Valvoline به روزرسانی کسب و کار در اواسط چهارم را ارائه می دهد

لکسینگتون ، کی، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Valvoline (NYSE: VVV) ، پیشرو در سراسر جهان از روان کننده های با مارک پریمیوم و خدمات خودرو ، امروز یک به روز رسانی کسب و کار را ارائه داد تا بتواند به عملکرد خود در طول بحران COVID-19 ، از جمله نتایج مالی ناشایست منجر شود. مه 2020.

مقدماتی مه 2020 انتظار می رود نتایج شامل موارد زیر باشد:

 • بهبود متوالی قابل توجهی در ماه مه و آوریل
  • 38٪ افزایش فروش
  • حجم روغن کاری 33٪ افزایش می یابد
  • فروش متوالی و بهبود حجم در همه بخش ها
 • فروش فروشگاه های یکسان در سراسر سیستم سریع Lubes (SSS) هر هفته در ماه مه بهبود می یابد
  • SSS در سطح سیستم در ماه مه در مقایسه با دوره قبل از 5.6 درصد کاهش یافته است
  • SSS گسترده ای از سیستم برای هفته گذشته ماه مه صاف بود
  • SSS فروشگاه های متعلق به شرکت برای هفته گذشته ماه مه 2.4٪ مثبت بود
 • نقدینگی کل تقریبا 1.3 میلیارد دلار همانطور که از 31 مه سال 2020
  • منعکس کننده افزایش تقریباً است 400 میلیون دلار از آنجا که 30 آوریل
  • بازپرداخت وام های تسهیلات اعتباری گردان را با استفاده از درآمد خالص از آن منعکس می کند 400 میلیون دلار ارائه اوراق قرضه در مه 2020 و پول نقد و معادل پول نقد به صورت دستی

سیستم SSS گسترده هفتگی Quick Lubes هر هفته طی 9 هفته گذشته بهبود یافته و آخر هفته آخر ماه مه به سطح سال قبل پایان می یابد. ممکن است محموله های هفتگی در هسته های مرکزی آمریکای شمالی به مراحل قبل از COVID-19 برسد. در بخش بین المللی ، حجم در چین در روند قبل از COVID-19 در حالی که مناطق دیگر در حال بهبود هستند شروع به ثبات می کند.

وی گفت: “من از راهی که سخت ترین مرحله بحران COVID-19 را تا به امروز هدر داده ایم ، افتخار می کنم و نتایج اخیر نشان می دهد که ما قاطعانه در راه بهبود هستیم.” سام میچل، مدیر عامل. “همانطور که طی تماس Q2 درآمد ما ارتباط برقرار کردیم ، یک مدل تجاری قوی و مقاوم داریم و شاهد هستیم که روندهای مختلف در بخشهای ما به عنوان بازگشتهای مایل رانده شده در حال پیشرفت است.

وی گفت: “من از بازیابی سریع در بخش Quick Lubes ما که ناشی از اجرای برجسته فروشگاه خدمات ما در زمینه خدمات مشتری در ماشین شماست ، بسیار خوشحالم. هزینه تبلیغات “

مواد تکمیلی

مواد تکمیلی که حاوی اطلاعات اضافی در مورد نتایج مالی شرکت هستند مه 2020 در فرم 8-K به SEC ارسال شد و در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://investors.valvoline.com در دسترس است.

