آزمایشگاه اتومبیل سازی Bureau Veritas در ژاپن خدمات تأیید نوع EU / ECE را ارائه می دهد

هنگ کنگ، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Bureau Veritas ، یک رهبر جهانی در آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه اعلام کرده است که آزمایشگاه خودرو IPS Tokai خود را در ژاپن مجاز به انجام آزمایشات ECE-R10 (EMC) در هر دستگاه (به استثنای سیستم های ذخیره انرژی قابل شارژ) برای دسترسی به بازار EU / ECE تحت عنوان مراجع مختلف تأیید نوع در فرانسه (E2) ، هلند (E4) و قبرس (E49)

E / e-mark به طور گسترده ای در صنعت خودرو شناخته می شود که الزامات ایمنی وسایل نقلیه اتومبیل و اجزای آن را با کمیسیون اقتصادی اروپا (ECE) تنظیم مقررات و دستورالعمل های انجمن اقتصادی اروپا (ΕΟΚ) در کشورهای جهان. کلیه وسایل نقلیه و اجزای سیستم که وارد بازار اتحادیه اروپا می شوند ، و همچنین بسیاری از کشورهای جهان که تحت ECE-R10 طرف های طرف قرارداد هستند ، باید مجوز E / e-Mark را کسب کنند.

اکتسابی در سال 2017 ، آزمایشگاه خودرو IPS Tokai Bureau Veritas در Aichi ، ژاپن طیف گسترده ای از سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) و خدمات آزمایش محیطی را برای قطعات الکترونیکی و زیر مجموعه هایی که قرار است در وسایل نقلیه نصب شوند ، ارائه می دهد. آزمایشگاه IPS Tokai سالها است که در خدمت OEMs های اتومبیل و تامین کننده های سطح 1 و 2 است و از آنها در دیدار با استانداردهای مختلف بین المللی و منطقه ای پشتیبانی می کند.

مجاز توسط LCIE Bureau Veritas در فرانسه، تعیین شده خدمات فنی برای مراجع مختلف تأیید نوعآزمایشگاه IPS Tokai ما می تواند آزمایشات EMC خودرو را در محدوده مقررات ECE R-10 برای طیف گسترده ای از سیستم های خودرو و اجزای برقی و الکترونیکی انجام دهد. IPS Tokai به لطف مجوز خود ، هم اکنون می تواند به مشتریان در دستیابی به مارک الکترونیکی (E2 ، E4 ، E49) از طریق خدمات فنی خود ، LCIE Bureau Veritas کمک کند. علاوه بر این ، یک بازرس فنی Bureau Veritas LCIE از لحاظ جسمی در منطقه واقع شده است ژاپن آزمایشگاه برای دیدن آزمایش و سرعت بخشیدن به روند تصویب.

تاداتسون تکی ، مدیر کل الکترونیک ، اتومبیل و فعالیت بی سیم Bureau Veritas در ژاپن اظهار داشت: “به عنوان یک آزمایش کلیدی و بازیگر دسترسی جهانی به بازار در ژاپنآزمایش ECE R-10 EMC و قابلیت همولوگ به ما این امکان را می دهد تا به سیستم های و اجزای خود ، به مشتریان بهتر اتومبیل ژاپنی با دسترسی سریع تر به بازار اروپا و کشورهای عضو UNECE خدمت کنیم. علاوه بر این ، ما توانایی آزمایش جدیدی را برای وسایل نقلیه جدید انرژی راه اندازی کرده ایم و تعهد خود را نسبت به New Mobility در حمایت از مشتریان با الزامات آزمایش در حال تحول برای وسایل نقلیه برقی و اتومبیل های متصل / مستقل در سراسر جهان نشان می دهیم. پشتیبانی شده توسط شبکه جهانی مرکزهای فنی صلاحیت ما در آمریکا (ایالات متحده آمریکا، برزیل) ، EMEA (فرانسه، آلمان) و آسیا (چین، ژاپن) ، ما به خوبی موقعیت داریم تا از مشتری های ژاپنی خود که سریعاً به بازارهای جهانی در زیر یک سقف دسترسی دارند دسترسی سریع داشته باشیم. “

آزمایشگاه IPS Tokai Bureau Veritas ، خدمات آزمایش تخصصی UN-R10 را برای نیازهای خاص تأیید نوع از جمله UN-R13H ، UN-R46 ، UN-R79 و UN-R89 برای محصولات اصلی ارائه می دهد. UN-R110 برای انواع خاص وسایل نقلیه؛ UN-R116 برای سیستم های ضد سرقت و زنگ؛ UN-R130، UN-R131، UN-R140، UN-R141 و UN-R144 برای امنیت پیشرفته؛ و غیره.

درباره Bureau Veritas

Bureau Veritas یک شرکت برتر جهان در زمینه آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه است. این گروه در سال 1828 تأسیس و بیش از 150000 کارمند در بیش از 1500 دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان دارد. Bureau Veritas به مشتریان خود کمک می کند تا با ارائه خدمات و راه حل های نوآورانه ، عملکرد خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ، زیرساخت ها و فرایندهای آنها از نظر کیفیت ، بهداشت و ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی از استانداردها و مقررات پیروی می کنند.

Bureau Veritas در Euronext Paris ثبت شده است و متعلق به فهرست 20 بعدی است

محفظه A ، کد ISIN FR 006174348 ، نماد سهام: BVI.

وب سایت: https://group.bureauveritas.com

بخش خدمات محصولات مصرفی Bureau Veritas یک پیشرو در زمینه تضمین کیفیت جهانی برای کالاهای مصرفی جهانی و بازارهای خرده فروشی است. این سرویس مجموعه ای از خدمات تخصصی شامل آزمایش ، بازرسی ، ممیزی و خدمات مهندسی را برای طیف گسترده ای از محصولات مصرفی ارائه می دهد. این محصولات شامل کالاهای سخت است. اسباب بازی ها و محصولات خردسال؛ کالاهای نرم؛ حق بیمه؛ محصولات برقی و الکترونیکی از جمله دستگاه های بی سیم و موبایل؛ تجهیزات خودرو؛ محصولات غذایی و همچنین سلامتی ، زیبایی ، آرایشی و بهداشتی و خانگی.

وب سایت: https://www.cps.bureauveritas.com

SOURCE Bureau Veritas خدمات محصولات مصرفی

لینک های مربوطه

www.bureauveritas.com