افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت شارژ وسیله نقلیه الکتریکی می تواند با اضطراب محدوده مبارزه کند

DUBLIN، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی درباره صنعت شارژ خودروهای الکتریکی “افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت شارژ خودروهای برقی می تواند با اضطراب در محدوده مبارزه کند” منتشر کرد

شرکت سازنده ایستگاه شارژ ، EVBox قرار است اولین دفتر مرکزی آمریکای شمالی را در خارج از این کشور تأسیس کند شیکاگو در حالیکه به Blink Charging Co اعطا شده است اعزام 200 ایستگاه شارژ Blink Fast Level 2 در منطقه میانه اقیانوس اطلس از جمله مکان های موجود در ویرجینیا، مریلند، ویرجینیای غربی و ایالت واشنگتن. در ماه مارس ، ایبردرولا اعلام کرد که قصد دارد برنامه هایی را برای شبکه شارژ سریع خود در برنامه شتاب دهد اسپانیا در حالی که در ماه فوریه ، ابزار EDF فرانسه در پد پوینت كه بیش از 69000 نقطه شارژ در انگلستان و بیش از 69،000 واحد شارژ دارد ، سهام عمده ای را بدست آورد نروژ.

اگرچه بازار وسایل نقلیه برقی در حال رشد است ، اما اضطراب دامنه هنوز مانع قابل توجهی برای اتخاذ انبوه آنها است. دسترسی گسترده تر به زیرساخت های شارژ نقش مهمی در مبارزه با این ترس بازی خواهد کرد و دولت ها به طور فزاینده شارژ بهبود زیرساخت ها را در اولویت قرار می دهند. در ماه ژانویه ، دولت انگلستان اعلام کرد که بودجه نصب نقاط شارژ در خیابان های مسکونی را به 10 میلیون پوند دو برابر خواهد کرد. چین در نظر دارد حدود 600،000 ایستگاه شارژ بیشتر را که توسط یک بسته محرک زیرساختی اعلام شده در ماه مارس اعلام شده است ، اضافه کند و اتحادیه اروپا در نظر دارد تا سال 2025 یک میلیون شارژ عمومی را در دسترس داشته باشد.

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به “افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت شارژ وسایل نقلیه برقی می تواند با اضطراب در محدوده مبارزه” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com