نتایج اولیه

تخمین های فوق جدیدترین اطلاعات موجود را نشان می دهد و کلیه اطلاعات لازم برای درک وضعیت مالی شرکت از سال و نتایج عملیات مربوط به ماه منتهی را ارائه نمی دهد. 31 مه سال 2020. Valvoline برای نتایج اولیه و غیرحضوری که در بالا توضیح داده شده است ، تخمین زده است ، زیرا مراحل بسته شدن مالی شرکت برای ماه به پایان رسیده است 31 مه سال 2020 هنوز کامل نشده است در نتیجه این احتمال وجود دارد که نتیجه نهایی شرکت از نظر تخمین های اولیه در نتیجه اتمام مراحل عادی و تنظیم های حسابداری سه ماهه آخر ، از نظر مادی متفاوت باشد ، از جمله اجرای کنترل داخلی شرکت بر گزارشگری مالی ، تکمیل تهیه و بررسی صورتهای مالی شرکت برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 و وقوع بعدی یا شناسایی وقایع قبل از انتشار رسمی نتایج مالی شرکت برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020. Valvoline هیچ مسئولیتی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اطلاعات ارائه شده در بالا ، تا زمانی که شرکت نتایج عملیات خود را برای سه ماه منتهی به انتشار منتشر نکرده ، ندارد 30 ژوئن سال 2020.

اقدامات کلیدی تجارت

Valvoline عملکرد عملیاتی خود را ردیابی می کند و با استفاده از اقدامات کلیدی خاصی از جمله شمارش فروشگاه های دارای سیستم ، شرکت های معتبر و حق رای دادن و فروش همان فروشگاه ، تجارت خود را مدیریت می کند. اکسپرس فروشگاه مراقبت؛ حجم روانکاری فروخته شده توسط شرکتهای مشترک غیرمتعهد؛ و کل حجم روان کننده فروخته شده ، و درصد روان کننده های پریمیوم فروخته شده. مدیریت معتقد است این اقدامات برای ارزیابی و درک عملکرد عملیاتی Valvoline مفید است و باید آن را به عنوان مکمل فروش و درآمد عملیاتی Valvoline در نظر بگیرید ، مطابق با ایالات متحده GAAP.

فروش در بخش گزارش شده سریع Lubes تحت تأثیر تعداد فروشگاه های مراکز خدمات و عملکرد تجاری آن فروشگاه ها است. فروشگاه ها پس از کسب یا افتتاح مشاغل باز هستند. تعطیلی فروشگاه های موقت در تعداد فروشگاه های مربوطه باقی می ماند و فقط بسته های فروشگاه دائمی منعکس شده در پایان تعداد فعالیت ها و فعالیت های فروشگاه است. SSS به عنوان فروش فروشگاه های مرکز خدمات Quick Lubes (متعلق به شرکت ، حق رای دادن و ترکیبی از آنها برای SSS گسترده ای از سیستم) تعریف شده است و فروشگاه های جدید تا زمان اتمام اولین سال مالی کامل خود از این متریک خارج شده اند. دوره به طور کلی لازم است تا سطح فروش فروشگاه های جدید شروع به عادی سازی کند. اختلاف در SSS برای تعیین درصد تغییر بین دوره های مقایسه محاسبه می شود. درآمد سریع Lubes محدود به فروش در فروشگاه های متعلق به شرکت ، فروش روغن کاری و سایر محصولات به حق رای دادن مستقل و اپراتورهای Express Care و حق امتیاز و سایر هزینه های فروشگاه های فرنچایز است. اگرچه Valvoline میزان فروش فروشگاه ها از franchised یا Express Care را به عنوان درآمد در بیانیه های درآمد تلفیقی خود تشخیص نمی دهد ، اما مدیریت معتقد است مقایسه و SSS سیستم و حق رای دادن با تعداد فروشگاه ها ، علاوه بر تعداد فروشگاه های Express Care ، برای ارزیابی مفید است. عملکرد عملیاتی بخش قابل گزارش Quick Lubes و عملکرد عملیاتی یک فروشگاه متوسط ​​Quick Lubes.

حجم روغن کاری فروخته شده توسط شرکتهای مشترک غیرقابل استفاده برای اندازه گیری عملکرد عملیاتی بخش عملیاتی بین المللی استفاده می شود. Valvoline فروش روغن کاری شده از شرکتهای مشترک غیرقابل تجمیع را به عنوان درآمد بخش قابل گزارش بین المللی ثبت نمی کند. درآمد بین المللی توسط فروشندگان وابسته به شرکت Valvoline محدود به فروش است. اگرچه Valvoline فروش خود را با سرمایه های مشترک غیرقابل انعطاف به عنوان درآمد در صورتهای تلفیقی خود در جمع بندی درآمد جامع ثبت نمی کند ، اما مدیریت معتقد است که حجم های روغن کاری شامل و فروخته شده توسط سرمایه گذاری های مشترک نشده ، برای ارزیابی عملکرد عملیاتی سرمایه گذاری های خود در سرمایه گذاری های مشترک مفید است.

