اخبار ایالات متحده بهترین تخفیف های اتومبیل 4 ژوئیه را اعلام کرد

واشنگتن، 1 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، مقام جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز از بهترین پیشنهادات اتومبیلرانی در 4 ژوئیه 2020 رونمایی کرد. این لیست شامل 10 وسیله نقلیه ، از جمله کامیون با اندازه کامل ، دو اتومبیل اسپرت و چندین خودروی شاسی بلند خانوادگی است. این مدل ها همگی با تأمین مالی عالی ، وجه نقد و یا انگیزه اجاره بها ارائه می شوند.

“خودروسازان در حال انعقاد معاملات اجاره ای واقعاً چشمگیر برای روز استقلال هستند که بهترین آنها شامل کمبود پول و پرداخت ماهانه کمتر از 300 دلارگفت: ” جیم شریفی، مدیر ویراستار اخبار بهترین ایالات متحده آمریکا. “همچنین می توانید تأمین مالی بدون بهره و پیشنهادات سخاوتمندانه واریز شده در تعدادی از وسایل نقلیه برتر رده ما را پیدا کنید.”

بهترین معاملات اتومبیل در تاریخ 4 ژوئیه

هر ماه ، اخبار ایالات متحده معاملات جدید و استفاده شده از خودروهای تویوتا ، نیسان ، فورد ، هوندا ، شورولت ، هیوندای ، کیا ، داگ ، رام ، جیپ ، مزدا ، بیوک ، GMC ، سوبارو ، فولکس واگن ، آکورا ، کادیلاک ، اینفینیتی ، لینکلن ، جمع می کند. وسایل نقلیه ولوو ، پورشه ، مرسدس بنز ، آئودی ، BMW و لکسوس. معاملات ذکر شده از سایت های سازندگان با استفاده از کدهای ZIP نماینده است. معاملات ممکن است بسته به موقعیت مکانی ، نمره اعتباری خریدار و سایر عوامل متفاوت باشد. معاملات از طریق معتبر است 6 ژوئیه 2020مطابق سایتهای سازندگان

از سال 2007 ، بهترین اخبار ، بهترین اتومبیل ، کانال خودرو آمریکایی اخبار و گزارش جهانی ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. ایالات متحده آمریکا هر ساله جوایز بهترین اتومبیل ها را منتشر می کند ، از جمله بهترین برندهای خودرو ، بهترین ماشین با پول و بهترین اتومبیل برای خانواده ها. اخبار بهترین ایالات متحده از خریداران اتومبیل در کل سفر خرید اتومبیل پشتیبانی می کند ، مشاوره ای را برای تحقیق در مورد اتومبیل ، پیدا کردن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ در بیمه اتومبیل پشتیبانی می کند. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها بیش از 73 میلیون بازدید کننده در طول سال گذشته داشته اند که اکثریت آنها به طور فعال خرید یک اتومبیل را انجام می دادند. هشتاد درصد از خریداران فعال اعلام کردند که سایت نیوز ایالات متحده بهترین اتومبیل بر تصمیم خرید خودروهایشان تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی

ایالات متحده نیوز و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی های کیفیت است که به مردم این امکان را می دهد تا تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه تری در مورد موضوعات مهم تأثیرگذار بر زندگی خود بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتالی با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای ارائه خدمت به افراد در تصمیم گیریهای پیچیده در تمام مراحل زندگی ارائه می دهد. بیش از 40 میلیون نفر هر ماه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. نیوز ایالات متحده که در سال 1933 تاسیس شد ، مقر آن در است ایالت واشنگتن.

منبع اخبار و اخبار ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.USNews.com