بازار خدمات پرتاب فضا تا سال 2026 می تواند از 30 میلیارد دلار فراتر رود

PALM BEACH ، فلوریدا، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مسابقه فضایی دیگر مسابقه ملتی در برابر ملت نیست. امروز مخالفان سابق اکنون همکار هستند … و شرکت های بین المللی همه راه راه ها نیز بازیگران اصلی این بازی هستند. در گزارشی از Fortune Business Insights آمده است: اندازه بازار جهانی خدمات پرتاب فضا (که ارزش دلار آمریکا را داشت) 11.36 میلیارد دلار در سال 2018) پیش بینی شده است که به USD برسد 31.35 میلیارد دلار تا سال 2026 ، بدین ترتیب CAGR با 13.73 درصد در طول دوره پیش بینی به نمایش گذاشته می شود. قرار است بازار از افزایش تعداد کاوش های عمیق فضایی و پروژه های فضاپیمای انسانی شتاب بیشتری کسب کند. گزارش دیگری از Mordor Intelligence موافقت می کند که بازار فضاپیما رشد خواهد کرد و می گوید: “مسابقه جهانی در بین کشورها برای اکتشاف فضا و افزایش هزینه در بخش فضایی پیش بینی می شود که عوامل اصلی محرک بازار باشد. (2025) کشورهای پیشرو در اکتشافات فضایی ، مانند ایالات متحده و روسیهعلیرغم رقابت رقابتی خود ، در بخش فضایی گرد هم می آیند و پروژه های جدید فضایی را در پیش می گیرد. این ممکن است از رشد بازار فضاپیما ، در دوره پیش بینی پشتیبانی کند. شرکت های فعال فناوری پیشرفته در بازارهای این هفته شامل می شوند FLIR Systems، Inc. (NASDAQ: FLIR) ، Plymouth Rock Technologies Inc. (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) AeroVironment، Inc. (NASDAQ: AVAV) ، شرکت Northrop Grumman (NYSE: NOC) ، L3Harris Technologies، Inc. (NYSE: LHX).

گزارش Mordor اضافه کرد: “رشد پیشرفت های فناوری در فن آوری های فضاپیما و تلاش برای کوچک سازی اجزای فضاپیما به احتمال زیاد فرصت های رشد را برای بازار در آینده فراهم می کند. پیش بینی می شود بخش فضاپیمای بدون سرنشین بیشترین سهم بازار را در طول پیش بینی داشته باشد. دوره … ماموریت های بدون سرنشین اکنون به طور مکرر بر روی ماه و مریخ برنامه ریزی می شوند … اگرچه چند کشور در جهان می توانند تا مریخ حرکت کنند ، بسیاری از کشورها سعی در کشف ماه دارند. علاوه بر این ، پرتاب ماهواره های جدید به مدار ممکن است. علاوه بر این ، تحقیقات در مورد تزریق فن آوری های هوش مصنوعی در توسعه فضاپیما انجام شده است. “

Plymouth Rock Technologies Inc. (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) خبر فوری: PLYMOUTH فن آوری های راک برنامه های هوایی و فضایی را به هیئت مدیره منصوب می کند – Plymouth Rock Technologies (“Plymouth Rock” ، “PRT” ، یا “Company”) که یکی از رهبران توسعه فن آوری های شناسایی تهدیدات برجسته است ، خوشحال می شود گزارش دهد که این نشست سالانه و ویژه خود را برگزار کرده است (“AGM”) بر 8 ژوئیههفتم، 2020. در AGM ، افراد زیر به هیئت مدیره مجددا انتخاب شدند: دانا ویلر، داگلاس اسمیت، تیم کروهورست، آنجلوس کاستوپولوسو جورج استوبوس. علاوه بر این ، شرکت لطفاً انتخاب دکتر را اعلام کنید. خالد M. آل علی به هیئت مدیره PRT.

دکتر. خالد M. آل علی تجربه و تخصص عمیقی را در مورد نقش خود در سازمان های مختلف به همراه می گذارد ، که بخش عمده ای از فعالیت خود را در سیلیکون ولی گذرانده است. او بنیانگذار و رئیس اجرایی Senseta ، یک رهبر جهان در تلفیق داده های مهم ، هوش مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین است. وی بنیانگذار و رئیس میزگرد میزگرد فضایی سیلیکون ولی (SVSBR) است. او مدیر اجرایی دفتر بود دانشگاه کالیفرنیا دفتر همکاری های ناسا و مرکز تحقیقات وابسته به دانشگاه (UARC).