مدیریت همچنین میزان روغنکاری شده در گالن ها توسط هر یک از بخش های گزارش شده و درصد روان کننده های برتر را ارزیابی می کند ، تعریف شده به عنوان گالن های روان کننده پریمیوم به عنوان درصدی از حجم های روان کننده مارک های آمریکایی برای بخش های Quick Lubes و Core North America و به عنوان درصد کل روان کننده های بخش تعریف شده است. حجم برای بخش بین المللی. محصولات روان کننده پریمیوم به طور کلی سهم بالاتری در سودآوری بخش دارند و درصد حجم حق بیمه برای ارزیابی و درک عملکرد عملیاتی Valvoline مفید است.

درباره Valvoline

شرکت Valvoline (NYSE: VVV) یک بازاریاب برتر در جهان و تأمین کننده روان کننده های برند برتر و خدمات خودرو با فروش در بیش از 140 کشور جهان است. در سال 1866 تأسیس شده است ، میراث شرکت بیش از 150 سال طول می کشد ، در طی این مدت به رسمیت شناختن نام تجاری قدرتمند در چندین کانال محصول و خدمات توسعه یافته است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان برند شماره 3 موتور روغن موتور سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان با سرعت سریع فعالیت می کند و فرانشیز است ، و تعداد فروشگاه های آن در زنجیره شماره 2 قرار دارد. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM نام تجاری و زنجیره شماره 3 براساس تعداد فروشگاه های موجود در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change Oil. این شرکت همچنین روان کننده های Valvoline و مواد شیمیایی اتومبیل ، از جمله مسافت پیموده شده والوولین با روغن موتور فناوری MaxLife را برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می کند. روغن موتور پیشرفته کامل سنتتیک Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛؛ سیال انتقال خودکار چند وسیله نقلیه Valvoline؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات در این انتشار خبر ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، از جمله تخمین ها ، پیش بینی ها و بیانیه های مربوط به برنامه های تجاری Valvoline و نتایج عملیاتی ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. Valvoline شناسایی کرده است. برخی از این جمله های آینده نگر با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “معتقد است” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “” به احتمال زیاد “،” پیش بینی “،” پروژه “،” پیش بینی “،” ممکن است “” خواهد داشت ، “” باید “و” قصد “و منفی این کلمات یا اصطلاحات مقایسه ای دیگر. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، تخمین ها ، پیش بینی ها و مفروضات فعلی Valvoline است که از تاریخ انجام چنین اظهاراتی ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج متفاوت از نظر بیان شده یا بیان شده در بیانیه های آینده نگر باشند. . اطلاعات تکمیلی در مورد این خطرات و عدم قطعیت ها در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، از جمله در “عوامل خطر” ، “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “کمی آورده شده است. و افشای کیفی در مورد ریسک در بازار “بخش هایی از گزارشات دوره ای اخیراً Valvoline در مورد فرم های 10-K و فرم های 10-Q که همه آنها در وب سایت Valvoline در http://investors.valvoline.com/sec-filings یا در دسترس هستند. وب سایت SEC در http://sec.gov. Valvoline هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی بر عهده نمی گیرد ، حتی اگر اطلاعات جدید در آینده در دسترس باشد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

™ علائم تجاری ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، ثبت شده در کشورهای مختلف

برای اطلاعات بیشتر

روابط سرمایه گذار
شان T. کرنت
+1 (859) 357-2798
[email protected]

روابط رسانه ای
میشل گیتر جرقه
+1 (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com