U-Haul تمام تابستان ها بازرسی های رایگان مخزن را ارائه می دهد

وی گفت: “ما پیشنهاد می دهیم تاریخ واجد شرایط بودن را در هر سیلندر كاربر پروپان بررسی كنید ، دریچه هرگونه نشتی را بررسی كنید و مخزن را برای خالی كردن ، ترك ، ماسوره و زنگ زدگی بررسی كنید.” جان بارنت، مدیر برنامه پروانه U-Haul. “هرگونه نقص و عیوب می تواند یک خطر باشد ، و ما می خواهیم مطمئن شویم که همه افراد تابستان امن و لذت بخش دارند.”

برنت تخمین می زند که تقریباً 7 میلیون مخزن پروپان 20 پوندی که معمولاً برای کباب های BBQ استفاده می شوند سالانه وارد بازار ایالات متحده می شوند. تعداد زیادی از این مخازن هر سال در مرحله صلاحیت ناپدید می شوند و بدون بازرسی و اعتبارسنجی نمی توانند به طور قانونی پر شوند.

مخازن پروپان به مدت 12 سال از تاریخ اصلی تولید شده بر روی یقه های آنها واجد شرایط هستند. در صورت عدم موفقیت ، مشتریان دارای دو گزینه هستند:

  • در صورت عبور از بازرسی ، آنها می توانند به یک شرکت پروپان مراجعه کنند تا یک مخزن لازم را داشته باشند. که می تواند در حدود هزینه 25 دلار، و اعتبارسنجی به مدت پنج سال ادامه دارد.
  • یا آنها همچنین می توانند یک مخزن BBQ جدید 20 پوندی را با یک دستگاه سوخت که 12 سال از آن واجد شرایط است ، خریداری کنند و در فروشگاه های U-Haul برای 34.95 دلار.

U-Haul از سال 1984 اقدام به فروش پروپان می کند و از سال 1987 بزرگترین خرده فروش گاز در ایالات متحده است.

“پروپان بخش بزرگی از مشاغل ما است و ما از همه دعوت می کنیم در هر یک از 1110 تجهیزات به علاوه شرکت متعلق به ما که در آن پروپان فروخته شده است ، از بازرسی رایگان استفاده کنند.”

پروپان تمرکز چندین طرح پایداری U-Haul است. این شرکت همچنان به توسعه مکان های پروپان Autogas خود برای خدمات به وسایل نقلیه با سوخت جایگزین ، و محصولات سبز مانند سیلندر پروپان قابل استفاده مجدد 1 پوند ، گزینه ای مطمئن تر و مسئولانه تر برای مخازن یکبار مصرف است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های زیست محیطی U-Haul ، به uhaul.com/about/sustainability مراجعه کنید.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul برای پاسخگویی به نیازهای جوامع خود باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul برای تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده و استفاده از برنامه هایی که ذاتاً از راه دور اجتماعی و مشاغل بدون تماس ترویج می کنند ، تشویق کرده اید ، لطفاً به مطبوعات مطبوعاتی چندرسانه ای ما مراجعه کنید: “حرکت ایمن و هوشمندانه در طول همه گیر COVID-19. “

درباره U-Haul
از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

https://www.uhaul.com