اقدام طبقاتی علیه مسافرت های کارناوال و شاهزاده خانم کروز که سهل انگاری می کنند در سفر به مکزیک

شهر ، کالیفرنیا ، 13 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مسافران سوار کشتی Carnival Cruise که به سمت آن حرکت می کردند مکزیک امروز در دادگاه فدرال علیه کارناوال و خطوط کروز شاهزاده خانم. این دادخواست ادعا می کند که سهل انگاری ناخوشایند در برخورد با سلامت و ایمنی مسافر باعث شده است که مسافران زیادی توسط COVID-19 در معرض یا آلوده شدن آنها قرار بگیرند.

طبق شکایت ، در 11 فوریه 2020، تقریباً 2،000 مسافر برای مسافرت با سفر رفت و برگشت از Grand Grand Princess سوار شدند سانفرانسیسکو به مکزیک. روند شبانه روزی نیازی به غربالگری پزشکی مؤثر برای مسافران و یا نیاز به هرگونه اطلاعات پزشکی برای کاهش یا جلوگیری از شیوع COVID-19 ندارد.

در حال حاضر شیوع جدی در سفر دریایی الماس پرنسس که در آن اسکله قرار گرفته بود رخ داده است یوکوهاما ، ژاپن جایی که 10 مورد به 700 مورد تبدیل شده است (یا 20٪ مسافران در آن کشتی). علیرغم شیوع قبلی ، این شکایت ادعا می کند که کارناوال و پرنسس با تغییر نکردن هیچ یک از پروتکل های شبانه روزی خود در روی شاهزاده بزرگ ، با سهل انگاری رفتار کردند. این امر باعث شد که خدمه از مسافرانی که قبلاً آلوده به آن سوار شده بودند یا از شیوع این بیماری در طول سفر دریایی مطلع نیستند.

مشاور همکار گفت: “کارناوال و پرنسس نمی توانند برای ارائه غربالگری اساسی پزشکی زحمت کشیده و اجازه دهند آتش سوزی عفونت در سراسر شاهزاده بزرگ پخش شود.” مری الکساندر از مری الکساندر و همکاران “دو نفر جان باختند ، تقریباً 100 نفر آلوده شدند و چه کسی می داند چه کسی دیگری به دلیل سهل انگاری فقط در این دو خط مسافرتی در سرزمین اصلی قرار گرفته است.”

این پرونده بیشتر ادعا می کند که زیرا هیچ کاری از روی شاهزاده بزرگ انجام نشده مکزیک در این سفر ، مسافر آلوده سایر مسافران و خدمه خود را در معرض تاج عروق قرار داده و حداقل 100 مسافر که از طریق شاهزاده بزرگ به آنجا سفر کرده اند ، COVID-19 را آزمایش کرده اند. علاوه بر این ، حداقل دو مسافر پس از پیاده شدن جان خود را از دست دادند که یکی از آنها اولین گزارش مرگ ناشی از COVID-19 در کالیفرنیا.

الیزابت کابراسر ، مشاور لیف کابراسر هیمن و برنشتاین ، LLP گفت: “کارناوال و پرنسس از مشکلات موجود در شاهزاده الماس آگاه بودند و نمی توانند از جهل اعتراض کنند.” “این خطوط مسافرتی می دانستند که مشکلی در دستان خود دارند ، اما هیچ کاری برای محافظت از مسافران خود انجام ندادند.”

نگذشته بود که یک سفر دریایی جداگانه شروع شود 5 مارس اینکه هرگونه تغییر عملیاتی در کاربری مانند قرنطینه کابین / ایالت ، سرویس غذا در داخل کابین ها / اتاق های دولتی و پایان دادن به خدمات روزانه و فعالیت های روزانه در شهر صورت گرفته است.

قضیه این است سینتیا لین فورد و همکاران شرکت کارناوال ، خطوط کروز شاهزاده خانم، دادگاه منطقه ایالات متحده ، منطقه مرکزی از کالیفرنیا، پرونده شماره 2: 20-CV-06226.

برای خواندن نسخه به آدرس زیر بروید: https://drive.google.com/file/d/1HtbtzOaZZPbyi3yjKm01UfQKpL9Be5pT/view؟usp=sharing

منبع / مخاطب

مری E. الکساندر

مری الکساندر و همکاران ، P.C.

44 خیابان مونتگومری ، سوئیت 1303

سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94104

تلفن: (415) 433-4440

پست الکترونیک: [email protected]

الیزابت جی کابراسر

Lieff Cabraser Heimann & Bernstein، LLP

خیابان 275 باتری ، سوئیت 2900

سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94111

تلفن: (415) 956-1000

پست الکترونیک: [email protected]

منبع مری الکساندر و همکاران