Wpromote برنده جایزه درام برای موثرترین استفاده از داده ها برای کار با شرکت های هواپیمایی مرزی

EL SEGUNDO ، کالیفرنیا.، 23 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کار Wpromote برای مشتریان توسط The Drum Awards: Advertising Advertising US 2020 به رسمیت شناخته شده است ، و در سه گروه به عنوان یک فینالیست راه یافت و در مؤثرترین استفاده از داده ها با شرکت های هواپیمایی مرزی برنده شد. جوایز طبل بهترین ها را در زمینه های تبلیغاتی و برنامه نویسی مشخص می کند و به سازمان هایی که بیشترین تفاوت را در دنیای تبلیغات دیجیتال دارند ، اعطا می شوند.

ورودی برنده ، کار خلاقانه Wpromote را با استفاده از مرکز گزارش دهی پرواز Google ، خوراک جستجوهای تبلیغاتی 360 و سازنده کمپین جستجوی پاسخگو برای شناسایی سودآورترین مسیرها و اطمینان از پوشش کامل قیف در زمان واقعی برای شرکتهای هواپیمایی مرزی به نمایش گذاشت ، زیرا تجارت از ناحیه منطقه ای به یک شرکت هواپیمایی بین المللی.

کریستینا سوکولمدیر رسانه ای شرکت هواپیمایی Frontier ، خاطرنشان كرد: “Wpromote به طور مداوم با استفاده از داده ها اتخاذ استراتژی Frontier را بر عهده داشته است. آنها همچنان به ما فشار می آورند تا بتوانیم یادگیری ها را برای پیشنهادهای جدید از گوگل تحلیل كنیم و از آنها استفاده كنیم. توانایی یکی از اولین خطوط هوایی برای به دست آوردن ابزار Route Coverage ؛ که هر ماه در رشد چشمگیر ما نقش مهمی داشته است. از آنجا که مشارکت خود را با Wpromote مقیاس می کنیم ، همچنان شاهد این هستیم که سوابق جدید تنظیم شده و راندمان بهبود می یابد. “

ارتقاء همچنین افتخار داشت که در رده های بهترین کمپین جستجو با TransUnion ، بهترین بهینه سازی کمپین با J McLaughlin ، و بهترین کمپین اجتماعی Paid با Vuori به عنوان یک فینالیست معرفی شد. چهار نامزد دریافت جایزه درام رکورد جدیدی را برای آژانس رقم زد.

جایزه طبل برای موثرترین استفاده از داده ها جدیدترین در یک سری جوایز Wpromote است ، از جمله اینکه در Q3 2019 به عنوان رهبر در موج بازاریابی عملکرد Forrester ، بهترین مکان برای کار توسط Ad Age برای چهارمین بار و آژانس سال توسط موتور جستجوگر زمین لقب گرفت. Wpromote همچنان به گسترش ردپای خود در دنیای بازاریابی دیجیتال ، و متریک دیجیتال را بدست آورد مارس 2020.

درباره Wpromote
تاسیس در سال 2001 توسط مایکل متنر، Wpromote یک آژانس بازاریابی دیجیتال برنده جوایز است که دارای 9 دفتر است ایالات متحده شامل لس آنجلس، سانفرانسیسکو، نیویورک، شیکاگوو دالاس. Wpromote به مشتریان کمک می کند تا مانند یک چلنجر فکر کنند و باعث رشد و تحول برای مارک های پیشرو مانند Marriott ، Whirlpool ، TransUnion ، Zenni ، Adobe و Frontier Airlines می شود. Wpromote از یک رویکرد یکپارچه و مبتنی بر داده در بین خدمات از جمله جستجوی پرداخت شده ، سئو ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی آمازون ، برنامه نویسی ، ویدئویی و هوش دیجیتال استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید http://www.wpromote.com.

تماس با رسانه
جسیکا روشن
(310) 321-4434
[email protected]

منبع Wpromote

لینک های مربوطه

http://www.wpromote.com