U-Haul of West Allis اضافه کردن خود ذخیره سازی با املاک غیرقانونی

استفاده مجدد از ویژگی املاک 7.43 هکتاری تقریباً 700 واحد فضای داخلی ذخیره سازی داخلی با ویژگی های امنیتی پیشرفته در نقاط قیمت مناسب را ارائه می دهد. این پروژه باید تا سال 2021 تکمیل شود.

“تقاضای زیادی برای ذخیره خود در داخل وجود دارد آلیس غربیبنابراین ، U-Haul برای برآورده کردن آن تقاضا باید گسترش یابد. ” الکس سونلایتنر، شرکت U-Haul رئیس جمهور ویسکانسین جنوب شرقی. “به عنوان حومه شهر میلواکی، آلیس غربی هر روز ساکنین جدید را مشاهده می کند. ما هیجان زده هستیم تا گزینه جدیدی از جمله واحدهای تحت کنترل آب و هوا را به همسایگان خود ارائه دهیم. “

با U-Haul Moving & Storage از تماس بگیرید آلیس غربی در (414) 258-3692 یا توقف بازدید مدیر کل خوزه لوپز جونیور و تیمش ساعت کار است 7 بامداد-7 پ.م. دوشنبه پنجشنبه و شنبه؛ 7 بامداد-8 بعد از ظهر. جمعه؛ و 9 بامداد-5 بعد از ظهر. یکشنبه. تجهیزات رزرو را در uhaul.com رزرو کنید یا با رزرو در شماره 1-800-GO-UHAUL تماس بگیرید.

دستیابی به مالکیت توسط ابتکارات پایداری شرکت U-Haul هدایت شده است: U-Haul از پیشرفت های موجود برای کمک به جوامع محلی برای پایین آمدن رد کربن خود پشتیبانی می کند. استفاده مجدد از سازه های موجود ، میزان انرژی و منابع مورد نیاز برای مصالح ساختمانی جدید را کاهش می دهد و به شهرها کمک می کند تا موجودی های ناخواسته خود را در ساختمانهای بلااستفاده کاهش دهند.

Sonnleitner گفت: “ساختمان HOBO از سال 2018 خالی است. ما در حال تنفس زندگی هستیم.” “آلیس غربی سزاوار یک مرکز ذخیره سازی پیشرفته ترین هنر است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا کار سخت خود را نشان دهیم. “

U-Haul پس از اتمام پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​برای پشتیبانی از رشد شغلی در منطقه ، به دنبال استخدام محلی خواهد بود آلیس غربی انجمن. Sonnleitner قصد دارد حداقل شش عضو تیم را در آن زمان استخدام کند. فرصت های شغلی U-Haul را در jobs.uhaul.com پیدا کنید.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul در حین ارائه برنامه های بدون تماس و پروتکل های تمیز کردن پیشرفته ، از جمله مراحل اضافه شده برای بهداشت تجهیزات بین معاملات مشتری ، در سراسر شیوع COVID-19 همچنان باز است. محصولات U-Haul روزانه توسط First Responders استفاده می شود. شرکت های تحویل کالا لوازم مورد نیاز خانه های مردم را وارد می کنند. مشاغل کوچک در تلاش برای ماندن در خانه هستند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته – علاوه بر خانه دار -.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نجات U-Haul اعضای تیم و مشتریان خود در طول فصل حرکت تابستان ، از uhaul.com / اعلامیه بازدید کنید.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود تغییر داده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com