افتتاحیه سال 2020 افتتاح اولین خط HOV Lane باکسر

با همکاری اداره حمل و نقل تگزاس (TxDOT) ، VIA متروپولیتن ترانزیت در سن آنتونیو خطوط HOV را در دو بزرگراه که از بین راه بین 10 بین La Cantera Parkway و FM 3351 (Ralph Fair Road) در سال 2020 شروع می شود ، مدیریت می کند. و از شمال پارک استون اوک تا جاده بورگفلد در سال 2023.

خطوط HOV تحت کنترل VIA منحصراً برای وسایل نقلیه حامل دو یا چند مسافر شامل اتوبوس ، کارپول ، وانپول ، واکنش اضطراری و وسایل نقلیه اجرای قانون محفوظ است. آنها به منظور کاهش زمان رفت و آمد ، کاهش ترافیک بزرگراه ، کاهش مناطق احتراق و کاهش آلودگی هوا طراحی شده اند. استفاده از خطوط HOV نیازی به ثبت نام ، برچسب ویژه خودرو یا هزینه ندارد.

“خطوط HOV گام بعدی در همکاری طولانی مدت VIA با TxDOT و رهبران محلی برای رسیدگی به احتقان فعلی و آینده در جاده های ما با گزینه های امن و راحت است.” جفری سی آرنت گفت “خطوط اختصاصی برای اتوبوس های VIA و وسایل نقلیه چند سرنشین به ما این امکان را می دهد که افراد بیشتری را سریعتر حرکت کنیم ، سریعتر برش خورده و تراکم را کاهش دهیم و برای رشد آینده در کشور آماده شویم. سن آنتونیو و شهرستان بیکر“”

با فراهم کردن انگیزه ای برای افزایش میزان اشغال وسایل نقلیه از طریق استفاده از خطوط HOV ، می توان تعداد افرادی را که می توان در آن راهرو حمل کرد و تعداد خودروهای موجود در جاده را کاهش داد ، کاهش داد تا بتواند میزان انتشار اگزوز در ما را کاهش دهد. محیط.

پس از اتمام فاز دوم پروژه 281 ایالات متحده ، 14 مایل خط هوایی با یک مسیر در هر مسیر برای 28 خط مایل وجود دارد: I-10 W (5 مایل)؛ ایالات متحده 281 N – فاز اول (3 مایل)؛ و ایالات متحده 281 N – فاز دوم (6 مایل).

این پروژه ها از طریق TxDOT و سایر مشارکت های محلی از جمله VIA و منطقه حمل و نقل پیشرفته تأمین شد.

در شهرستان بکارار ، TxDOT خطوط HOV را ایجاد می کند و VIA Metroprocity Transit آنها را مدیریت خواهد کرد. مقررات مسافرتی خط HOV توسط این قانون اجرا می شود سن آنتونیو اداره پلیس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطوط هوایی HOV شهرستان Baxar که توسط VIA اداره می شود ، به VIAinfo.net/HOV مراجعه کنید.

SOURCE VIA Transit Transit

لینک های مربوطه

http://www.viainfo.net/