یا با رزرو در شماره 1-800-GO-UHAUL تماس بگیرید.

پس از تکمیل امکانات جدید ، هال انتظار دارد اعضای تیم اضافی را استخدام کند. U-Haul برای ارتقاء رشد شغلی در این منطقه به دنبال استخدام محلی خواهد بود لوئیزویل. فرصت های شغلی U-Haul را در jobs.uhaul.com پیدا کنید.

دستیابی به مالکیت توسط ابتکارات پایداری شرکت U-Haul هدایت شده است: U-Haul از پیشرفت های موجود برای کمک به جوامع محلی برای پایین آمدن رد کربن خود پشتیبانی می کند. استفاده مجدد از سازه های موجود ، میزان انرژی و منابع مورد نیاز برای مصالح ساختمانی جدید را کاهش می دهد و به شهرها کمک می کند تا موجودی های ناخواسته خود را در ساختمانهای بلااستفاده کاهش دهند.

هال خاطرنشان كرد: “املاك بزرگ مانند این اغلب سالها خالی از سكو باقی مانده است. یك شركت منحصر به فرد طول می كشد تا با استفاده از همه فضاها عاقلانه استفاده كند.” “هدف ما همکاری نزدیک با همسایگان جدید ما و مسئولان شهر برای بهره مندی از این جامعه است. این کاری است که U-Haul 75 سال انجام داده است.”

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul در حین ارائه برنامه های بدون تماس و پروتکل های تمیز کردن پیشرفته ، از جمله مراحل اضافه شده برای بهداشت تجهیزات بین معاملات مشتری ، در سراسر شیوع COVID-19 همچنان باز است. محصولات U-Haul روزانه توسط First Responders استفاده می شود. شرکت های تحویل کالا لوازم مورد نیاز خانه های مردم را وارد می کنند. مشاغل کوچک در تلاش برای ماندن در خانه هستند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته – علاوه بر خانه دار -.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نجات U-Haul اعضای تیم و مشتریان خود در طول فصل حرکت تابستان ، از uhaul.com / اعلامیه بازدید کنید.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود تغییر داده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com