وی مشاور علمی دفتر مرکز در مرکز تحقیقات ناسا آمس (ARC) بود و محقق اصلی ، رهبری پروژه ، و بینایی برنامه در آزمایشگاه های ARC NASA و جت پیشرانه ناسا (JPL) ، در مورد پروژه های کلیدی شامل هواپیماهای پیشرفته بود. فن آوری های فضایی و فضاپیما ، اویونیک هوشمند ، سیستم های قدرت رمان ، مریخ نورد سیارات و روبات ها ، فضاپیماها و وسایل اکتشافی هوشمند برای ماموریت های ماهور ، مریخ و قطب جنوب. او مدیر تحقیقات در بود دانشگاه کارنگی ملون – پردیس سیلیکون ولی و آزمایشگاه نوآوری کارنگی ملون (CMIL) را تأسیس کرد.

وی ادامه داد: “تجربیات گسترده فنی نسبی دکتر علی و رهبری اثبات شده ، هدایت و راهنمایی استراتژیک کلیدی را به هیئت مدیره و تیم اجرایی شرکت Plymouth Rock Technologies در این زمان مهم در چرخه رشد شرکت ما ارائه می دهد. خاورمیانه و آمریكا وقتی فن آوری های خود را تجاری می كنیم ، “اظهار داشت دانا ویلر، مدیر عامل و رئیس جمهور Plymouth Rock Technologies.

دکتر آلعلی مشاور هیئت مدیره بنیاد قطر و مدیرعامل پروژه پارک علم و فناوری قطر (QSTP) بود. او یکی از بنیانگذاران هر دو بود قطر کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات و کمیته هدایت پروژه فناوری اطلاعات و ارتباطات. دکتر آل علی مخترع اصلی فن آوری های ثبت اختراع ایالات متحده و جهانی است ، به همراه بسیاری از اختراعات فاش شده هنوز ثبت نشده است. وی دارای مدرک دکتری است. در مهندسی مکانیک و برق از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دوگانه B.S. مدرک مهندسی مکانیک و هوافضا از دانشگاه کلرادو در بولدر این و اخبار بیشتر را برای PRT بخوانید: https://www.plyrotech.com/news/

سایر تحولات اخیر در صنعت فناوری عبارتند از:

AeroVironment، Inc. (NASDAQ: AVAV) یک رهبر جهانی در سیستم های هواپیمای بدون سرنشین (UAS) ، اخیراً اعلام کرد ارتش ایالات متحده نخستین سه گزینه را تحت تنها منبع کنترل سیستم پرواز (FCS) دامنه قرارداد چند ساله UAS ارتش انجام داده است. 28 آوریل 2020. مقدار گزینه اولیه قرارداد است 21،058،643 دلار و شامل بسته های ارتقاء اطلاعات هواپیما و پیوند داده ها برای تغییر فرکانس های رادیویی بکار رفته در ناوگان موجود ارتش است کلاغ سیاه® تاکتیکی UAS ، بزرگترین ناوگان سیستم های Raven در جهان است. تحویل طی یک دوره دو ساله انجام می شود.

ارتش گزینه تحت دامنه FCS را که توسط ارتش در AeroVironment اعطا شده بود ، اعمال کرد ژوئن 2019. FCS یکی از شش حوزه ای است که شامل 5 سال نامعین تحویل ارتش ، تعداد نامحدود (IDIQ) قرارداد SUAS ارتش است و دارای ارزش بالقوه تا 55 میلیون دلار.

شرکت Northrop Grumman (NYSE: NOC) اعلام كرد كه به تازگی با شركت Cubic (NYSE: CUB) شركت كرده است تا پتانسیل نیروی دریایی آمریكا را دنبال كند 93 میلیون دلار نامحدود تحویل / نامحدود (ID / IQ) قرارداد برای طراحی ، توسعه ، آزمایش و تحویل محصولات برای حمایت از برنامه مالی سال 2021 (FY21) Ready Relevant Learning (RRL) تبدیل محتوا (CC) برنامه.

تیم تحت هدایت مکعب برای پشتیبانی از آموزش رتبه بندی – الحاق ضمن استفاده همزمان از پشتیبانی گسترده تر Sailor 2025 (S2025) از اهداف اصلی در جهت بهبود انتقال آموزش دریانوردان ، از طرح های نوین سیستم های آموزشی ، مهندسی سیستم و رویکردهای ارزیابی آموزش استفاده می کنند. به محیط کار عملیاتی برنامه FY21 RRL CC در زیر ستون “آماده ، یادگیری مناسب” S2025 قرار دارد ، که تمرکز آن بر یادگیری رشته های یادگیری در جایی است که آموزش با روش های مدرن انجام می شود تا یادگیری سریعتر ، حفظ دانش مؤثرتر و تحویل دریانوردان انجام شود.

L3Harris Technologies، Inc. (NYSE: LHX) آخرین مجموعه را در مجموعه نمایش ماهواره های کوچک پایان تا پایان به عنوان بخشی از صورت فلکی نیروی هوایی ایالات متحده که این شرکت مسئول توسعه است ، راه اندازی کرد. L3Harris به عنوان پیمانکار اصلی ماموریت فضایی برای توسعه قیمت ثابت ، در حال طراحی ، توسعه ، ساخت ، آزمایش و استقرار ماهواره ها است. این شرکت سامانه ماهواره ای را وظیفه ، فرماندهی و کنترل خواهد کرد و همچنین پردازش درون صفحه ای از داده ها را انجام می دهد تا محصولات تصویربرداری را به طور مستقیم به جنگجویان در زمان بندی تاکتیکی تحویل دهد.

“L3Harris در چند دهه گذشته جنبه های مختلفی از مأموریت های ماهواره ای را به عنوان تأمین کننده قطعات یا بار میزبانی شده توسعه داده و پشتیبانی کرده است.” اد زویس، رئیس جمهور ، سیستم های فضایی و هوایی ، L3Harris. “با همکاری نیروی هوایی ایالات متحده ، ما قطعات را با هم جمع کردیم تا بتوانیم با موفقیت برنامه ریزی ، توسعه و اجرای یک مأموریت فضایی با کارایی بالا و مقرون به صرفه را انجام دهیم ، که بخشی از یک قرارداد فلکی پاسخگو است.”

FLIR Systems، Inc. (NASDAQ: FLIR) اخیراً اعلام شد دوربین های حرارتی اصلاح شده برای غربالگری دمای بالای پوست و بدون تماس سریع و بی خطر. FLIR ESTراه حل های غربالگری حرارتی غربالگری خط مقدم را در ورودی های ساختمان و مناطق پر رفت و آمد برای بهبود ایمنی و کمک به مهار انتشار COVID-19 فراهم می کند. دوربین های سری FLIR Axxx-EST ، FLIR T5xx-EST و FLIR Exx-EST به منظور ساده سازی روند غربالگری ، کاهش بار اپراتورهای غربالگری و رعایت دستورالعمل های دوری اجتماعی توصیه شده اند.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، که مالکان و فعالیت های FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com را به عهده دارد ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق کانال های رسانه ای چند رسانه ای آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل های پخش اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور نیست که ثبت نام کرده و دارای مجوز سرمایه گذاری نیست و ممکن است فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد برای خرید هرگونه امنیت را نداشته باشد. به روزرسانی های بازار ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت FNM درخواست یا توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیست. مطالب موجود در این نسخه کاملاً آموزنده است و هرگز به عنوان مواد تحقیق تفسیر یا تفسیر نمی شود. از کلیه خوانندگان خواسته می شود که تحقیق خود را با دقت انجام دهند و قبل از در نظر گرفتن هر میزان سرمایه گذاری در سهام ، با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. کلیه مطالب موجود در اینجا ، مطالب و جزئیاتی است که قبلاً توسط شرکتهای ذکر شده در این نسخه منتشر شده است. FNM هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان آن ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در سهام ، تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست دهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است بیست و پانصد دلار برای پوشش خبری مطبوعات فعلی که توسط شخص ثالث غیر وابسته توسط Plymouth Rock Technologies Inc. صادر شده است. FNM هیچ سهمی از شرکتهای نامگذاری شده در این انتشار را ندارد.

این نسخه شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، اصلاح شده و چنین بیانیه های آینده نگر به موجب بندر ایمن است. مفاد قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995. “بیانیه های پیشرو” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و معمولاً از کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” پیروی می شود. ، “خواست” یا “باید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی شده”. به شما هشدار داده شده است كه چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد كه می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر مادی با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت باشد ، از جمله خطراتی كه نتایج واقعی ممكن است از نظر پیش بینی شده از لحاظ معنوی متفاوت باشد. در بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های تهیه شده توسط این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است در نظر بگیرید و به چنین اظهاراتی اعتماد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این نسخه ساخته شده است و FNM هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اظهاراتی ندارد.

اطلاعات تماس:

ایمیل تماس با رسانه:
[email protected]
+1(561)325-8757

منبع اخبار نرم افزار FinancialNewsMedia.com